Studio / Apartmán The Wave, Sidari

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Sidari

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Studio / Apartmán The Wave - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, bezbariérový objekt
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu
Transfer do/z hotelu taxíkem. Pojištění Basic ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Poloha
Nachází se v Agion Ioannis, v klidné lokalitě ve vzdálenosti 3 km od rušného letoviska Sidari na severní straně ostrova. Od moře je oddělen místní komunikací, vstup do moře na nejbližší pláži je kamenitý. Tři krásné písečné pláže s pozvolným vstupem se nachází západně od hotelu směrem k Sidari.

Popis hotelu
Menší apartmánový hotel s rodinnou atmosférou nabízí svým hostům celkem ve studiích a apartmánech. V hotelové restauraci můžete ochutnat domácí řecké speciality, u baru se můžete občerstvit po celý den.

Pláž & Bazény
tři písečné pláže západně od hotelu cca 3 km, lehátka a slunečníky za poplatek, bazén a dětský bazén, lehátka bez poplatku

Vybavení hotelu
hotelová restaurace, bar dětské hřiště knihovna, televizní místnost

Ubytování
vybavená kuchyně, vařič, rychlovarná konvice jedna nebo dvě oddělené ložnice, koupelna s WC, vysoušeč vlasů SAT/TV, wifi balkón nebo terasa

Stravování
bez stravy

Aktivity pro děti a juniory
dětský bazén, dětské hřiště

Internetové připojení
wifi bez poplatku v celém areálu

Popisy pokojů
Jednoložnicový apartmánKlimatizované apartmány s ložnicí, dvoulůžkem, plně vybavenou kuchyní, koupelna s WC, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 2 osoby.Rodinný apartmán výhled na bazén nebo zahradaKlimatizované apartmány o dvou oddělených ložnicích, plně vybavená kuchyň, koupelna s WC, balkón nebo terasa. Max. obsazenst 5 osob.

Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu Praha - Korfu- Praha s váhovým limitem zavazadla 15 kg,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,asistenci delegáta, transfery na místě vozem TAXI,základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Další ubytovací kapacity v letovisku Sidari

Studio / Apartmán The Wave není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Sidari se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Sidari: Angelina Hotel & Apartments, Dimitra Hotel Clever, Joanna, Marias Beach, Marios, Mary Joan, Olive Grove, Panorama Sidari, Smartline Mimosa, Studia Maria, Summertime.