Hotel Aktis Art, Kardamena

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Kardamena

Strava Snídaně, Polopenze

Ceny za osobu od 19.390 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 15%

Vybavení

Hotel Aktis Art - vybavení

připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, fitness, bezbariérový objekt
Poloha objektu:
Hotel ideálně situovaný v historické části hlavního města Kos a přímo u moře. V okolí restaurace, bary, taverny a obchůdky.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, elegantní restaurace, kavárna s barem, konferenční místnost, bazén, dětský bazén. Lázeňské služby nabízí sousednísesterský hotel Kos Junior Suites (400 m).

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, minibar za poplatek, trezor, DVD (na vyžádání), set na přípravu kávy a čaje, balkon nebo terasa s výhledem na moře. JS: viz DR, prostornější.

Zábava:
Nákupy a noční život ve městě Kos.

Stravování:
Snídaně formou bufetu, večeře formou menu.

Sportovní vyžití:
Oblázková pláž přímo u hotelu, na terase lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Pro děti:
Zdarma: fitness.

Přístup na Internet:
Lázeňské služby v sesterském hotelu Kos Junior Suites (400 m)

Další ubytovací kapacity v letovisku Kardamena

Hotel Aktis Art není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kardamena se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Kardamena: Akti Beach Club, Akti Kalimera, Akti Palace, Andavis, Asteras Resort, Atlantica Porto Bello Beach, Atlantica Porto Bello Royal, Carda Beach, Cleopatra Classic, Cleopatra Superior, DoubleTree by Hilton Resort - Helona, Estia Beach, Evripides Village Beach, Grand Blue, Helona Resort, Kardamena Holidays, Kris Mari, Lagas Aegean Village, Lakitira Resort, Lakitira Suites, Mamouzelos, Mitsis Hotels Blue Domes Resort & Spa, Mitsis Hotels Family Village, Mitsis Hotels Summer Palace, Nissia Kamares, Sovereign Beach, Sunny View, Valynakis Beach, Zouboulia.