Hotel Aktis Art, Kardamena

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Kardamena

Strava Snídaně, Polopenze

Ceny za osobu od 18.390 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 20%

Vybavení

Hotel Aktis Art - vybavení

připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, fitness, bezbariérový objekt
Poloha objektu:
Hotel ideálně situovaný v historické části hlavního města Kos a přímo u moře. V okolí restaurace, bary, taverny a obchůdky.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, elegantní restaurace, kavárna s barem, konferenční místnost, bazén, dětský bazén. Lázeňské služby nabízí sousednísesterský hotel Kos Junior Suites (400 m).

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, minibar za poplatek, trezor, DVD (na vyžádání), set na přípravu kávy a čaje, balkon nebo terasa s výhledem na moře. JS: viz DR, prostornější.

Zábava:
Nákupy a noční život ve městě Kos.

Stravování:
Snídaně formou bufetu, večeře formou menu.

Sportovní vyžití:
Oblázková pláž přímo u hotelu, na terase lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Pro děti:
Zdarma: fitness.

Přístup na Internet:
Lázeňské služby v sesterském hotelu Kos Junior Suites (400 m)

Další ubytovací kapacity v letovisku Kardamena

Hotel Aktis Art není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kardamena se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Kardamena: Agrellis, Akti Beach Club, Akti Kalimera, Akti Palace, Andavis, Asteras Resort, Atlantica Porto Bello Beach, Atlantica Porto Bello Royal, Carda Beach, Cleopatra Classic, Cleopatra Superior, Estia Beach, Evripides Village Beach, Grand Blue, Helona Resort, Kardamena Holidays, Kris Mari, Lagas Aegean Village, Lakitira Resort, Lakitira Suites, Mitsis Hotels Blue Domes Resort & Spa, Mitsis Hotels Family Village, Mitsis Hotels Summer Palace, Mitsis Norida Beach, Nissia Kamares, Sovereign Beach, Sunny View, Valynakis Beach, Zouboulia.