Hotel Mamouzelos, Kardamena

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Kardamena

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 9.320 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 35%

Vybavení
Pláž
Krásná písčitá pláž je cca 150 m od hotelu

Poloha
Velice oblíbený Hotel Mamouzelos se nachází na klidném místě v letovisku Kardamena, v jižní části ostrova Kos, cca 150 m od krásné písčité pláže se slunečníky a lehátky. Samotné rušnější centrum s bary, tavernami a obchody je od hotelu vzdáleno jen pár minut pěší chůzí po krásné přímořské promenádě. Hotel je tedy ideálním spojením relaxu v klidném hotelovém areálu a rušnějšího centra v dosahu pár minut. Do hlavního města Kos (cca 30 km) se dostanete místní autobusovou linkou. Od letiště je hotel vzdálen cca 10 km. Nabídka hotelu Mamouzelos, je výhodná kombinace ubytování v soukromých apartmánech či studiích v blízkosti hotelu 3*, kde klienti plně využívají programu all inclusive ve stejné míře, jako kdyby byly klienty přímo v daném hotelu. V tomto případě je ubytování v hotelu Mamouzelos a program all inclusive využívají klienti v nedalekém hotelu Mooo hotel 3*.

Vybavení
K hotelovému vybavení patří vstupní prostory s recepcí a posezením

Ubytování
Prostorné, vzdušné a vkusně vybavené pokoje v řeckém stylu jsou vybavené vlastním sociálním zařízením s WC a vysoušečem vlasů, klimatizací (zdarma), TV, mini ledničkou, balkonem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje mají obsazenost až 4 osoby.

Služby za poplatek
Lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty a atrakce na pláži, plážový bar.

Stravování
All Inclusive: bufetové snídaně, bufetové obědy, bufetové večeře, místní alkoholické a nealkoholické nápoje, odpolední snack v hotelu Mooo cca 120m

Další ubytovací kapacity v letovisku Kardamena

Hotel Mamouzelos není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kardamena se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Kardamena: Akti Beach Club, Akti Kalimera, Akti Palace, Aktis Art, Andavis, Asteras Resort, Atlantica Porto Bello Beach, Atlantica Porto Bello Royal, Carda Beach, Cleopatra Classic, Cleopatra Superior, DoubleTree by Hilton Resort - Helona, Estia Beach, Evripides Village Beach, Grand Blue, Helona Resort, Kardamena Holidays, Kris Mari, Lagas Aegean Village, Lakitira Resort, Lakitira Suites, Mitsis Hotels Blue Domes Resort & Spa, Mitsis Hotels Family Village, Mitsis Hotels Summer Palace, Nissia Kamares, Sovereign Beach, Sunny View, Valynakis Beach, Zouboulia.