Hotel Mamouzelos, Kardamena

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Kardamena

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Pláž
Krásná písčitá pláž je cca 150 m od hotelu

Poloha
Velice oblíbený Hotel Mamouzelos se nachází na klidném místě v letovisku Kardamena, v jižní části ostrova Kos, cca 150 m od krásné písčité pláže se slunečníky a lehátky. Samotné rušnější centrum s bary, tavernami a obchody je od hotelu vzdáleno jen pár minut pěší chůzí po krásné přímořské promenádě. Hotel je tedy ideálním spojením relaxu v klidném hotelovém areálu a rušnějšího centra v dosahu pár minut. Do hlavního města Kos (cca 30 km) se dostanete místní autobusovou linkou. Od letiště je hotel vzdálen cca 10 km. Nabídka hotelu Mamouzelos, je výhodná kombinace ubytování v soukromých apartmánech či studiích v blízkosti hotelu 3*, kde klienti plně využívají programu all inclusive ve stejné míře, jako kdyby byly klienty přímo v daném hotelu. V tomto případě je ubytování v hotelu Mamouzelos a program all inclusive využívají klienti v nedalekém hotelu Mooo hotel 3*.

Vybavení
K hotelovému vybavení patří vstupní prostory s recepcí a posezením

Ubytování
Prostorné, vzdušné a vkusně vybavené pokoje v řeckém stylu jsou vybavené vlastním sociálním zařízením s WC a vysoušečem vlasů, klimatizací (zdarma), TV, mini ledničkou, balkonem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje mají obsazenost až 4 osoby.

Služby za poplatek
Lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty a atrakce na pláži, plážový bar.

Stravování
All Inclusive: bufetové snídaně, bufetové obědy, bufetové večeře, místní alkoholické a nealkoholické nápoje, odpolední snack v hotelu Mooo cca 120m

Další ubytovací kapacity v letovisku Kardamena

Hotel Mamouzelos není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kardamena se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Kardamena: Agrellis, Akti Beach Club, Akti Kalimera, Akti Palace, Aktis Art, Andavis, Asteras Resort, Atlantica Porto Bello Beach, Atlantica Porto Bello Royal, Carda Beach, Cleopatra Classic, Cleopatra Superior, Estia Beach, Evripides Village Beach, Grand Blue, Helona Resort, Kardamena Holidays, Kris Mari, Lagas Aegean Village, Lakitira Resort, Lakitira Suites, Mitsis Hotels Blue Domes Resort & Spa, Mitsis Hotels Family Village, Mitsis Hotels Summer Palace, Mitsis Norida Beach, Nissia Kamares, Sovereign Beach, Sunny View, Valynakis Beach, Zouboulia.