Hotel Zeus, Kefalos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Kefalos

Strava Snídaně

Ceny za osobu od 9.690 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha:
Hotel se nachází v letovisku Agios Stefanos, cca 500 m od jeho centra. Mezinárodní letiště je od hotelu vzdálené cca 14 km.

Vybavení hotelu:
Mezi vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, bazén, bar, TV místnost, terasa, WiFi připojení k internetu, bezpečnostní schránky, restaurace, parkoviště.

Vybavení pokoje:
Dvoululůžkový pokoj smožností přistýlky, vlastní koupelnou, WC, balkonem nebo terasou, ledničkou, vysoušečem vlasů, klimatizací. V případě zájmu je možná rezervace pokojů vyšší kategorie (za příplatek).

Pláž:
Oblázkovo - písečná pláž se nachází cca 300 m od hotelu. Využití lehátek, slunečníků a vodních sportů na pláži je za poplatek.

Další ubytovací kapacity v letovisku Kefalos

Hotel Zeus není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kefalos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Kefalos: Anastasia, Andreas, Anthoula, Archodia, Athinoula, Blue Lagoon Village, Efi, Eleni, Hermes, Ionikos, Kamari Bay, Kefalos, Kontessa, Kordistos, Maritsa, Politis, Prikas, Royal Bay, Sacallis Inn, Sevi, Spring, Zafira.