Studio / Apartmán Pantheon, Kefalos

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Kefalos

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Studio / Apartmán Pantheon - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace
Informace o ubytování
2 lůžka polopenze

Poloha
Hotel stojí na kopci nad pláží Agios Stefanos, odkud je nádherný panoramatický výhled na záliv a malý skalnatý ostrůvek Kastri, dominantu této oblasti. Hotel stojí na výjimečném místě, přímo na šíji poloostrova Kefalos, odkud je výhled také na západní pobřeží ostrova Kos, především na nádhernou pláž Kochylari, vzdálenou asi jeden kilometr. Nejbližší pláž je malá pláž Katerina s rybí tavernou, která je oddělena od pláže Agios Stefanos ruinami starobylé baziliky. Přístup k plážím v zálivu Kefalos Vám usnadní hotelová doprava, která Vás 3x denně zdarma doveze na pláž Agios Stefanos a zpět.

Ubytování
Příjemná studia mají prostorné zastíněné balkóny, odkud je krásný výhled na moře a ostrůvek Kastri. Studia jsou ve druhém patře a mají dvě samostatná lůžka. Jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek). Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Vybavení a služby hotelu
Při prvním setkání na Vás dýchne příjemné rodinné prostředí. Hotel působí upraveně, má krásný bazén s lehátky, slunečníky a malým bazénem pro děti. Je odtud okouzlující výhled na záliv. V hotelu je bar, malá restaurace, kulečník a Wi-Fi (za příplatek). U hotelu je místo na parkování.

Stravování
V hotelu je podávána rozšířená kontinentální snídaně částečně formou bufetu a částečně servírovaná. Večeře je servírovaná a skládá se ze tří chodů (salát, hlavní jídlo, dezert). U každého chodu si vybíráte ze dvou možností.

Shrnutí
Pěkný hotel na neobvyklém, ale krásném místě s panoramatickým výhledem. Velkou předností je vlídnost a dobrá strava. Doporučujeme i milovníkům opuštěných pláží a milovníkům vodních sportů včetně kiteboardingu. Větší vzdálenost k nejbližším plážím v Agios Stefanos není na závadu, vzhledem k možnosti využití hotelové dopravy zdarma.

Vzdálenosti
od pláže Katerina: cca 750 m. od pláže Agios Stefanos: cca 1,2 km.

Další ubytovací kapacity v letovisku Kefalos

Studio / Apartmán Pantheon není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kefalos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Kefalos: Anastasia, Andreas, Anthoula, Archodia, Athinoula, Blue Lagoon Village, Efi, Eleni, Hermes, Ionikos, Kamari Bay, Kefalos, Kontessa, Kordistos, Maritsa, Politis, Prikas, Royal Bay, Sacallis Inn, Sevi, Stenna, Zafira, Zeus.