Hotel Atlantica Club Marmari Beach, Marmari

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Marmari

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Informace k cenám:
Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme na webu CK Čedok nebo v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:
Marmari

Poloha:
Hotelový areál sestávající z patnácti dvoupatrových bloků, podobajících se bungalovům, je vystavěn v  rozlehlé zahradě v centru střediska. Vzdálenost od letiště je cca 15 km, od hlavního města pak cca 12 km.

Vybavení hotelu:
Hlavní budova s recepcí, hlavní restaurace, 3 a la carte restaurace (americká, italská a řecká, která je za poplatek), 3 bazény s dětskou sekcí, 3 bary u bazénů, hlavní bar, plážový bar, internetový koutek (za poplatek), minimarket, herna (stolní tenis), dětské hřiště, Wi-fi u recepce zdarma, směnárna, venkovní amfiteátr.

Pokoje:
Dvoulůžkové pokoje (některé s možností přistýlky formou palandy) jsou vybaveny koupelnou, WC, malou lednicí, individuální klimatizací, TV-SAT, telefonem, trezorem (za poplatek), vysoušečem vlasů, balkonem nebo terasou. K dispozici jsou také rodinné pokoje se dvěmi oddělenými ložnicemi.

Stravování:
Formou all inclusive zahrnující plnou penzi formou bufetu, občerstvení, nealkoholické nápoje, čaj, káva a alkoholické nápoje místní výroby od 10:00 do 24:00hod.

Sport a zábava:
Fitness centrum pouze pro dospělé, tenis, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, multifunkční sportovní hřiště, venkovní plocha pro cvičení, šipky, lukostřelba, denní a večerní animační programy. Vodní sporty na pláži za poplatek.

Pláž:
Rozlehlá písčitá pláž  s pozvolným vstupem do moře, pouze pro klienty hotelu, se nachází cca 50 metrů od areálu. Jedna z nejlepších pláží na ostrově. Lehátka na pláži za poplatek.

Tipy pro správnou volbu:
- vhodné pro rodiny - výhodná poloha v centru  Marmari - krásná pláž a nevelké středisko Marmari přímo u hotelu - All inclusive pro dítě ZDARMA!

Další ubytovací kapacity v letovisku Marmari

Hotel Atlantica Club Marmari Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Marmari se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Marmari: Aslanis Village, Bouradanis Village, Caravia Beach, Casa Cook Kos, Esperia, Giakalis, Grecotel Royal Park, Hermes, Holiday Village Kos By Atlantica, Marabello Beach Resort, Nina Beach, Pily Bay & Garden, Pyli Bay, Roselands, Sandy Beach, Stella Maris, Summer Village, Venos.