Hotel Atlantis, Město Kos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo město Kos

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Informace o ubytování
2-4 lůžka all inclusive

Poloha
Rozlehlý hotelový komplex se nalézá bezprostředně u krásné písečné pláže, asi 2 km od hlavního města Kos. Do města se dostanete snadno veřejnou autobusovou dopravou. Dobrý nápad je pronajmout si kolo. Můžete tak snadno navštívit toto malebné město s jeho historickými památkami, které nabízí širokou nabídku služeb, taverny, obchody, kavárny, bary a další. Na pláži si lze pronajmout lehátka a slunečníky a je zde snack bar a středisko vodních sportů.

Ubytování
V hotelu jsou dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, které mají výhled na moře nebo na město Kos. K dispozici jsou také rodinné pokoje, které jsou převážně v bungalovech. Pokoje jsou vybaveny WC, sprchou nebo vanou, ledničkou, TV/SAT, sejfem, centrální klimatizací (15.6. - 15.9.), fénem, balkónem nebo terasou. Dětská postýlka je na vyžádání (za poplatek).

Vybavení a služby hotelu
Hotelové budovy a bungalovy obklopuje dobře udržovaná zahrada. Hotel má bazén s lehátky a slunečníky, dětský bazén, dětský klub, dětské hřiště, biliár, tenisové kurty, stolní tenis, internetový koutek (za poplatek), malý obchod a konferenční místnost. V hotelu se pravidelně pořádají společenské akce a další programy včetně sportovních. Wi-Fi ve veřejných prostorách (za poplatek).

Stravování
Americká snídaně, oběd a večeře jsou servírovány v bohaté nabídce formou bufetu v hotelové restauraci, na venkovní terase, ale i v dalších zařízeních hotelu (bar u bazénu, snack bar). Místní nápoje (nealko nápoje, voda, čepované pivo, místní vína a v omezené míře další alkoholické nápoje). V hotelu je možné zakoupit další sortiment nápojů.

Shrnutí
Hotel má skvělou polohu přímo u pláže. Nabízí kvalitní služby, krásné koupání a dobrou dostupnost hlavního města Kos. Doporučujeme i rodinám s dětmi.

Vzdálenosti
od nejbližší pláže: cca 20 - 100 m. od centra města Kos: cca 2 km.

Další ubytovací kapacity v letovisku město Kos

Hotel Atlantis není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku město Kos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska město Kos: Astron, Galaxy, Imperial, International, Kos Bay, Kos Junior Suites, Kosta Palace, Maritina, Paritsa, Philippion, Santa Marina, Theonia, Triton, Zephyros.