Hotel Citi Live, Město Kos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo město Kos

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Menší moderní hotel City Live se nachází přímo na pobřežní promenádě v srdci starobylého města Kos. Pěšky se tak můžete vydat objevovat historické krásy města stejně jako živé bary a tradiční taverny. Nejbližší veřejná pláž je od hotelu pouhých 100 metrů. Letiště je vzdáleno cca 23 km. Hlavní město ostrova je ideálním místem pro výlety za všemi atrakcemi Kosu, případně i pro cestu trajektem do tureckého Bodrumu.

Vybavení hotelu:
Nonstop recepce, knihovna, lékař, prádelna, restaurace, bar, lékař (na vyžádání na místě), vysokorychlostní wi-fi připojení k internetu (v celém hotelu).

Vybavení pokoje:
Všech 57 hotelových pokojů je vybaveno vlastní koupelnou se sociálním zařízením, individuální klimatizací, fénem, toaletními potřebami, miniedničkou, trezorem, satelitní TV, telefonem, setem pro přípravu čaje a kávy, balkonem.

Pláž a plážový servis:
Veřejná písčito-oblázková pláž vzdálena od hotelu cca 100 metrů. Plážový servis za poplatek.

Služby v ceně:
Stravování dle programu, wi-fi připojení k internetu, knihovna, trezor na pokoji.

Služby za poplatek:
Prádelna, lékař.

Poznámka:
http://www.citilivehotel.com/

Povolená hmotnost zavazadla::
15 kg zavazadlový prostor + 5 kg příruční zavazadlo.

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku město Kos

Hotel Citi Live není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku město Kos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska město Kos: Astron, Galaxy, Imperial, International, Kos Bay, Kos Junior Suites, Kosta Palace, Maritina, Palm Beach, Paritsa, Philippion, Saint Constantin, Santa Marina, Theonia, Triton, Zephyros.