Hotel Imperial, Město Kos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo město Kos

Strava Bez stravy, Snídaně

Ceny za osobu od 10.390 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha:
Hotel se nachází v hlavním městě ostrova Kos, cca 500 m od jeho centra. Mezinárodní letiště je od hotelu vzdálené cca 23 km.

Vybavení hotelu:
Mezi vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, biliard, Wifi připojení k internetu, bazén, bar, parkoviště.

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky a vlastní koupelnou, WC, TV, balkonem nebo terasou, telefonem, klimatizací, vysoušečem vlasů, ledničkou. V případě zájmu je možná rezervace pokojů vyšší kategorie (za příplatek).

Pláž:
Převážně písčitá pláž se nachází cca 200 m od hotelu. Využití lehátek, slunečníků a vodních sportů na pláži je za poplatek.
V hlavním městě Kos. V blízkosti pláže. Zrekonstruované pokoje.

místní centrum města Kos cca 500 m. Možnosti pro nakupování v okolí hotelu. Letiště Kos cca 23 km.

cca 250 m od písečné pláže.

73 pokojů, lobby, výtah, společenská místnost, místnost pro podávání snídaní. Ve venkovním areálu se nachází sladkovodní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Superior pokoje (A1B/A2B/A3B): chladnička, sat. TV, telefon, fén, klimatizace, sprcha, WC, balkon.Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

kontinentální snídaně.

Za poplatek
biliár.

internetové připojení v lobby za poplatek.

samostatný dětský bazén, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

služby delegáta: prostřednictvím connected service; místní kategorie: 2; platba kartou: VISA, MasterCard.

leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby delegáta pokud není v popisku uvedeno jinak, služby connected service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Další ubytovací kapacity v letovisku město Kos

Hotel Imperial není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku město Kos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska město Kos: Astron, Galaxy, International, Kos Bay, Kos Junior Suites, Kosta Palace, Maritina, Palm Beach, Paritsa, Philippion, Saint Constantin, Santa Marina, Theonia, Triton, Zephyros.