Hotel Koala, Město Kos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo město Kos

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Koala - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace, bezbariérový objekt
Poloha a popis:
Rodinný hotel pro nenáročné klienty má příjemnou atmosféru pro pohodovou dovolenou. Hotel se nachází 800 m od centra města Kos a 27 km od letiště. K místnímu přístavu a na pláž je vzdálenost pouhých 150 metrů.

Vybavení hotelu:
Pro hotelové hosty je zde k dispozici recepce, zahrada, sluneční terasa, bar, snack bar, venkovní bazén s lehátky a slunečníky, dětský bazén, jídelna - snídaně, posezení, Wi-Fi zdarma.

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny v řeckém stylu, koupelnou se sprchou a WC, klimatizací, mini chladničkou, televizí, telefon, vysoušečem vlasů, trezorem, Wi-Fi zdarma, balkonem.

Pláž a plážový servis:
Městská menší pláž je vzdálena cca 150 metrů. Další pláž je vzdálena cca 600 metrů. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Pro děti:
Dětský bazén.

Sport a zábava:
Venkovní bazén. Možnosti zábavy centru města.

Služby v ceně:
Wi-Fi.

Služby za poplatek:
Plážový servis.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za popla-tek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Poloha objektu:
Hotel situovaný v blízkosti centra města (800 m), přístav 1 km, zastávka autobusu 700 m.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí (možnost pronájmu trezoru, za poplatek), lobby bar, snack bar, restaurace. Venku bazén, lehátka a slunečníky zdarma.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů),  TV/sat., lednice, individuální klimatizace a telefon za poplatek, balkon nebo terasa. SR: viz DR, menší

Zábava:
Nákupy a noční život v centru města Kos (800 m).

Stravování:
Snídaně formou kontinentálního bufetu

Sportovní vyžití:
Písečno-oblázková (převládají oblázky) pláž 150 m.

Platební karty:
Oficiální třída: C (**)

Další ubytovací kapacity v letovisku město Kos

Hotel Koala není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku město Kos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska město Kos: Astron, Galaxy, Imperial, International, Kos Bay, Kos Junior Suites, Kosta Palace, Maritina, Paritsa, Philippion, Santa Marina, Theonia, Triton, Zephyros.