Hotel Kos, Město Kos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo město Kos

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Kos Hotel je 4* hotel, který se nachází v samotném centru města Kos. Letiště je vzdáleno cca 20 minut jízdy a pláž je vzdálená cca 10 metrů od hotelu. V blízkosti hotelu se nachází přístav Marina a autobusová zastávka.

Vybavení hotelu:
Hotel je vybaven 24 hodinovou recepcí, snack barem, restaurací, posilovnou, jacuzzi, parkovištěm, bazénem, dětským bazénem, Wi-Fi připojením a kosmetickým salonem.

Vybavení pokoje:
V naší nabídce máme pokoje typu Junior Suite, který má oddělenou obývací a ložní místnost, kuchyňskou linku (se základním vybavením), koupelnu se sociálním zařízením, lednici, klimatizaci, trezor, Wi-Fi připojení, TV, telefon, vysoušeč vlasů, balkon a nebo terasu (s výhledem na moře, s výhledem do zahrady nebo s bočním výhledem na moře).

Pláž a plážový servis:
Pláž je vzdálena cca 10 metrů od hotelu přes místní komunikaci.

Pro děti:
Dětský bazén

Sport a zábava:
Bazén, jacuzzi, posilovna.

Služby za poplatek:
Wi-Fi připojení.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, leteckou dopravu včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravu dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu
Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Poloha
Kos hotel se nachází ve středu hlavního města ostrova, dvě minuty chůze od historického centra, 10 m od pláže a přístavu. Letiště je vzdáleno cca 20 minut jízdy vozem.

Popis hotelu
Několika patrová budova se nachází v udržované zahradě se vzrostlými stromy, k dispozici je hlavní bazén s oddělenou dětskou částí, dětské hřiště. Součástí je také fitness.

Pláž & Bazény
Sladkovodní bazén s oddělenou dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, pláž 10 m, smíšená písečito oblázková, lehátka a slunečníky za poplatek

Vybavení hotelu
restaurace, bar, recepce, fitness, sauna, hammam, jacuzzi, kosmetické služby, internetový kout za poplatek, venkovní hřiště

Ubytování
klimatizované suity s možností až dvou přistýlek, koupelna s WC, oddělená obývací číst, vybavený kuchyňský kout, balkón

Stravování
Snídaně

Sport & zábava
fitness, jóga, pilates, aerobik

Aktivity pro děti a juniory
oddělená dětská část bazénu, dětské hřiště

Internetové připojení
internetový kout za poplatek, wifi v celém areálu hotelu

Relaxace & Wellness
fitness, hammam, sauna, jacuzzi, kosmetické služby

Popisy pokojů
Dvoulůžkový/ třílůžkový/ čtyřlůžkový pokojPokoje typu suity s oddělenou ložnicí s dvěma lůžky vedle sebe a obývacím pokojem s plně vybaveným kuchyňským koutem a možnost až dvou přistýlek. Maximální obsazenost 2-4 osoby.

Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu Praha - Kos- Praha s váhovým limitem zavazadla 15 kg,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku, transfery,služby delegáta,základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

First minute
Právě dnes SLEVA až 8,1%
(při úhradě 50 % z ceny zájezdu do 8.5.2017)

Další ubytovací kapacity v letovisku město Kos

Hotel Kos není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku město Kos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska město Kos: Astron, Galaxy, Imperial, International, Kos Bay, Kos Junior Suites, Kosta Palace, Maritina, Palm Beach, Paritsa, Philippion, Saint Constantin, Santa Marina, Theonia, Triton, Zephyros.