Hotel Kos Aktis, Město Kos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo město Kos

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu
Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Poloha
Luxusní hotel Kos Aktis je ideálně situovaný v historické části hlavního města ostrova Kos, přímo u moře. Město plné památek nabízí spoustu možností zábavy, ale i pěknou pláž s přístavem odkud v sezóně denně odplouvají lodě za poznáním okolních ostrovů.

Popis hotelu
Kos Aktis je zařízený v minimalistickém stylu s důrazem na spojení s mořem.

Pláž & Bazény
bazén s jacuzzi

Vybavení hotelu
elegantní restaurace H2O, kavárna s barem, konferenční místnost, minimarket, možnost půjčení auta, motorky, kola

Ubytování
pěkně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a individuálně ovládanou klimatizací, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, na vyžádání CD/DVD přehrávač, telefon, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor,wifi zdarma, balkón nebo terasa

Stravování
snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze

Sport & zábava
malé fitness centrum

Aktivity pro děti a juniory
dětský bazén, dětské hřiště

Internetové připojení
wifi připojení zdarma

Relaxace & Wellness
lázeňské služby nabízí sousední sesterský hotel Kos Junior Suites

Popisy pokojů
Dvoulůžkový pokojDvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a individuálně ovládanou klimatizací, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, internetové připojení bez poplatku, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 dospělé osoby. Junior suitaDvoulůžkové suity s obývací částí, možností přistýlky, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, internetové připojení, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu Praha - Kos- Praha s váhovým limitem zavazadla 15 kg,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,transfery,služby delegáta,základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

First minute
Právě dnes SLEVA až 8,9%
(při úhradě 50 % z ceny zájezdu do 8.5.2017)

Další ubytovací kapacity v letovisku město Kos

Hotel Kos Aktis není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku město Kos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska město Kos: Astron, Galaxy, Imperial, International, Kos Bay, Kos Junior Suites, Kosta Palace, Maritina, Palm Beach, Paritsa, Philippion, Saint Constantin, Santa Marina, Theonia, Triton, Zephyros.