Hotel Maritina, Město Kos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo město Kos

Strava Snídaně, Polopenze

Ceny za osobu od 11.090 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 9%

Vybavení
Poloha:
Nově zrekonstruovaný městský hotel má ideální polohu v centru hlavního města ostrova s řadou obchůdků, restaurací a památek z historie. Svým hostům nabízí restauraci, hotelový bar, bezdrátové připojení k internetu a útulné ubytování. Hotel doporučujeme především klientům, kteří vyhledávají noční život a zábavu rušného města. POLOHA HOTELU: v centru města Kos, letiště cca 25 km


Vybavení hotelu:
K vybavení hotelu patří: vstupní hala s recepcí, směnárna, konferenční místnost, internet (za poplatek), možnost Wi-fi připojení, restaurace, bar

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní koupelna, WC, fén, TV/ SAT, telefon, klimatizace (za poplatek), minibar (za poplatek), balkón nebo terasa
Poloha a popis:
Maritina je 3* hotel nacházející se přímo ve městě Kos. Mezinárodní letiště je od hotelu vzdáleno cca 25 km. Hotel je díky své poloze vhodný zejména pro aktivně strávenou dovolenou, jelikož v okolí se nacházejí nejrůznější a nejnavštěvovanější památky ostrova Kos. V okolí hotelu naleznete mnoho obchůdků, barů a restaurací.

Vybavení hotelu:
Hotel je vybaven vstupní halou s 24h recepcí, restaurací, Wi-Fi připojení, parkoviště, prádelna a čistírna, internetový koutek (za poplatek), herní místností.

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, satelitní televizí, telefonem, minibarem (za poplatek). Wi-Fi připojením (zdarma), balkonem nebo terasou.

Pláž a plážový servis:
Nejbližší písčito-oblázková pláž se nachází cca 600 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport a zábava:
Herní místnost, Wi-Fi připojení, internetový koutek.

Služby v ceně:
Wi-Fi připojení.

Služby za poplatek:
Minibar, lehátka a slunečníky na pláži, internetový koutek. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Poloha objektu:
V centru hlavního města ostrova s řadou obchodů, restaurací a památek v okolí hotelu.

Vybavení hotelu:
81 pokojů, vstupní hala s recepcí, restaurace, prádelna (za poplatek), směnárna. Bazén a bar na střeše (za poplatek).

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), telefon, rádio, TV/sat, milibar (za poplatek), klimatizace, balkon.

Zábava:
Nákupní a zábavní možnosti, kulturní akce v centru města.

Stravování:
Snídaně formou bufetu.

Sportovní vyžití:
Menší oblázková pláž cca 400 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Za poplatek: vodní sporty na pláži, herna.

Další ubytovací kapacity v letovisku město Kos

Hotel Maritina není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku město Kos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska město Kos: Astron, Galaxy, Imperial, International, Kos Bay, Kos Junior Suites, Kosta Palace, Palm Beach, Paritsa, Philippion, Saint Constantin, Santa Marina, Theonia, Triton, Zephyros.