Hotel Philippion, Město Kos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo město Kos

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Cca 150 m od pláže. Menší, šarmantní hotel nedaleko pláže. Ideální poloha v centru města Kos.

hotel s centrální polohou. Restaurace, bary, možnosti pro nakupování a zábavu naleznete v blízkém okolí hotelu. Letiště cca 35 km.

cca 150 m od oblázkové pláže.

hotel disponuje 78 pokoji, které jsou rozdělené do 4 podlaží. K vybavení patří přijímací hala s recepcí, výtahy, místnost s TV, hlavní restaurace, a-la-carte restaurace, 2 bary, kavárna a minimarket. Ve venkovním areálu se nachází sladkovodní bazén s terasou na opalovaní a barem u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky u bazénu za poplatek.

dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 35 m2. Vybavené chladničkou, klimatizací, trezorem k pronajmutí, satelitní TV, telefonem, vanou nebo sprchou, WC, fénem, a balkonem s výhledem na moře nebo na bazén. Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Studia (B1B/B2B/B3B): cca 35 m2, navíc s vybavenou kuchyňkou, bez výhledu na bazén nebo na moře, jinak stejné vybavení jako A2A. Apartmány (B1C/B2C/B3C/B4C): cca 45 m2, prostornější, disponují navíc ložnicí, jinak stejné vybavení jako A2B.

bez stravy (pouze pro studia a apartmány) snídaně nebo polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

široká nabídka aktivit v hlavním městě. Za poplatek biliár.

internetový koutek za poplatek, WiFi v celém hotelu zdarma.

vestavěný dětský bazén a dětské hřiště. Dětská postýlka (na vyžádání, zdarma), dětské židličky v restauraci.

služby delegáta: prostřednictvím connected service; místní kategorie: 3; platba kartou: VISA, MasterCard.

leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby delegáta pokud není v popisku uvedeno jinak, služby connected service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Další ubytovací kapacity v letovisku město Kos

Hotel Philippion není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku město Kos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska město Kos: Astron, Galaxy, Imperial, International, Kos Aktis, Kos Bay, Kosta Palace, Maritina, Olga Paradise, Paritsa, Peridis Family Resort, Santa Marina, Theonia, Triton, Zephyros.