Hotel Philippion, Město Kos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo město Kos

Strava Polopenze

Ceny za osobu od 12.480 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 15%

Vybavení
Středisko:
Kos

Poloha:
Hotel leží asi 200 m od centra živého hlavního města Kos s historickými památkami, obchody, bary a tavernami a přímo u písčité pláže. Vzdálenost na letiště je cca 30 km.

Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, výtahy, hlavní restaurace, 2 restaurace a la carte, bar u bazénu, TV místnost, obchod se suvenýry, WiFi zdarma, za poplatek internetový koutek, půjčovna kol. V zahradě bazén, malé dětské brouzdaliště a jacuzzi, slunečníky a lehátka zdarma, osušky za poplatek.

Sport a zábava:
Bazén s dětským brouzdalištěm, jacuzzi, malé dětské hřiště.

Ubytování:
Dvoulůžková studia s možností přistýlky mají klimatizaci, koupelnu (vana nebo sprchový kout, WC, vysoušeč vlasů), SAT/TV, WiFi, kuchyňský kout, ledničku, mikrovlnnou troubu, varnou konvici, telefon a balkon s výhledem do zahrady, za poplatek trezor. K dispozici jsou také apartmány s možností 2 přistýlek, které mají stejné vybavení jako studio a výhled na moře, nebo apartmán se dvěma ložnicemi, vybavení stejné jako studio, výhled do zahrady nebo na moře. Na vyžádání možnost bezbariérových pokojů.

Stravování:
Polopenze bufetovou formou.

Pláž:
Veřejná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře přímo před hotelem (přes místní komunikaci). Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Tipy pro správnou volbu:
- elegantní a moderní hotel - v centru města Kos a přímo u pláže - prostorná studia a apartmány - rodinná dovolená

Upozornění:
Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Taxa dle kategorie hotelu: 1-2 hvězdy/ 0,50 EUR za noc 3 hvězdy/ 1,50 EUR za noc 4 hvězdy / 3,00 EUR za noc 5 hvězd / 4,00 EUR za noc Apartmány/ 1,00 EUR za noc

Další ubytovací kapacity v letovisku město Kos

Hotel Philippion není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku město Kos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska město Kos: Astron, Galaxy, Imperial, International, Kos Aktis, Kos Bay, Kos Junior Suites, Kosta Palace, Maritina, Paritsa, Peridis Family Resort, Santa Marina, Theonia, Triton, Zephyros.