Hotel Theonia, Město Kos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo město Kos

Strava Snídaně

Ceny za osobu od 9.980 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 41%

Vybavení
Poloha objektu:
V klidné vedlejší ulici s dobrou dostupností do centra (cca 500 m), v blízkosti archeologické památky, lodní přístav, restaurace, obchůdky a rušný noční život s možnostmi zábavy.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, TV místnost, bar, restaurace na podávání snídaní, trezor za poplatek, menší bazén a lehátka.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace za poplatek, minilednička, TV/sat., telefon, balkon nebo terasa.

Zábava:
Nákupy a noční život ve městě Kos.

Stravování:
Kontinentální snídaně formou bufetu.

Sportovní vyžití:
Písečnooblázková pláž 300 m. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Za poplatek: vodní sporty na pláži.
Poloha:
Menší hotel s příjemnou atmosférou se nachází v centru hlavního města ostrova, v klidné vedlejší ulici. V blízkosti je množství archeologických památek, lodní přístav, kouzelné pláže Lambi, ale také restaurace, obchodní centra a rušný noční život s možnostmi zábavy. POLOHA HOTELU: v centru města Kos, letiště cca 25 km

Vybavení hotelu:
K vybavení hotelu patří: vstupní hala s recepcí, TV místnost, směnárna, bezpečnostní schránky (za poplatek), restaurace, venkovní bazén (lehátka a slunečníky zdarma), půjčovna kol a aut


Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové pokoje, klimatizace (za poplatek), vlastní koupelna, WC, fén, TV/ SAT, telefon, lednice, balkón
Poloha a popis:
Menší hotel s příjemnou atmosférou se nachází v centru hlavního města ostrova, v klidné vedlejší ulici. V blízkosti je množství archeologických památek, lodní přístav, kouzelné pláže Lambi, ale také restaurace, obchodní centra a rušný noční život s možnostmi zábavy. Hotel se nachází 25 km od letiště.

Vybavení hotelu:
V hotelu je k dispozici 24h recepce, bar, venkovní bazén, úschovna zavazadel, trezor (za poplatek), společenská místnost s TV, půjčovna aut.

Vybavení pokoje:
Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, televizí, telefonem, miniledničkou, vysoušečem vlasů, balkonem s výhledem do zahrady.

Pláž a plážový servis:
Písčito-oblázková pláž se nachází cca 250 m od hotelu. Plážový servis a vodní sporty jsou k dispozici za poplatek.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Popis
Tento menší hotel se nachází 300 m od písečně-oblázkové pláže s možností pronájmu lehátek a slunečníků. Má výhodnou polohu v klidné vedlejší ulici, přestože se zároveň nachází jen 500 m od centra města. Hostům je k dispozici recepce s Wi-Fi zdarma a s možností pronájmu sejfu (10 eur/týden), TV kout, snídaňová restaurace, bar a menší venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Město Kos (Řecko, Kos). nabízí bezpočet nákupních možností, velké množství taveren a restaurací, ale i nočních klubů. Naleznete zde však také známý Hippokratův platan, archeologické památky a pěkný přístav. Díky značeným cyklostezkám můžete okolí poznávat nejen pěšky, ale i na kole. Hotel je vhodný pro nenáročné klienty hledající aktivní dovolenou.

Ubytování
Jednoduše zařízené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, klimatizace (4 €/den), lednice, TV/SAT, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Stravování
Snídaně Kontinentální snídaně formou bufetu

Cena zahrnuje
letištní taxy a palivový příplatek
ubytování příslušné kategorie na 7,10/11 nocí s vyznačenou stravou
leteckou přepravu tam i zpět
transfery letiště/hotel/letiště
činnost stálého delegáta

Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)

Příplatky
• Jednolůžkový pokoj: 300 Kč/noc

Doprava
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, Prahy a Ostravy - úterý/pátek

Způsob prodeje
Na vyžádání

Další ubytovací kapacity v letovisku město Kos

Hotel Theonia není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku město Kos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska město Kos: Astron, Galaxy, Imperial, International, Kos Bay, Kos Junior Suites, Kosta Palace, Maritina, Palm Beach, Paritsa, Philippion, Saint Constantin, Santa Marina, Triton, Zephyros.