Studio / Apartmán Peridis Family Resort, Město Kos

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo město Kos

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu
Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Poloha
Peridis Family Resort se nachází na severovýchodní části ostrova přímo v hlavním městě Kos. V dosahu necelých 10 minut chůze od písčito-oblázkové pláže a centra města. V blízkém okolí najdete nejen pozůstatky starobylého města či benátských hradeb, ale i řadu obchodů, restaurací a barů. Autobusová zastávka 50 metrů od hotelu.

Popis hotelu
Hotel přátelský k rodinám s dětmi obklopený zahradou. Hotel pořádá Řecký večer s živou hudbou a tradičními tanci. Bohaté animační programy nabízejí celou řadu aktivit, např. vodní pólo, aqua gymnastiku i basketbal.

Pláž & Bazény
velký bazén s jacuzzi, rodinný bazén a dětský bazén, lehátka se slunečníky u bazénu bez poplatku, k dispozici jsou i osušky

Vybavení hotelu
restaurace, snack bar, bar,

Ubytování
klimatizované apartmány pro 2 – 4 osoby mají obývací ložnici s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, oddělenou ložnici pro 2 osoby, koupelnu s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, internetové připojení, telefon, balkón nebo terasu součástí kuchyňského koutu je lednička, vařič, kávovar, mikrovlnná trouba, topinkovač a rychlovarná konvice apartmány až pro 5 osob mají dvě samostatné ložnice, na vyžádání dětské postýlky, jídelní židličky, koupací vaničky, ohřívače lahví i kočárek zdarma

Stravování
bez stravy, možnost dokoupení snídaní, obědů a večeří, pro děti v doprovodu dvou platících osob je stravování zdarma

Sport & zábava
tenis, stolní tenis, plážový volejbal, fitness centrum, minigolf, kulečník

Aktivity pro děti a juniory
pro malé děti i teenagery je k dispozici herna, prostorné venkovní hřiště a mini klub

Internetové připojení
wifi připojení za poplatek

Relaxace & Wellness
jacuzzi, sauna

Popisy pokojů
Jednoložnicový apartmán pro 3 osoby Klimatizované apartmány pro 3 osoby s ložnicí s dvoulůžkem a odděleným plně vybaveným kuchyňským koutem, ledničkou, jídelním stolem a pohovkou, umístěné v přízemí. Koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, bezdrátový internet, telefon, trezor za poplatek, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 osoby.Jednoložnicový apartmán pro 4 osoby Klimatizované apartmány pro 4 osoby s ložnicí s dvoulůžkem a odděleným plně vybaveným kuchyňským koutem, ledničkou, jídelním stolem a pohovkou, umístěné v přízemí. Koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, bezdrátový internet, telefon, trezor za poplatek, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 4 osoby.Dvouložnicový apartmánKlimatizované dvouložnicové apartmány se dvěma ložnicemi, každá s dvoulůžkem, oddělený kuchyňský kout s jídelním stolem a pohovkou, lednička, umístěné v přízemí. Koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, bezdrátový internet, telefon, trezor za poplatek, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 5 osob.

Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu Praha - Kos- Praha s váhovým limitem zavazadla 15 kg,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,transfery,služby delegáta,základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Poloha
Hotel přátelský k rodinám s dětmi se nachází na severovýchodní části ostrova přímo v srdci hlavního města Kos, v dosahu necelých 10 minut chůze od písčito-oblázkové pláže, přístavu i samotného centra. V blízkém okolí najdete nejen pozůstatky starobylého města či benátských hradeb, ale i řadu obchodů, restaurací a barů. Autobusová zastávka 50 metrů od hotelu.

Vybavení hotelu
V areálu hotelu se nachází velký bazén s jacuzzi, rodinný bazén a dětský bazén. Pro sportovně založené klienty se nabízí tenis, stolní tenis, plážový volejbal, biliard a tělocvična. Bohaté animační programy nabízejí celou řadu aktivit, např. vodní pólo, aqua gymnastiku i basketbal. Pro malé děti i teenagery je zde krytá herna, prostorné venkovní hřiště a mini klub, který připravuje zajímavé programy. Lze zajistit také hlídání dětí. K dispozici je dále hostům hotelová restaurace, snack bar a bar, kde hotel pořádá Řecký večer s živou hudbou a tradičními řeckými tanci.

Ubytování
Apartmány pro 3 - 5 osob se skládají z jedné nebo dvou samostatných ložnic se dvěma až čtyřmi samostatnými lůžky, odděleného kuchyňského koutu s rozkládací pohovkou s konferenčním a jídelním stolkem, TV, telefonem a koupelny s vanou, vysoušečem vlasů a WC, balkónu nebo terasy. Ve vybavení pokojů je také kávovar, mikrovlnná trouba, topinkovač, rychlovarná konvice, bazénové osušky a pantofle. Úklid je zajišťován každodenně. Na vyžádání možnost zajištění dětské postýlky, jídelní židličky, koupací vaničky i kočárku zdarma. Za poplatek možnost zapojení klimatizace, wi-fi nebo pronájem trezoru.

Stravování
Možnost dokoupení snídaní a večeří, pro děti v doprovodu dvou platících osob zdarma.

Další ubytovací kapacity v letovisku město Kos

Studio / Apartmán Peridis Family Resort není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku město Kos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska město Kos: Astron, Galaxy, Imperial, International, Kos Bay, Kos Junior Suites, Kosta Palace, Maritina, Paritsa, Philippion, Santa Marina, Theonia, Triton, Zephyros.