Hotel Niriides, Psalidi

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Psalidi

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Niriides - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, bezbariérový objekt
Poloha objektu:
V oblasti Psalidi, cca 1,6 km od hlavního města Kos.

Vybavení hotelu:
Recepce (možnost pronájmu trezoru), moderní nově renovované pokoje 2017, restaurace, snack bar, TV koutek. V zahradě bazén, bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Vybavení pokojů:
DR: moderní nově renovované pokoje, koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuální klimatizace za poplatek, telefon, TV/sat., lednička, balkon nebo terasa. FR: viz DR, 1 prostornější místnost. JS: viz DR, prostornější (cca 35 m2), ložnice kombinovaná s obývací částí, balkon cca 8 m2.

Stravování:
Rozšířená kontinentální snídaně.

Sportovní vyžití:
Hotel je oddělen od malé písečnooblázkové pláže pouze pobřežní silnicí (pro vstup do vody doporučujeme obuv). Lehátka a slunečníky na hotelové části pláže zdarma. Na hlavní pláži v Psalidi (cca 500 m) lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Zdarma: basketbalové hřiště, tenisové kurty. Za poplatek: vodní sporty na pláži.

Program All Inclusive:
Dětský bazén, dětská postýlka zdarma.
Poloha
cca 30 m od písčito-oblázkové pláže (menší pláž - kamenitý vstup do vody, doporučujeme boty do vody) přístupné přes pobřežní silnici, další oblázkové pláže v pěším dosahu; centrum hlavního města Kos cca 1,5 km, zastávka autobusu cca 100 m, vedle hotelu půjčovna kol.Vybavení
vstupní hala, recepce, výtah, TV lounge, restaurace, hlavní bar, snack bar u bazénu, bazén - lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži (zdarma), plážový volejbal, šipky, košíková, plážový tenis a fotbal.

Ubytování
standardní pokoje s koupelnou a soc. zařízením (vysoušeč vlasů), klimatizací, TV, telefonem, miniledničkou, varnou konvicí, balkonem/terasou.


Informace o stravování
Snídaně: formou bufetu


Doporučení pořadatele
Rodinně vedený hotel u menší pláže přístupné přes pobřežní silnici.

Další ubytovací kapacity v letovisku Psalidi

Hotel Niriides není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Psalidi se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Psalidi: Aegean View Aqua, Alexandra Beach, Continental Palace, Grecotel Kos Imperial, Kipriotis Aqualand, Kipriotis Hippocrates, Kipriotis Maris, Kipriotis Panorama & Suites, Kipriotis Village, Mitsis Ramira Beach, Natura Park, Olga´s Paradise, Platanista.