Hotel Golden Star, Tigaki

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Tigaki

Strava Polopenze

Ceny za osobu od 14.550 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 16%

Vybavení

Hotel Golden Star - vybavení

bazén, klimatizace
Základní informace: Řecko / Kos / Tigaki. Menší rodinný hotel leží nedaleko letoviska Tigaki, poblíž dlouhé písčité pláže, každoročně oceněné modrou vlajkou. Do centra hlavního města se dostanete místní autobusovou linkou, která má zastávku pouhých 100 metrů od hotelu. Patrové budovy hotelu jsou obklopeny udržovanou zelení s bazénem. Ubytování zajisté ocení ti, kteří hledají klidnou dovolenou v pěkném prostředí.Upozornění: Hotel je výhradně určený osobám starším 16 let.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, hlavní bar, snack bar, bar u bazénu, TV koutek, bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, Wi-Fi v lobby zdarma, trezor za poplatek,

Vybavení pokojů: Standardní pokoj - studioindividuálně ovladatelná klimatizace (za poplatek), telefon, připojení k internetu (za poplatek), lednička, vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), trezor na recepci (za poplatek), balkon nebo terasa,

Vzdálenosti: pláže: 600 m , letiště: 10 km, centra: Kos 10 km, nákupních možností: Tigako 600 m,

Pláž: písčitá, lehátka a slunečníky za poplatek,

Poloha:
Hotel se nachází v letovisku Tigaki, cca 600 m od jeho centra. Mezinárodní letiště je od hotelu vzdálené cca 9 km.

Vybavení hotelu:
Mezi vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, bazén, společenská místnost s TV, restaurace, WiFi připojení k internetu, bar, směnárna, parkoviště.

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní koupelnou, WC, balkonem nebo terasou, ledničkou, klimatizací, TV. V případě zájmu je možná rezervace pokojů vyšší kategorie (za příplatek).

Pláž:
Převážně písčitá pláž se nachází cca 1 km od hotelu. Využití lehátek, slunečníků a vodních sportů na pláži je za poplatek.

Další ubytovací kapacity v letovisku Tigaki

Hotel Golden Star není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Tigaki se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Tigaki: Aquis Marine Resort & Waterpark, Astir Odysseus, Blue Nest, Byron, Corali, Fili, Gaia Village, Iberostar Odysseus, Ilios, Labranda Marine Aquapark, Sunny Days, Sunset, Sunshine, Tigaki Beach, Tropical Sol, Villa Andrews, Zorbas Beach.