Hotel Eva Bay, Adelianos Kampos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta


Strava All inclusive

Ceny za osobu od 18.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha:
Oblíbený hotelový komplex, který byl zrenovován v roce 2000, je tvořen hlavní budovou a několika dalšími vilkami, leží v krásné zahradě přímo u dlouhé písčité pláže s výhledem na hory Psiloritis. Centrum s obchody, restauracemi či bary se nachází cca 300 m od hotelu ve vesničce Platanais. Působivé město Rethymnon, kde se nachází zábavní a obchodní zařízení či krásné staré město, je vzdáleno cca 6 km. Autobusová zastávka se je umístěna cca 100 m od hotelu.

Vybavení hotelu:
Hotel disponuje vstupní klimatizovanou halou s recepcí a posezením, TV koutem, internetovou místností, restaurací ala carte, venkovní restaurací, hlavním barem, snack barem u bazénu. V krásném areálu se nachází 2 sladkovodní venkovní bazény s oddělenou částí pro děti - lehátka a slunečníky zdarma u bazénu. Pro sportovní aktivity jsou zde připraveny vodní sporty na pláži za poplatek (cca 50 m od hotelu).

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové pokoje s mžností přistýlky, vlastní koupelna, WC, lednička, klimatizace. V případě zájmu je možné si připlatit za pokoj vyšší kategorie.

Pláž:
Dlouhá písečná pláž (při vstupu místy s útesy, doporučujeme boty do vody) se nachází cca 50 m od hotelu. Pláž se táhne okolo Platanias na západ až k východní části města Rethymno.
Poloha
hotel leží u písčité pláže (v moři místy kamenné útesy, doporučujeme boty do vody), asi 50 m od centra vodních sportů na pláži, nejbližší obchody a restaurace přes silnici, zastávka autobusu cca 80 m. Vzdálenost od Rethymna cca 6 km, letiště cca 75 km.

Vybavení
hotelový komplex se 108 pokoji v osmi 2patrových budovách obklopených krásnou zahradou nabízí vstupní halu s recepcí a TV koutkem, restauraci, hlavní bar, snack bar na pláži, bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma, stolní tenis. Hotel pro své hosty pořádá řecké večery s živou hudbou a tancem. Hotel poskytuje plážové osušky za poplatek.

Ubytování
2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají koupelnu se sprchou/WC, individuální klimatizaci, telefon, SAT/TV, miniledničku, fén a balkon nebo terasu. Pokoje s výhledem na moře možné za poplatek na místě (dle aktuální obsazenosti hotelu, hradí se na recepci).

Informace o stravování
All inclusive: plná penze formou bufetu, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–23.00 hod.), nápoje v hlavním baru (18.00–23.00 hod.), dopolední a odpolední teplé i studené občerstvení ve snack baru na pláži (10.00–16.00 hod.), zmrzlina, káva, čaj a zákusek (16.30–17.30 hod.).


Doporučení pořadatele
Oblíbený hotel s příjemnou a klidnou atmosférou a výhodnou polohou u pěkné pláže. Pouze pro klienty starší 16 let. Výborná kuchyně a služby. Blízko centra živého letoviska s tavernami, kavárnami, bary a obchůdky.

Další ubytovací kapacity v Adelianos Kampos

Hotel Eva Bay není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Adelianos Kampos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Adelianos Kampos: Adele Beach, Aquila Rithymna Beach, Grecotel White Palace, Joan Beach, Jo-An Beach, Maravel Land, Maravel Sky, Maravel Star Art, Rethymno Palace, Rethymno Residence, Sea Front, Seafront Apartments, Solimar Dias.