Aparthotel Esperides Apartments, Agia Pelagia

Typ ubytování Aparthotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Agia Pelagia

Strava Bez stravy, Snídaně, Polopenze

Ceny za osobu od 9.650 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Stručné Informace
Hotel se skládá ze dvou budov, venkovní bazén, snack bar, půjčovna motorových vozidel a jízdních kol, společenská místnost, wifi internetové připojení ve veřejných prostorách Hotel je určen pro nenáročnou klientelu.

Popis
Vzdálenost od letiště: 28 km  Nejbližší město: Xirokampos (1,5 km) Typ pláže: písčitá Vzdálenost od pláže: 1 km

Pláž
Veřejná písčitá pláž je vzdálena cca 1 km od hotelu, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek

Služby Za Poplatek
půjčovna motorových vozidel a jízdních kol

Pro Děti
Dětské postýlky na vyžádání

Poloha
V oblasti Agia Pelagia, 28 km od mezinárodního letiště Heraklion

Ubytování
Balkon, klimatizace (za poplatek), telefon, trezor (za poplatek), koupelna se sociálním zařízením, mini lednice, elektrické kamna

Sport A Zábava
bazén 

Dodatečné Informace
Od 1. 1. 2018 bude zavedena povinná tzv. turistická taxa, která se týká všech osob cestujících na některý z řeckých ostrovů. Výše této taxy je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii zařízení (hotel, apartmán, aj.), kde jsou klienti ubytováni. Turistická taxa musí být vybírána v hotovosti v místě pobytu, přímo v ubytovacích zařízeních. Hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 3* - 1,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 4* - 3 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 5* - 4 EUR/pokoj/den.

Další ubytovací kapacity v letovisku Agia Pelagia

Aparthotel Esperides Apartments není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agia Pelagia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agia Pelagia: Alexander House, Amazonas, Anatoli, Andys Plaza, Aquarius Apartment, Athina Palace, Blue Bay, Blue Bay Resort & Spa, Clever Paralia Apartment, Eva Studios & Apartments Clever, Litsa Mare Apartments, Lygaria Beach, Maria Apartments, Mourtzanakis Residence, Panorama Village, Pelagia Bay, Peninsula, Renia, Scala, Sea Side Resort & Spa, Thalia Apartments Clever, Villa Iliatoras.