Hotel Alexander House, Agia Pelagia

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Agia Pelagia

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 14.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Alexander House - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace, fitness
Poloha:
Hotel v tradičním řeckém stylu se nachází v zálivu Aghia Pelagia asi 20 km západně od Heraklionu. Písečná pláž s drobnými oblázky a pozvolným vstupem do moře je vzdálena 150 m. V klidnějším středisku v zátoce na severním pobřeží najdete po cca 200 m restaurace, taverny, obchůdky, supermarket, půjčovnu aut a motorek, stejně jako potápěčské centrum. Z letoviska jezdí linkové autobusy do Heraklionu i Rethymna.Vybavení hotelu:
Hotelový komplex se skládá z několika budov - hlavní, vedlejších a anexu. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi a internetový koutek (za poplatek), společenská místnost s TV, restaurace, bar, venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, terasa na slunění, lehátka a slunečníky zdarma.Vybavení pokoje:
hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky a rodinné pokoje až pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, telefonem, televizí, trezorem, SAT-TV, mini ledničkou a balkónem nebo terasou.
Poloha a popis:
Alexander House Hotel provozuje rodina Alexandrakis více než dvacet let. Tento rodinný hotel nabízí ubytování v pokojích, studiích či apartmánech prorodiny se stravou formou all inclusive. Hotel se skládá z několika budov, které které jsou rozmístěné kolem hlavní budovy v různé vzdálenosti. Alexander House nachází v v zálivu Agia Pelagia, cca 150 m od nejbližší písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře (přes místní komunikaci) a nabízí hezký výhled na celý záliv Agia Pelagia s tradiční rybářskou vesnicí. Nejbližší nákupní možnosti, bary a restaurace jsou v centru letoviska, cca 200 m od hotelu. Letiště je vzdáleno 20 km. Alexander House Hotel je klidné a relaxační prázdninové místo, které je ideální především pro páry, které chtějí relaxovat a dostat se pryč od stresu každodenního života. Agia Pelagia je vhodným výchozím bodem na zajímavá místa ostrova Kréta.

Vybavení hotelu:
Hotelový komplex se skládá z několika budov - hlavní, několika vedlejších a anexu. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi a internetový koutek (za poplatek), společenská místnost s TV, restaurace, bar, , venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, terasa na slunění, lehátka a slunečníky zdarma.

Vybavení pokoje:
Hotel nabízí 96 pokojů, které se skládají ze Standardních pokojů a Rodinných pokojů.Všechny pokoje jsou klimatizovány (za poplatek). pokoj STANDARD pro 2 - 3 osoby jsou starší jednoduše zařízené pokoje mají vlastní sociální zařízení, klimatizace (za poplatek), telefon, TV/SAT, mini chladnička, sejf (za poplatek), balkon nebo terasa. pokoj FAMILY pro 3- 4 osoby - účelně zařízené pokoje především pro rodiny s dětmi mají vlastní sociální zařízení, klimatizace (za poplatek), telefon, TV/SAT, mini chladnička, sejf (za poplatek), balkon nebo terasa. Ve vedlejších budovách a anexu jsou pokoje studiového typu, některé mají kuchyňský koutek. Typ a vybavení pokojů se liší dle umístění v komplexu. Fén je možný k zapůjčení na recepci zdarma.

Pláž a plážový servis:
Písčito-oblázková pláž je vzdálena 250 m, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Plážové osušky jsou k dispozici zdarma na recepci hotelu (za vratnou zálohu). Vodní sporty za poplatek.

Pro děti:
Dětské brouzdaliště, dětská postýlka (zdarma, na vyžádání).

Sport a zábava:
Fitness, stolní tenis, stolní fotbal, šipky, biliárd (za poplatek), stolní fotbal.

Služby za poplatek:
Od června do září hotel nabízí pro své klienty za minimální poplatek nádherné krétské večery.Tří hodinový program doprovázená dalšími krétských specialitami. : Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Pláž
cca 250 m od pláže

Poloha
rodinný hotel skládající se ze 4 budov se nachází v blízkosti pláže v zátoce Agia Pelagia, cca 25 km od letiště v Heraklionu. V jeho blízkosti je spousta obchůdků, barů a taveren. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Oficiální kategorie: A.

Vybavení
recepce, společenská místnost, wi fi, SAT-TV, restaurace, hlavní bar, snack bar, sladkovodní bazén, občasné krétské večery, stolní tenis, stolní fotbal, posilovna, kulečník, vodní sporty na pláži.

Ubytování
hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky a rodinné pokoje až pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, telefonem, televizí, trezorem, SAT-TV, mini ledničkou a balkónem nebo terasou.

Služby za poplatek
lehátka a slunečníky na pláži, plážové osušky, internet, kulečník, trezor, vodní sporty na pláži.

Pro děti
dětská část v bazénu pro dospělé, mini club, dětská postýlka na vyžádání.

Strava
All inclusive: bufetové snídaně (07:30 – 10:00), bufetové obědy (12:15 – 14:30), bufetové večeře (18:45 – 21:30), místní alkoholické a nealkoholické nápoje, snack bar (10:00 – 18:00), zahradní bar (18:00 – 01:00).

Další ubytovací kapacity v letovisku Agia Pelagia

Hotel Alexander House není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agia Pelagia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agia Pelagia: Amazonas, Anatoli, Athina Palace, Blue Bay, Blue Bay Resort & Spa, Clever Paralia Apartment, Nicolas Villas, Panorama Village, Peninsula, Sea Side Resort & Spa, Thalia Apartments Clever, Villa Iliatoras.