Hotel Aquarius Apartment, Agia Pelagia

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Agia Pelagia

Strava Bez stravy, Snídaně

Ceny za osobu od 11.205 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Stručné Informace
Vzdálenost od letiště: 30 km  Nejbližší město: Agia Pelagia (0 km) Typ pláže: písčitá Vzdálenost od pláže: 300 m

Popis
Hotelový resort má vstupní halu s 24 hod. recepcí, venkovní bazén, wifi internetové připojení

Pláž
Veřejná písčitá pláž 300 m od hotelu

Url
www.aquarius-apts.gr

Služby Za Poplatek
Vodní sporty na pláži

Pro Děti
Dětské židličky v restauraci, dětské postýlky

Poloha
V centru města Agia Pelagia, 30 km od mezinárodního letiště Heraklion, 23 km od centra města Heraklion

Ubytování
Balkon/terasa, TV/SAT, lednice, konvice, telefon, koupelna se soc. zařízením, vysoušeč vlasů, trezor a klimatizace za poplatek

Sport A Zábava
Venkovní bazén

Dodatečné Informace
Od 1. 1. 2018 bude zavedena povinná tzv. turistická taxa, která se týká všech osob cestujících na některý z řeckých ostrovů. Výše této taxy je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii zařízení (hotel, apartmán, aj.), kde jsou klienti ubytováni. Turistická taxa musí být vybírána v hotovosti v místě pobytu, přímo v ubytovacích zařízeních. Hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 3* - 1,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 4* - 3 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 5* - 4 EUR/pokoj/den.

Další ubytovací kapacity v letovisku Agia Pelagia

Hotel Aquarius Apartment není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agia Pelagia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agia Pelagia: Alexander House, Amazonas, Anatoli, Andys Plaza, Athina Palace, Blue Bay, Blue Bay Resort & Spa, Capsis Out Of The Blue Eternal Oasis, Clever Paralia Apartment, Esperides Apartments, Eva Studios & Apartments Clever, Litsa Mare Apartments, Maria Apartments, Mourtzanakis Residence, Panorama Village, Pelagia Bay, Peninsula, Renia, Scala, Sea Side Resort & Spa, Thalia Apartments Clever, Villa Iliatoras.