Hotel Lygaria Beach, Agia Pelagia

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Agia Pelagia

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 17.317 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 23%

Vybavení
Středisko:
Agia Pelagia

Poloha:
Hotel Lygaria Beach se nachází pouze 2 minuty od pláže, skládá se z několika nízkých bungalovů, 21 km severozápadně od Heraklionu a 2 km východně od Agia Pelagia. Záliv Ligaria je uzavřený a dobře chráněný před větrem. Nedaleko se nachází zřícenina starého kláštera Panagia Ligariani. Oblast získala název právě podle tohoto kláštera, který naopak získal své jméno z krásné rostliny "osier" (ligarie v řečtině), s krásnými květy, které se v této oblasti vyskytují. Několik hospůdek a supermarketů se nachází v docházkové vzdálenosti. Autobusová zastávka 1 km od hotelu.

Vybavení:
Lygaria nabízí malé lobby, 24h recepci, trezor na recepci za poplatek, Wifi ve vyhraněných veřejných prostorách zdarma, bazén se sladkou vodou s oddělenou dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, ručníky na vratný deposit.

Sport a zábava:
Vodní sporty na pláži, zábava v okolí.

Ubytování:
Standardní pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny koupelnou (sprcha/vana, WC, fén); klimatizací v sezoně, ledničkou, čajový/kávový set za poplatek, TV SAT, telefonem, trezorem (za poplatek), WiFi za poplatek, s výhledem na mořskou stranu, balkonem nebo terasou. K dispozici jsou také rodinné pokoje s oddělenou ložnicí za příplatek.

Stravování:
All inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Občerstvení během dne, káva, čaj, zákusky, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby. Alkoholové nápoje jsou podávány mezi 10:30 - 22:30 v baru u bazénu. Tvrdý alkohol jako gin, vodka...jsou podávány mezi 19:30 - 22:30.

Pláž:
Pár metrů od písečné pláže, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek, cca 7 EUR/za set; ručníky na vratný deposit.

Upozornění:
Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Taxa dle kategorie hotelu: 1-2 hvězdy/ 0,50 EUR za noc 3 hvězdy/ 1,50 EUR za noc 4 hvězdy / 3,00 EUR za noc 5 hvězd / 4,00 EUR za noc Apartmány: 1EUR/ za noc

Další ubytovací kapacity v letovisku Agia Pelagia

Hotel Lygaria Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agia Pelagia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agia Pelagia: Alexander House, Amazonas, Anatoli, Andys Plaza, Athina Palace, Blue Bay, Blue Bay Resort & Spa, Clever Paralia Apartment, Eva Studios & Apartments Clever, Litsa Mare Apartments, Maria Apartments, Nicolas Villas, Panorama Village, Peninsula, Renia, Scala, Sea Side Resort & Spa, Thalia Apartments Clever, Villa Iliatoras.