Hotel Lygaria Beach, Agia Pelagia

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Agia Pelagia

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Středisko:
Agia Pelagia

Poloha:
Hotel Lygaria Beach se skládá z několika nízkých bungalovů a leží v uzavřeném a před větrem chráněném zálivu Ligaria cca 20 km severozápadně od Heraklionu a 2 km východně od Agia Pelagia. Nedaleko se nachází zřícenina starého kláštera Panagia Ligariani, několik hospůdek a supermarketů v docházkové vzdálenosti, autobusová zastávka 1 km od hotelu.

Vybavení:
Malé lobby, 24h recepce, trezor na recepci za poplatek, WiFi ve vyhrazených veřejných prostorách zdarma, bazén se sladkou vodou s oddělenou dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, ručníky na vratný depozit.

Sport a zábava:
Vodní sporty na pláži, zábava v okolí.

Ubytování:
Standardní pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny koupelnou (sprcha/vana, WC, vysoušeč vlasů), klimatizací (v sezoně), ledničkou, SAT/TV, telefonem, balkonem nebo terasou. Za poplatek trezor, čajový/kávový set, WiFi. Za příplatek jsou k dispozici rodinné pokoje s oddělenou ložnicí a stejným vybavením jako standardní pokoj.

Stravování:
All inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední občerstvení, káva, čaj, zákusky, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby. Alkoholické nápoje jsou podávány mezi 10:30-22:30 v baru u bazénu, tvrdý alkohol jako gin, vodka apod. jsou podávány mezi 19:30-22:30.

Pláž:
Veřejná písčitá pláž Lygaria s pozvolným vstupem do moře u hotelu; lehátka a slunečníky na pláži za poplatek, cca 7 EUR/set, osušky za vratný depozit.

Tipy pro správnou volbu:
- přímo u pláže - moderní styl - rodinná dovolená

Upozornění:
Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Taxa dle kategorie hotelu: 1-2 hvězdy/ 0,50 EUR za noc 3 hvězdy/ 1,50 EUR za noc 4 hvězdy / 3,00 EUR za noc 5 hvězd / 4,00 EUR za noc Apartmány: 1 EUR/ za noc

Další ubytovací kapacity v letovisku Agia Pelagia

Hotel Lygaria Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agia Pelagia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agia Pelagia: Alexander House, Amazonas, Anatoli, Andys Plaza, Aquarius Apartment, Athina Palace, Blue Bay, Blue Bay Resort & Spa, Capsis Out Of The Blue Eternal Oasis, Clever Paralia Apartment, Esperides Apartments, Eva Studios & Apartments Clever, Litsa Mare Apartments, Maria Apartments, Mourtzanakis Residence, Panorama Village, Pelagia Bay, Peninsula, Renia, Scala, Sea Side Resort & Spa, Thalia Apartments Clever, Villa Iliatoras.