Hotel Coral, Agios Nikolaos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta


Strava All inclusive

Ceny za osobu od 12.550 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha:
Kvalitní hotel se nachází v letovisku Agios Nikolaos nedaleko centra. Areál nabízí bazén, restauraci a dva bary. Stravování několika možností včetně konceptu All inclusive a umístění u písečné pláže je ideální volbou pro skvělou dovolenou. POLOHA HOTELU: centrum letoviska Agios Nikolaos cca 500 m, letiště Heraklion cca 65 km

Vybavení hotelu:
K vybavení hotelu patří: vstupní hala s recepcí, bezpečnostní schránky (za poplatek), restaurace, café bar, snack bar, venkovní bazén (lehátka a slunečníky zdarma), sluneční terasa, animační programy

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní koupelna, WC, fén, TV/SAT, telefon, chladnička, klimatizace (za poplatek), balkon nebo terasa
Popis:
Coral hotel se skládá ze dvou budov, které jsou navzájem propojené. UPOZORNĚNÍ - tento hotel je POUZE PRO DOSPĚLÉ!

Poloha a popis:
Hotel se nachází na pobřeží Agios Nikolaos. Centrum města je vzdálené pouhých 500 metrů, kde můžete vidět jedinečnou krásu "bezedného jezera", návštěvu muzea, procházky po přístavu nebo jednoduše vychutnat kosmopolitní život Agios Nikolaos.

Vybavení hotelu:
V hotelu jsou k dispozici následující služby: - recepce - bazén - bar - restaurace - supermarket - potápěčské centrum (za poplatek)

Vybavení pokoje:
Hotel nabízí ubytování v několika typech pokojů: - pokoj s oddělenými postelemi s výhledem na moře pro 2-3 osoby - pokoj s oddělenými postelemi pro 2 -3 osoby do vnitrozemí - pokoj s oddělenými postelemi pro jednoho Pokoje mají vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou nebo sprchou, fén, WC), klimatizaci, SAT/TV, telefon, chladničku, trezor (za poplatek), balkon nebo terasu ( kromě jednolůžkového pokoje)

Pláž a plážový servis:
Pláž se nachází před hotel. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava:
Hotel nabízí širokou škálu možnosti aktivit.Můžete si vybrat mezi jeep safari v horách na Krétě, plachtění po opuštěném ostrově Spinalonga nebo vyzkoušejte neobvyklé vodní sporty, vzrušující šnorchlování a výlety s potápěčem. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby v ceně:
Nabídku služeb, které jsou v ceně, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek:
Trezor je v hotelu za poplatek. Kompletní nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně a jsou za poplatek, obdržíte po příjezdu na recepci hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležité informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA. Fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Nikolaos

Hotel Coral není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Nikolaos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agios Nikolaos: Alantha, Candia Park Village, Cretan Village, Daios Cove Luxury Resort & Villas, Dessole Coral, Dessole Hermes, Elpida Village, Faedra Beach, Havania Apartments, Meliti, Minos Beach Art, Mirabello Beach & Village, Miramare, Miramare Resort & Spa, Mistral Bay, Mistral Mare, Naiades Almiros River, Naiades Almyros River, Pleiades Luxurious Villas, Santa Marina, Sensimar Minos Palace, Vasia Ormos.