Hotel Dessole Coral, Agios Nikolaos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta


Strava All inclusive

Ceny za osobu od 15.740 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 24%

Vybavení

Hotel Dessole Coral - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace
Poloha:
Kvalitní hotel se nachází v letovisku Agios Nikolaos nedaleko centra. Areál nabízí bazén, restauraci a dva bary. Stravování několika možností včetně konceptu All inclusive a umístění u písečné pláže je ideální volbou pro skvělou dovolenou. POLOHA HOTELU: centrum letoviska Agios Nikolaos cca 500 m, letiště Heraklion cca 65 km

Vybavení hotelu:
K vybavení hotelu patří: vstupní hala s recepcí, bezpečnostní schránky (za poplatek), restaurace, café bar, snack bar, venkovní bazén (lehátka a slunečníky zdarma), sluneční terasa, animační programy

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní koupelna, WC, fén, TV/SAT, telefon, chladnička, klimatizace (za poplatek), balkon nebo terasa
Pláž
přes místní komunikaci od pláže

Poloha
hotel skládající se ze 2 propojených budov se nachází v blízkosti pláže v letovisku Agios Nikolaos, 500 m od jeho centra a 65 km od letiště v Heraklionu. Pláž byla oceněna modrou vlajkou za čistotu a pořádek. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Klienti tohoto hotelu mohou využívat také služeb sesterského hotelu Hermes (30 m od Coralu). Oficiální kategorie: 3*.

Vybavení
recepce, směnárna, trezory, půjčovna aut a kol, lékařská služba, konferenční místnost, wi fi, internet, knihovna, TV místnost, restaurace, hlavní bar Vitrine, a la carte snack bar u bazénu, plážový bar Del Mar, café bar, bazén na střeše s mořskou vodou, fitness (v hotelu Hermes), sauna, cvičení, stolní tenis, hry, kulečník, šipky, vodní sporty na pláži, animace, super market, klenotnictví (v hotelu Hermes).

Ubytování
hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, SAT TV, hudebním programem, wi fi zdarma, trezorem, telefonem, mini ledničkou nebo barem (na vyžádání) a balkónem.

Služby za poplatek
lehátka a slunečníky na pláži, trezor, klimatizace, sauna, kulečník, vodní sporty.

Pro děti
dětská postýlka na vyžádání.

Strava
Snídaně: bufetové snídaně (07:30 – 10:30) Polopenze: bufetové snídaně (07:30 – 10:30), bufetové večeře (18:30 – 21:30). All inlcusive: kontinentální snídaně (07:00 – 07:30), bufetové snídaně (07:30 – 10:30), bufetové obědy (12:30 – 14:30), bufetové večeře (18:30 – 21:30), občerstvení (10:00 – 18:00), odpolední čaj (16:00 – 17:00), zmrzlina, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 23:00).

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Nikolaos

Hotel Dessole Coral není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Nikolaos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agios Nikolaos: Alantha, Candia Park Village, Coral, Cretan Village, Daios Cove Luxury Resort & Villas, Dessole Hermes, Elpida Village, Faedra Beach, Meliti, Minos Beach Art, Mirabello Beach & Village, Miramare, Miramare Resort & Spa, Mistral Bay, Mistral Mare, Naiades Almiros River, Naiades Almyros River, Pleiades Luxurious Villas, Santa Marina, Sensimar Minos Palace, Vasia Ormos.