Hotel Dessole Hermes, Agios Nikolaos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta


Strava Polopenze, All inclusive

Ceny za osobu od 15.690 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Dessole Hermes - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, fitness, wellness
Poloha a popis:
Hotel Hermes se nachází na pobřežní zálivu Mirabello a kousek od srdce živého města Agios Nikoalos. Hotel má příjemnou atmosféru, která spojuje prvky moderní a tradiční architektury. Hermes je ideálním výchozím bodem pro ty, kteří chtějí prozkoumat krásy Kréty. Renovace, které proběhly v letech 2007 a 2008, jakož i partnerství s řetězcem Iberostar Hotels & Resorts od roku 2011, učinily z hotelu Hermes dokonalým místem pro přátele, rodiny a páry. Hotel je vzdálen 60 km od letiště Heraklion.

Vybavení hotelu:
Kromě 211 pokojů a 6 apartmá, které si můžete vybrat z hotelu, nabízí mnohem víc, vynikající místní kuchyni, bazén, masáže, fitness centrum, konferenční prostory a bary. V hotelu jsou k dispozici následující služby: Recepce 24 hodin Směnárna Prádelna Pokojová služba (za poplatek) Konferenční místnosti (za poplatek) Internetový koutek (za poplatek) Venkovní bazén Střešní zahrada / terasa Fitness centrum (za poplatek) Potápěčské centrum v přední části hotelu (za poplatek) Wi - Fi ve všech veřejných prostorách

Vybavení pokoje:
Hotel nabízí ubytování v několika variantách těchto typů pokojů: dvoulůžkový, family room a suite: Dvoulůžkové pokoje pro 2 - 3 osoby s výhledem na moře, na město a nebo typu superior. Family room - rodinné pokoje typu open plan pro 2 - 4 osoby s výledem na moře nebo na město. Suite - apartmány pro 2 - 3 osoby s výhledem na moře. Pokoje jsou vybaveny balkonem nebo terasou, vlastním sociálním zařízením, trezorem (za příplatek), klimatizací, satelitní TV, vysoušečem vlasů, telefonem, wifi a miniledničkou.

Pláž a plážový servis:
Přímo u hotelu se nachází oblázková pláž oddělená pouze místní komunikací, plážový servis na hotelové pláži je za poplatek. Hosté mohou využít také nejméně 8 pláží v okolí hotelu (například Havania Beach, Ammoudi Beach a pláž Almyros), kde je plážový servis za poplatek.

Sport a zábava:
Za poplatek nabízí hotel možnost podmořských výletů, potápění, Jeep safari a dalších soukromých výletů.

Služby v ceně:
Nabídku služeb, které jsou v ceně, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek:
Kompletní nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně a jsou za poplatek, obdržíte po příjezdu na recepci hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE DůležIté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Pláž
přímo u pláže

Poloha
Nově zrenovovaný Dessole Hermes Hotel je vystavěn v klasickém řeckém stylu, velice elegantní a přímo v samotném centru letoviska Agios Nikolaos s mnoha bary, restauracemi, tavernami, obchody a zábavou. Oblázková pláž je od hotelu oddělena pouze místní promenádou. Letiště je od hotelu vzdáleno cca 70 km. Oficiální kategorie hotelu 4*.

Vybavení
do hotelového vybavení spadá vstupní lobby s recepcí, venkovní bazén situován v 5. patře hotelu s terasou se slunečníky a lehátky, bar, restaurace, stolní tenis, wellness centrum, WiFi zdarma, menší obchod s denním tiskem a se suvenýry.

Ubytování
Hotel nabízí celkem 217 komfortních pokojů, které mají vlastní sociální zařízení s WC, klimatizaci, WiFi, mini ledničku, televizi, trezor a balkon. Úklid pokojů se provádí denně.

Služby na poplatek
wellness centrum, telefon, fax, prádelna, obchody, lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži.

Stravování
Polopenze: bufetové snídaně, bufetové večeře All Incluisve: bufetové snídaně (07:00 - 10:00), bufetové obědy (12:30-14:30), bufetové večeře (18:30-21:30), dopolední a odpolední snacky, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 - 24:00).

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Nikolaos

Hotel Dessole Hermes není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Nikolaos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agios Nikolaos: Alantha, Candia Park Village, Coral, Cretan Village, Daios Cove Luxury Resort & Villas, Dessole Coral, Elpida Village, Faedra Beach, Havania Apartments, Meliti, Minos Beach Art, Mirabello Beach & Village, Miramare, Miramare Resort & Spa, Mistral Bay, Mistral Mare, Naiades Almiros River, Naiades Almyros River, Pleiades Luxurious Villas, Santa Marina, Sensimar Minos Palace, Vasia Ormos.