Hotel Dessole Hermes, Agios Nikolaos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta


Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Dessole Hermes - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, fitness, wellness
Pláž
přímo u pláže

Poloha
Nově zrenovovaný Dessole Hermes Hotel je vystavěn v klasickém řeckém stylu, velice elegantní a přímo v samotném centru letoviska Agios Nikolaos s mnoha bary, restauracemi, tavernami, obchody a zábavou. Oblázková pláž je od hotelu oddělena pouze místní promenádou. Letiště je od hotelu vzdáleno cca 70 km. Oficiální kategorie hotelu 4*.

Vybavení
do hotelového vybavení spadá vstupní lobby s recepcí, venkovní bazén situován v 5. patře hotelu s terasou se slunečníky a lehátky, bar, restaurace, stolní tenis, wellness centrum, WiFi zdarma, menší obchod s denním tiskem a se suvenýry.

Ubytování
Hotel nabízí celkem 217 komfortních pokojů, které mají vlastní sociální zařízení s WC, klimatizaci, WiFi, mini ledničku, televizi, trezor a balkon. Úklid pokojů se provádí denně.

Služby na poplatek
wellness centrum, telefon, fax, prádelna, obchody, lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži.

Stravování
Polopenze: bufetové snídaně, bufetové večeře All Incluisve: bufetové snídaně (07:00 - 10:00), bufetové obědy (12:30-14:30), bufetové večeře (18:30-21:30), dopolední a odpolední snacky, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 - 24:00).

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Nikolaos

Hotel Dessole Hermes není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Nikolaos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agios Nikolaos: Alantha, Candia Park Village, Coral, Daios Cove Luxury Resort & Villas, Dessole Coral, Elpida Village, Gran Melia Resort & Luxury Villas, Minos Beach Art, Mirabello Beach & Village, Miramare, Miramare Resort & Spa, Mistral Bay, Mistral Mare, Naiades Almiros River, Naiades Almyros River, Pleiades Luxurious Villas, Santa Marina, Sensimar Minos Palace, St. Nicolas Bay.