Hotel Faedra Beach, Agios Nikolaos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta


Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis
Moderní hotel se nachází na jednom z nejmalebnějších míst Kréty u krásné pláže oceněné „modrou vlajkou“, kterou od hotelu odděluje pouze místní komunikace. Centrum romantického města Agios Nikolaos (Řecko, Kréta) s restauracemi, bary a obchody je vzdálené 3 km. Hotel nabízí vstupní halu s recepcí, Wi -Fi připojení zdarma, TV místnost, restauraci, snack bar u bazénu i na pláži, kde si během dne můžete objednat chutná jídla z krétské i mezinárodní kuchyně, bazén s lehátky a slunečníky zdarma (i na pláži). Pro zpestření můžete využít nabídku vodních sportů (za poplatek) nebo se vydat na výlety po okolí. Hotel je ideálním místem pro zábavu i relaxaci a doporučujeme ho zákazníkům, kteří nemají rádi velké hotelové komplexy, ale očekávají kvalitní servis.

Ubytování
Světlé a vzdušné dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky nebo rodinné pokoje se 2 přistýlkami (2 místnosti), klimatizace (za poplatek), lednice, Wi -Fi, TV, rádio, sejf (za poplatek), telefon, koupelna, balkon nebo terasa.

Stravování
Polopenze: Snídaně (08.00−10.00) formou bufetu, servírovaná večeře (salát, předkrm, hlavní jídlo a desert).

Cena zahrnuje
• letištní taxy a palivový příplatek
• ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou
• leteckou přepravu tam i zpět
• transfery letiště/hotel/letiště
• činnost stálého delegáta

Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)

Doprava
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy.

Příbuzné produkty
Hotel Faedra Beach**** - 7 nocí

Způsob prodeje
na vyžádání

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Nikolaos

Hotel Faedra Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Nikolaos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agios Nikolaos: Alantha, Candia Park Village, Coral, Daios Cove Luxury Resort & Villas, Dessole Coral, Elpida Village, Gran Melia Resort & Luxury Villas, Minos Beach Art, Mirabello Beach & Village, Miramare, Miramare Resort & Spa, Mistral Bay, Mistral Mare, Naiades Almiros River, Naiades Almyros River, Santa Marina, Sensimar Minos Palace, St. Nicolas Bay.