Hotel Naiades Almyros River, Agios Nikolaos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta


Strava Snídaně, Polopenze

Ceny za osobu od 12.110 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 29%

Vybavení
Pláž
cca 150 m od pláže

Poloha
tento rodinný hotel s přátelskou atmosférou se rozkládá v pěší vzdálenosti ( cca 1,5 km) od centra letoviska Agios Nikolaos a svou polohou je vhodný pro klidnější charakter dovolené. Proslulá pláž Almiros, označená "Modrou vlajkou" se nachcází cca 150 m od hotelu. Od letiště je hotel vzdálen cca 70 km. Oficiální kategorie 3*.

Vybavení
k hotelovému vybavení patří menší vstupní prostor s recepcí, parkoviště, restaurace, venkovní bazén s terasou se slunečníky a lehátky, bar u bazénu, místnost pro zavazadla, WiFi (zdarma), TV koutek s možností zapůjčení knih nebo her.

Ubytování
hotel nabízí celkem 19 pokojů, které jsou vybavené vlastním sociálním zařízením s WC, klimatizací, sat TV a lednicí. Pokoje mají balkon.

Služby na poplatek
Lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži, klimatizace, lednice.

Stravování
All Inclusive: snídaně, obědy, večeře formou bufetu, odpolední snacky, místní alkoholické a nealkoholické nápoje.

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Nikolaos

Hotel Naiades Almyros River není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Nikolaos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agios Nikolaos: Alantha, Candia Park Village, Coral, Cretan Village, Daios Cove Luxury Resort & Villas, Dessole Coral, Dessole Hermes, Elpida Village, Faedra Beach, Havania Apartments, Meliti, Minos Beach Art, Mirabello Beach & Village, Miramare, Miramare Resort & Spa, Mistral Bay, Mistral Mare, Naiades Almiros River, Pleiades Luxurious Villas, Santa Marina, Sensimar Minos Palace, Vasia Ormos.