Hotel Lili, Amoudara

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Amoudara

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis
Hotel se skládá ze tří budov, nabízí 24 hod. fungující recepci, hlavní restauraci, bary, venkovní bazén, vnitřní bazén, dětský bazén, stolní tenis, lékařské služby, čistírnu, pokojovou službu, wifi v lobby Hotel je vhodný pro nenáročnou klientelu.

Ubytování (Standardní Pokoj)
Balkon/terasa, klimatizace, telefon, TV/SAT, koupelna se sociálním zařízením, souprava na přípravu kávy a čaje + vysoušeč vlasů je na vyžádání na recepci

Služby Za Poplatek
Stolní tenis, kadeřník, sauna, wellnes centrum, jacuzzi, pokojový servis, lékařské služby

Webové Stránky
www.lilihotel.com

Poloha
7 km od letiště v Heraklionu

Pláž
300 m od hotelu přes silnici je písčitá pláž, slunečníky za poplatek

Strava
snídaně: kontinentální

Pro Děti
Dětské hřiště, dětský bazén, dětské postýlky

Sport A Zábava
stolní tenis,

Další ubytovací kapacity v letovisku Amoudara

Hotel Lili není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Amoudara se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Amoudara: Agapi Beach, Akti Corali, Amounda Bay, Apollonia Beach Resort & Spa, Australia, Blue Marine Resort & Spa, Castro, Creta Beach, Dolphin Bay, Emi Apartments, Georgia, Gorgona, Handakas, Lino Mare, Marilena, Marirena, Minoas, Neptuno Beach Resort, Poseidon, Roxani, Saloustros, Stork, Vanisko, Yianna Caravel.