Hotel Vanisko, Amoudara

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Amoudara

Strava Polopenze

Ceny za osobu od 8.995 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Stručné Informace
Vzdálenost od letiště: 8 km  Nejbližší město: Heraklion (2,5 km) Typ pláže: Písčitá Vzdálenost od pláže: 300 m

Popis
Hotel má 24 h recepci, hlavní restauraci, bary, venkovní bazén, televizní místnost, parkoviště, wifi internetové připojení Hotel je vhodný pro nenáročnou klientelu.

Pláž
písčitá pláž je vzdálená 300 m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek

Služby Za Poplatek
trezor, telefon

Pro Děti
dětské židle v restauraci, dětské postýlky, dětské menu

Poloha
8 km od mezinárodního letiště, 2,5 km od centra města Heraklion

Ubytování
Balkon, TV/SAT, lednice, set na přípravu horkých nápojů, klimatizace a trezor za poplatek, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů

Sport A Zábava
vodní sporty na pláži

Dodatečné Informace
Od 1. 1. 2018 bude zavedena povinná tzv. turistická taxa, která se týká všech osob cestujících na některý z řeckých ostrovů. Výše této taxy je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii zařízení (hotel, apartmán, aj.), kde jsou klienti ubytováni. Turistická taxa musí být vybírána v hotovosti v místě pobytu, přímo v ubytovacích zařízeních. Hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 3* - 1,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 4* - 3 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 5* - 4 EUR/pokoj/den.

Další ubytovací kapacity v letovisku Amoudara

Hotel Vanisko není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Amoudara se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Amoudara: Agapi Beach, Akti Corali, Amounda Bay, Apollonia Beach Resort & Spa, Australia, Blue Marine Resort & Spa, Castro, Creta Beach, Dolphin Bay, Emi Apartments, Georgia, Gorgona, Handakas, Lino Mare, Marilena, Marirena, Minoas, Neptuno Beach Resort, Poseidon, Roxani, Saloustros, Stork, Yianna Caravel.