Studio / Apartmán Emi Apartments, Amoudara

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Amoudara

Strava Bez stravy

Ceny za osobu od 11.073 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Stručné Informace
Vzdálenost od letiště: 9 km  Nejbližší město: Heraklion(6 km) Typ pláže: písčitá Vzdálenost od pláže: 40 m

Popis
Hotel disponuje recepcí, restaurace, lobby bar, internetový koutek, parkoviště, svoz do centra, wifi internetové připojení Hotel je určen pro nenáročnou klientelu.

Pláž
Veřejná písčitá pláž je vzdálená 40 m od hotelu

Url
www.emi-apartments.gr

Služby Za Poplatek
Vodní sporty na pláži, svoz do centra města

Pro Děti
Dětské židličky, dětské postýlky

Poloha
6 km od centra Heraklion, 9 km od mezinárodního letiště Heraklion

Ubytování
Balkon, klimatizace, telefon, lednice, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů

Sport A Zábava
Vodní sporty na pláži

Dodatečné Informace
Od 1. 1. 2018 bude zavedena povinná tzv. turistická taxa, která se týká všech osob cestujících na některý z řeckých ostrovů. Výše této taxy je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii zařízení (hotel, apartmán, aj.), kde jsou klienti ubytováni. Turistická taxa musí být vybírána v hotovosti v místě pobytu, přímo v ubytovacích zařízeních. Hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 3* - 1,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 4* - 3 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 5* - 4 EUR/pokoj/den.

Další ubytovací kapacity v letovisku Amoudara

Studio / Apartmán Emi Apartments není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Amoudara se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Amoudara: Agapi Beach, Akti Corali, Amounda Bay, Apollonia Beach Resort & Spa, Australia, Blue Marine Resort & Spa, Castro, Creta Beach, Dolphin Bay, Georgia, Gorgona, Handakas, Lino Mare, Marilena, Marirena, Minoas, Neptuno Beach Resort, Poseidon, Roxani, Saloustros, Stork, Vanisko, Yianna Caravel.