Hotel Stella Village, Analipsi

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Analipsi

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 11.966 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 28%

Vybavení

Hotel Stella Village - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace
Poloha:
Hotelový komplex Stella Village je situován na okraji řecké vesnice Analipsi na ostrově Kréta jen 20 m od písčité pláže. V blízkosti hotelu se nachází řada obchodů nebo golfové hřiště.
POLOHA: písečná pláž cca 20 m, centrum letoviska Hersonissos cca 4 km, letiště cca 18 km.

Vybavení hotelu:
Hotel je vybaven vstupní halou s recepcí, restaurací, barem u bazénu, lobby barem, bazény, dětský bazén, miniklub, dětské hřiště, tenisový kurt, stolní tenis, volejbal, biliard (za poplatek)

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové pokoje: vlastní sociální zařízení, klimatizace, telefon, TV/SAT, lednička, balkon nebo terasa
Informace k cenám:
Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme na webu CK Čedok nebo v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:
Analipsis

Poloha:
Hotelový komplex sestávající z hlavní budovy a dvoupatrových bungalovů postavených v udržované zahradě se nachází v blízkosti městečka Analipsis. Letiště Heraklion je vzdáleno cca 25 km.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, lobby, restaurace, bary, 2 velké bazény, 3 dětské bazény, vodní skluzavky pro děti, dětské hřiště, obchůdek se suvenýry, TV místnost, úschovna zavazadel, lékařská služba na telefonu, prádelna, internetový koutek a WIFI (za poplatek).

Pokoje:
Standardní dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, fénem, klimatizací, telefonem, trezorem (za poplatek), chladničkou, SAT/TV, balkonem nebo terasou.

Stravování:
All inclusive formou plné penze, lehké občerstvení během dne, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby.

Sport a zábava:
Animační programy, 2 tenisové kurty, fotbal, basketbal, plážový volejbal, aerobic, vodní aerobic, stolní tenis, kulečník, vodní sporty (za poplatek), masáže (za poplatek).

Pláž:
Menší soukromá písčitá pláž se nachází cca 10 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži zdarma.

Tipy pro správnou volbu:
- Vhodné pro rodiny s dětmi - All inclusive
Útulný hotel v blízkosti pláže. Velmi oblíbený u stálých klientů. Pokoje zařízené v tradičním řeckém stylu.

centrum Analipsis je to cca 800 m, Chersonissos vzdálen cca 4 km (autobusová zastávka před hotelem). Letiště v Heraklionu vzdáleno 25 km. Transfer z letiště cca 30 min.

malá oblázková pláž oddělena pouze příjezdovou cestou. Velká veřejná písečná pláž se nachází cca 200 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na malé hotelové pláži zdarma.

hotel se skládá z hlavní budovy (žádné pokoje) a 14 dvou-podlažních bungalovů s celkem 240 pokoji. Komplex disponuje recepcí, restaurací, a-la-carte restaurací (za poplatek, nutná předchozí rezervace), internetovým koutkem (za poplatek), 2 bary, WiFi (v hlavní budově za poplatek), minimarketem. Ve venkovním zahradním areálu se nachází dva bazény, opalovací terasa. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, snack bar u bazénu. Amfiteátr.

dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): v tradičním řeckém stylu jsou vybaveny individuální klimatizací, telefonem, satelitní TV, chladničkou, trezorem (za poplatek), fénem, sprchou, WC, balkonem nebo terasou. Rodinné pokoje (2B/3B/4B): velká místnost s francouzskou postelí a 2 samostatnými lůžky, jinak stejné vybavení jako 1A/2A/3A.

all inclusive.

2 tenisové kurty (osvětlení za poplatek), stolní tenis, volejbal, plážový volejbal, mini fotbal, boccia, aerobic, vodní aerobic. Vodní sporty na okolních plážích za poplatek.

denní a večerní animační program.

3 dětské bazény a vodní skluzavky, dětská animace, miniklub (od 4 do 12 let), dětské hřiště, dětské židličky v restauraci, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

3,5.

VISA, MasterCard, American Express.

snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Snacky od 13:00 do 17:00 h. Zákusky, zmrzlina a pečivo. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, káva a čaj od 10:00 do 23:00 h. Na večeře vyžadováno vhodné oblečení, pánové dlouhé kalhoty a zavřené boty.
Poloha objektu
Rozlehlý hotelový komplex se skládá z hotelu Stella Village a sesterského hotelu Stella Palace, leží v klidném prostředí v zahradě plné stromů, vzrostlých palem, krásných buganvilií, dalších keřů a květin. Centrum tradiční krétské vesničky a poklidného letoviska Analipsi (více na www.analipsi-village.gr) je cca 700 m od areálu, zde je příjemná pobřežní promenáda, nechybí nákupní i zábavní možnosti, najdete tu typickou tavernu, restauraci, pizzerii, obchůdek se suvenýry, zlatnictví, lékárnu, kostelíček a kapličku. Na molu najdete velké kameny "vyzdobené" 2 delfíny a další s mořskou pannou, u kterých se turisté rádi fotí. V některých restauracích nabízí wifi zdarma. Analipsi patří k tradičním letoviskům na ostrově, dnes už je prakticky součástí velké turistické oblasti, poblíž střediska Gouves a Chersonisos. Na výše uvedeném webu je též i webkamera, videa a fotografie, poznat letovisko tak můžete ještě předtím, než sem dorazíte. V letovisku Analipsi jsou menší písčité, oblázkové nebo kamenité pláže, cca 2 m pod úrovní promenády, k nimž se dostanete po několika schodech. V létě zde bývá otevřeno i potápěčské centrum. Z Analipsi můžete cestovat městským autobusem do Heraklionu nebo do rušného Chersonisu (cca 7 km) nebo třeba až do malebného Agios Nikolaos. Autobus staví hned u hotelu, spojení je málo frekventované, aktuální jízdní řád je k dispozici na recepci hotelu. Taxi do Chersonisu vyjde na cca 12-15€/cesta. Letovisko Gouves je odtud cca 3 km. Doporučujeme individuálně navštívit nové Crete Aquarium v Gournes (www.cretaquarium.gr), cca 8 km, mezi letovisky Kokkini Hani, Gouves a Gournes. Vstupné - dítě do 5 let zdarma, děti do 17 let, studenti a osoby nad 65 let cca 6€, dospělé osoby cca 9€, otevřeno bývá denně od 09:30-21:00, audioprůvodce - cca 3€/osoba. Dále můžete navštívit nový park Dinosauria (www.dinosauriapark.com), který je otevřen vždy denně od 09:30-19:30 hodin. Z Analipsi vyjíždí pravidelně výletní vláček do letoviska Chersonisos. Cesta trvá necelé 2 hodiny, jízdné v sezóně 2015: dospělí 10€, děti 6€. Další trasa, která se nabízela turistickým vláčkem, byla od 09:10-13:45 - Tradiční Kréta (návštěva Potamies, Avdou a Gonies, živá krétská hudba, ochutnávka raki) - cena byla v sezóně 2015: 20€/dospělí a 10€/děti (sleva při opakované vyjížďce cca 2€). Zastávka vláčku je před hotelem Stella Village, cca 30 m vpravo.

Popis objektu
Celková kapacita je 223 pokojů, které se nachází ve 14 jednopodlažních budovách (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky, obvykle pevné lůžko a rodinné pokoje pro 4 osoby, které se skládají z ložnice s manželským dvojlůžkem a částečně oddělené části pro děti, kde jsou další 2 lůžka nebo jsou rodinné pokoje, které tvoří jen jedna větší místnost, kde je manželské dvojlůžko a další 2 lůžka). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou (na vyžádání minibar, konzumace za poplatek), balkónem nebo teráskou s výhledem do zahrady, na areál nebo vnitrozemí. Trezor na pokoji (za poplatek cca 15€/týden). Minibar (na vyžádání, konzumace se hradí extra). V jednolůžkových a rodinných pokojích bývá obvykle jen sprchový kout. Některé pokoje mohou být propojené - rodinné (na vyžádání). Hotel nabízí ještě pokoje typu superior pro max. 3 osoby, které jsou jen na vyžádání, jejich popis a cenu Vám rádi sdělí. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Upozorňujeme, že v pokojích s jednou přistýlkou nelze ubytovat navíc též infanta (dítě do 2 let věku).

Vybavení
Vstupní hala s recepcí, vnitřní a venkovní restaurace (nová asijská La Veranda a gourmet restaurace Elia), bary, snackbary, kavárny, internetový koutek. Masážní křeslo (za poplatek cca 2€/5 minut), minimarket, kostelíček s byzantskými malbami. Pěkná zahrada, parkoviště. Osušky na pláž za vratný depozit (cca 5€/kus). Wifi v prostoru recepce zdarma.

Stravování
Formou ALL INCLUSIVE (viz popis).

Program all inclusive
All inclusive zahrnuje:
O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu
Snídaně (07:30-09:30), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:30) formou švédského stolu. Včasná snídaně (05:00-07:30) na vyžádání, stejně tak pozdní večeře (21:30-00:30) - na vyžádání den předem do 22:00 hodin na recepci
Během obědů a večeří neomezená konzumace rozlévaných místních nealkoholických nápojů (vody, sody, další nealko) a točeného piva,místního vína
Neomezenou konzumaci rozlévaných místních nealkoholických nápojů (voda, soda a další nealko dle nabídky hotelu, ledový čaj, filtrovaná káva, čaj) a místních alkoholických nápojů (točené pivo, víno, ouzo, raki, brandy) od 10:00-23:00 v baru u bazénu a v baru Mediterra
Zmrzlinu (kopečkovou), sušenky nebo koláčky od 13:00-17:00
Lehké občerstvení ve formě snacků (sandwiche) od 14:30-17:00
V případě strávení dne mimo hotel je možné vyžádat si balíček (minimálně den předem na recepci do 20:00 hodin)
Konzumace po 23:00 hodin se hradí extra, v ceně all inclusive není zahrnuto stravování v restauraci Elia a La Veranda.

Sport a zábava
V areálu je celkem 7 úžasných bazénů (5 bazénů pro dospělé, některé i s částí pro děti a další výhradně dětské bazény, některé s atrakcemi - skluzavky, pirátská loď s tobogánem a další dětské vodní radovánky), dětské hřiště, dětský klub Jumbo (v cizím jazyce). Slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži před hotelem zdarma. V okolí se nachází i další větší veřejné pláže (od 250-600 m), zde se však plážový set hradí (cca 6-8€/set/den). Elektrické hry (za poplatek cca 0,50-2€/hra), air hockey (cca 1€/hra), dětská autíčka, kolotoč (cca 0,50€), 2 kulečníky (cca 2€/hra), tenis (zdarma, poplatek za noční osvětlení), stolní tenis (zdarma), volejbal, plážový volejbal, minifotbal, minigolf - zdarma, šipky (zdarma). Venkovní divadlo. Hotel pro své hosty pořádá obvykle v hlavní sezóně animační programy pro děti i dospělé (cca 6x týdně, v cizím jazyce). Nově otevřené malé Spa centrum v hotelu Stella Village a větší Spa centrum & wellness v hotelu Stella Palace (procedury a masáže za poplatek).

Výhody
Vyžití pro děti

Pláž
Menší hotelová pláž cca 10 m od hotelu a větší veřejná písečná pláž cca 170 m.

Poloha
Tento rozlehlý hotelový komplex skládající se z několika menších budov se nachází v krásné a udržované zahradě v klidnější části letoviska Analipsis, cca 700 m od jeho centra s bary, tavernami a obchůdky. Od letiště je hotelový komplex vzdálený cca 20 km. Oficiální kategorie 3*.

Vybavení
K hotelovému vybavení a službám patří vstupní hala s recepcí, mini market, bar, TV místnost, restaurace, trezory, volejbal, basketbal, venkovní bazény s terasou se slunečníky a lehátky, dětské bazény s atrakcemi, hřiště, WiFi, Internetový kout.

Ubytování
V komplexu se nachází celkem 200 pokojů, které disponují vlastním sociálním zařízením s WC a vysoušečem vlasů, klimatizací, TV, telefonem, trezorem a balkonem nebo terasou.

Pro děti
Dětský bazén s atrakcemi, dětské hřiště, postýlka na vyžádání.

Služby na poplatek
Lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži, trezor, masáže, WiFi, Internet, tenis.

Stravování
All Inclusive: bufetové snídaně, bufetové obědy, bufetové večeře, místní alkoholické a nealkoholické nápoje, občerstvení během dne. Přesné časy a rozsah All Inclusive jsou k dispozici na vyžádání v recepci hotelu a mohou se během sezony měnit.

Poloha

Nákupní možnosti, restaurace, taverny a bary jsou v blízkosti hotelu
Centrum města Hersonissos cca 4 km
Autobusová zastávka cca 100 m
Letiště Heraklion cca 17 km

Pláž

Písčitá pláž leží cca 100 m od hotelu
Je oddělena místní komunikací
Pozvolný vstup do moře
Lehátka a slunečníky zdarma
Plážové osušky na vratnou zálohu

Ubytování

Standardní pokoj
Individuální klimatizace (20. 5.– 20. 10.)
Koupelna se sprchou nebo vanou, WC
Vysoušeč vlasů
Telefon
SAT-TV
Minilednička zdarma
Dětská postýlka na vyžádání zdarma
Balkon nebo terasa
Rodinný pokoj
Je prostornější

Popis

Recepce
3 restaurace a 2 bary
Konferenční místnost
Několik bazénů pro dospělé s oddělenou částí pro děti
Skluzavky
Lehátka a slunečníky zdarma

Internet

Wi-Fi ve všech veřejných prostorách hotelu, včetně pokojů, zdarma

Sport a zábava

Zdarma: animační programy, basketbal, plážový volejbal
Za poplatek: kulečník, elektronické hry, fitness centrum, služby wellness centra, masáže, sauna, minigolf, tenis

Stravování

All Inclusive: snídaně, oběd a večeřeformou bufetu, odpolední snack a zmrzlina, neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10.00–23.00)

WWW stránky hotelu
www.stellavillage.gr
Poloha objektu:
Hotel v klidné poloze na okraji vesnice Analipsis. Rušné centrum letoviska Chersonissos cca 4 km.

Vybavení hotelu:
Hlavní budova a několik vedlejších 2patrových budov, vstupní hala s recepcí, restaurace, lobby bar, TV místnost, minimarket. V zahradě 2 bazény pro dospělé, 3 bazény pro děti (z toho jeden s atrakcemi pro děti), bar u bazénu, terasa na slunění, lehátka a slunečníky zdarma.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna (vysoušeč vlasů), WC, klimatizace, lednička (na vyžádání), trezor za poplatek, TV/sat., telefon a balkon. FR: viz DR, prostornější.

Zábava:
Animační program pro děti i dospělé. Zábavné večery s živou hudbou.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Malá hotelová písečná pláž, lehátka a slunečníky zdarma. Větší, veřejná pláž cca 150 m, lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Zdarma: tenis, basketbal, fotbalové hřiště, plážový volejbal, badminton. Za poplatek: masáže.

Program All Inclusive:
Miniklub, dětské hřiště, dětská postýlka zdarma, bazén se skluzavkami.

Další informace:
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10.00–23.00 hod.) Zmrzlina, káva a čaj Odpolední snack
Základní informace: Řecko / Kréta / Analipsis. Tento rodinný hotel se nachází pouhých pár metrů od písčité pláže, v letovisku Analipsis, které je vzdálené 4 kilometry od města Hersonissos. V dostupné vzdálenosti od hotelu naleznete nejrůznější archeologické památky. Hotel je svou polohou vhodný pro klienty, kteří touží po klidném prostředí vhodném k odpočinku, ale také pro ty, kteří chtějí objevovat krásy starobylého Řecka.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou, snack bar, připojení k internetu (za poplatek), Wi-Fi v lobby (zdarma), minimarket, TV koutek, 5 bazénů se sladkou vodou (lehátka a slunečníky zdarma), 3 dětské bazény, dětské hřiště, miniklub (pro děti ve věku 4–12 let),

Vybavení pokojů: Standardní pokoj 1 prostornější místnost, individuálně ovladatelná klimatizace (za poplatek), telefon, lednička, vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), trezor (za poplatek), balkon nebo terasa,

Vzdálenosti: pláže: u pláže, letiště: 20 km, centra: Analipsis cca 700 m / Hersonissos 4 km, nákupních možností: cca 700 m,

Pláž: písčitá, lehátka a slunečníky zdarma,

Informace ke stravování: All Inclusive:, Hlavní restaurace: 7.30–9.30 snídaně formou bufetu, 9.30–10.00 pozdní kontinentální snídaně, 12.30–14.30 oběd formou bufetu, 19.00–21.30 večeře formou bufetu. U snídaně filtrovaná káva, čaj, voda, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno, Bar: 10.00–23.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno, alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva, čaj, Snack bar: 10.00–23.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno, alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva, čaj, 13.00–17.00 zmrzlina, 14.30–17.00 lehké občerstvení, Upozornění: výše uvedené časy a místa se mohou změnit,

Zábava: animační programy, plážový volejbal, biliard, minigolf, stolní tenis, minifotbal, tenisový kurt,

Základní informace: Řecko / Kréta / Analipsis. Tento rodinný hotel se nachází pouhých pár metrů od písčité pláže, v letovisku Analipsis, které je vzdálené 4 kilometry od města Hersonissos. V dostupné vzdálenosti od hotelu naleznete nejrůznější archeologické památky. Hotel je svou polohou vhodný pro klienty, kteří touží po klidném prostředí vhodném k odpočinku, ale také pro ty, kteří chtějí objevovat krásy starobylého Řecka.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou, snack bar, připojení k internetu (za poplatek), Wi-Fi v lobby (zdarma), minimarket, TV koutek, 5 bazénů se sladkou vodou (lehátka a slunečníky zdarma), 3 dětské bazény, dětské hřiště, miniklub (pro děti ve věku 4–12 let),

Vybavení pokojů: Standardní pokoj individuálně ovladatelná klimatizace (za poplatek), telefon, lednička, vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), trezor (za poplatek), balkon nebo terasa, Ubytování za příplatekPokoj Superior – novější,

Vzdálenosti: pláže: u pláže, letiště: 20 km, centra: Analipsis cca 700 m / Hersonissos 4 km, nákupních možností: cca 700 m,

Pláž: písčitá, lehátka a slunečníky zdarma,

Informace ke stravování: All Inclusive:, Hlavní restaurace: 7.30–9.30 snídaně formou bufetu, 9.30–10.00 pozdní kontinentální snídaně, 12.30–14.30 oběd formou bufetu, 19.00–21.30 večeře formou bufetu. U snídaně filtrovaná káva, čaj, voda, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno, Bar: 10.00–23.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno, alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva, čaj, Snack bar: 10.00–23.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno, alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva, čaj, 13.00–17.00 zmrzlina, 14.30–17.00 lehké občerstvení, Upozornění: výše uvedené časy a místa se mohou změnit,

Zábava: animační programy, plážový volejbal, biliard, minigolf, stolní tenis, minifotbal, tenisový kurt,

Poloha a popis:
Stella Village Hotel 3*+ vítá návštěvníky z celého světa na pobřeží Středozemního moře v oblasti Analipsis. Hotel se nachází pouhých 10 minut jízdy autem od centra města Hersonissos, jednoho z nejznámějších letovisek pro bujarý noční život. V blízkosti hotelu se nachází obchůdky se suvenýry a taverny. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie i pro klienty, kteří chtějí navštívit hlavní město Heraklion, které se nachází pouhých 20 minut autem.

Vybavení hotelu:
Hotel disponuje: - 24 hodinovou recepce s lobby - místnost pro ukládání zavazadel - internetový koutek v hlavní budově (za poplatek) - televizní místnost - 2 velké bazény pro dospělé - lehátka a slunečníky u bazénu zdarma - 2 bazény pro děti - mini klub - dětské hřiště - restaurace - bary - minimarket - Spa centrum

Vybavení pokoje:
V hotelu si můžete vybrat z těchto pokojů: Dvoulůžkoý pokoj s možností přistýlky Dvoulůžkový pokoj Superior s možností přistýlky Rodinný pokoj (1 místnost) pro 2 - 4 osoby Jednolůžkový pokoj Pokoje jsou vybaveny: - koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením - trezor ( za poplatek) - klimatizace (za poplatek) - SAT/TV - vysoušeč vlasů - telefon - Wi- Fi připojení (za poplatek) - chladnička - mini bar (za poplatek) - balkón nebo terasa

Pláž a plážový servis:
Menší hotelová písečná pláž se nachází cca 50 metrů (pouze přes místní komunikaci). Na této pláži jsou lehátka a slunečníky zdarma. Větší pláž je cca 200 metrů od hotelu. Na veřejné pláži jsou lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Mini klub, dětské hřiště, 2 dětské bazény. Mezinárodní animační tým (absence českého zaměstnance) poskytují klientům celodenní zábavný program pro všechny věkové kategorie. Tématické večery s živou hudbou, soutěže, show a divadelní představení jsou pořádány v rámci animace cca 6 krát týdně.

Sport a zábava:
Tenisový kurt, fotbalové hřiště, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, petanque, lukostřelba, animační programy (bez českého animátora).

Služby v ceně:
Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do programu all inclusive získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek:
Pronájem tenisových kurtů, internet, Wi- Fi připojení, trezor, klimatizace, minimarket, služby Spa centra. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA. Fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Popis:
Hotelový komplex se skládá z hlavní budovy a několika dvoupodlažních budov rozprostřených v zahradě.  Je situovaný 700 m od typické krétské vesničky Analipsis. Ke koupání můžete využívat menší hotelovou pláž v uměle vytvořené zátoce, která je oddělena pouze místní komunikací,  nebo veřejnou širokou pláž vzdálenou cca 170 m.

Informace k ubytování:
dvoulůžkové pokoje s možností přistýlkyrodinné pokoje až pro 4 osoby (2 oddělené místnosti)sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana, fén)SAT/TV, telefon, rádio, klimatizace, lednicetrezor (za poplatek 15 €/týden)balkon nebo terasa

Vybavení a služby:
vstupní hala s recepcíTV místnost, Wi-Fi ve společných prostorách zdarmabar, restaurace, bar u bazénu2 velké bazény, dětské bazény se skluzavkami (lehátkaa slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, osušky na kauci)dětské hřiště, miniklub, animační programy, stolní tenis, tenis, minigolf, volejbal, basketbalza poplatek: billiard, sauna, jacuzzi, Wellness, masáže

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.Cena zahrnuje:
letenku Brno - Heraklion - Brno vč. všech poplatkůletenku Ostrava - Heraklion - Ostrava vč. všech poplatkůletenku Praha - Heraklion - Praha vč. všech poplatkůletenku Bratislava - Heraklion - Bratislava vč. všech poplatkůtransfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpětubytováníall inclusive službyslužby delegáta v místě pobytu

Další ubytovací kapacity v letovisku Analipsi

Hotel Stella Village není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Analipsi se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Analipsi: Anthoula Village, Elysium Boutique, Europa Beach, Insula Alba Resort & Spa, Stella Island Luxury Resort & Spa, Stella Palace.