Hotel Stella Village, Analipsi

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Analipsi

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 11.650 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 23%

Vybavení

Hotel Stella Village - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace
Poloha:
Hotelový komplex Stella Village je situován na okraji řecké vesnice Analipsi na ostrově Kréta jen 20 m od písčité pláže. V blízkosti hotelu se nachází řada obchodů nebo golfové hřiště.
POLOHA: písečná pláž cca 20 m, centrum letoviska Hersonissos cca 4 km, letiště cca 18 km.

Vybavení hotelu:
Hotel je vybaven vstupní halou s recepcí, restaurací, barem u bazénu, lobby barem, bazény, dětský bazén, miniklub, dětské hřiště, tenisový kurt, stolní tenis, volejbal, biliard (za poplatek)

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové pokoje: vlastní sociální zařízení, klimatizace, telefon, TV/SAT, lednička, balkon nebo terasa
Informace k cenám:
Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme na webu CK Čedok nebo v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:
Analipsis

Poloha:
Hotelový komplex sestávající z hlavní budovy a dvoupatrových bungalovů postavených v udržované zahradě se nachází v blízkosti městečka Analipsis. Letiště Heraklion je vzdáleno cca 25 km.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, lobby, restaurace, bary, 2 velké bazény, 3 dětské bazény, vodní skluzavky pro děti, dětské hřiště, obchůdek se suvenýry, TV místnost, úschovna zavazadel, lékařská služba na telefonu, prádelna, internetový koutek a WIFI (za poplatek).

Pokoje:
Standardní dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, fénem, klimatizací, telefonem, trezorem (za poplatek), chladničkou, SAT/TV, balkonem nebo terasou.

Stravování:
All inclusive formou plné penze, lehké občerstvení během dne, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby.

Sport a zábava:
Animační programy, 2 tenisové kurty, fotbal, basketbal, plážový volejbal, aerobic, vodní aerobic, stolní tenis, kulečník, vodní sporty (za poplatek), masáže (za poplatek).

Pláž:
Menší soukromá písčitá pláž se nachází cca 10 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži zdarma.

Tipy pro správnou volbu:
- Vhodné pro rodiny s dětmi - All inclusive
Útulný hotel v blízkosti pláže. Velmi oblíbený u stálých klientů. Pokoje zařízené v tradičním řeckém stylu.

centrum Analipsis je to cca 800 m, Chersonissos vzdálen cca 4 km (autobusová zastávka před hotelem). Letiště v Heraklionu vzdáleno 25 km. Transfer z letiště cca 30 min.

malá oblázková pláž oddělena pouze příjezdovou cestou. Velká veřejná písečná pláž se nachází cca 200 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na malé hotelové pláži zdarma.

hotel se skládá z hlavní budovy (žádné pokoje) a 14 dvou-podlažních bungalovů s celkem 240 pokoji. Komplex disponuje recepcí, restaurací, a-la-carte restaurací (za poplatek, nutná předchozí rezervace), internetovým koutkem (za poplatek), 2 bary, WiFi (v hlavní budově za poplatek), minimarketem. Ve venkovním zahradním areálu se nachází dva bazény, opalovací terasa. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, snack bar u bazénu. Amfiteátr.

dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): v tradičním řeckém stylu jsou vybaveny individuální klimatizací, telefonem, satelitní TV, chladničkou, trezorem (za poplatek), fénem, sprchou, WC, balkonem nebo terasou. Rodinné pokoje (2B/3B/4B): velká místnost s francouzskou postelí a 2 samostatnými lůžky, jinak stejné vybavení jako 1A/2A/3A.

all inclusive.

2 tenisové kurty (osvětlení za poplatek), stolní tenis, volejbal, plážový volejbal, mini fotbal, boccia, aerobic, vodní aerobic. Vodní sporty na okolních plážích za poplatek.

denní a večerní animační program.

3 dětské bazény a vodní skluzavky, dětská animace, miniklub (od 4 do 12 let), dětské hřiště, dětské židličky v restauraci, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

3,5.

VISA, MasterCard, American Express.

snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Snacky od 13:00 do 17:00 h. Zákusky, zmrzlina a pečivo. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, káva a čaj od 10:00 do 23:00 h. Na večeře vyžadováno vhodné oblečení, pánové dlouhé kalhoty a zavřené boty.
Informace o ubytování
Web Hotelu: www.stellavillage.gr Facebook Hotelu: http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=38221973202&v=wall

Poloha
Rozlehlý hotelový komplex se skládá z hotelu Stella Village a sesterského hotelu Stella Palace, leží v klidném prostředí v zahradě plné stromů, vzrostlých palem, krásných buganvilií, dalších keřů a květin. Centrum tradiční krétské vesničky a poklidného letoviska Analipsi (více na www.analipsi-village.gr) je cca 700 m od areálu, zde je příjemná pobřežní promenáda, nechybí nákupní i zábavní možnosti, najdete tu typickou tavernu, restauraci, pizzerii, obchůdek se suvenýry, zlatnictví, lékárnu, kostelíček a kapličku. Na molu najdete velké kameny "vyzdobené" 2 delfíny a další s mořskou pannou, u kterých se turisté rádi fotí. V některých restauracích nabízí wifi zdarma. Analipsi patří k tradičním letoviskům na ostrově, dnes už je prakticky součástí velké turistické oblasti, poblíž střediska Gouves a Chersonisos. Na výše uvedeném webu je též i webkamera, videa a fotografie, poznat letovisko tak můžete ještě předtím, než sem dorazíte. V letovisku Analipsi jsou menší písčité, oblázkové nebo kamenité pláže, cca 2 m pod úrovní promenády, k nimž se dostanete po několika schodech. V létě zde bývá otevřeno i potápěčské centrum. Z Analipsi můžete cestovat městským autobusem do Heraklionu nebo do rušného Chersonisu (cca 7 km) nebo třeba až do malebného Agios Nikolaos. Autobus staví hned u hotelu, spojení je málo frekventované, aktuální jízdní řád je k dispozici na recepci hotelu. Taxi do Chersonisu vyjde na cca 12-15€/cesta. Letovisko Gouves je odtud cca 3 km. Doporučujeme individuálně navštívit nové Crete Aquarium v Gournes (www.cretaquarium.gr), cca 8 km, mezi letovisky Kokkini Hani, Gouves a Gournes. Vstupné - dítě do 5 let zdarma, děti do 17 let, studenti a osoby nad 65 let cca 6€, dospělé osoby cca 9€, otevřeno bývá denně od 09:30-21:00, audioprůvodce - cca 3€/osoba. Dále můžete navštívit nový park Dinosauria (www.dinosauriapark.com), který je otevřen vždy denně od 09:30-19:30 hodin. Z Analipsi vyjíždí pravidelně výletní vláček do letoviska Chersonisos. Cesta trvá necelé 2 hodiny, jízdné v sezóně 2015: dospělí 10€, děti 6€. Další trasa, která se nabízela turistickým vláčkem, byla od 09:10-13:45 - Tradiční Kréta (návštěva Potamies, Avdou a Gonies, živá krétská hudba, ochutnávka raki) - cena byla v sezóně 2016: 20€/dospělí a 10€/děti (sleva při opakované vyjížďce cca 2€). Zastávka vláčku je před hotelem Stella Village, cca 30 m vpravo.

Vybavení a služby hotelu
Vstupní hala s recepcí, vnitřní a venkovní restaurace (nová asijská La Veranda a gourmet restaurace Elia), bary, snackbary, kavárny, internetový koutek. Masážní křeslo (za poplatek cca 2€/5 minut), minimarket, kostelíček s byzantskými malbami. Pěkná zahrada, parkoviště. Osušky na pláž za vratný depozit (cca 5€/kus). Wifi v prostoru recepce zdarma. Celková kapacita je 223 pokojů, které se nachází ve 14 jednopodlažních budovách (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky, obvykle pevné lůžko a rodinné pokoje pro 4 osoby, které se skládají z ložnice s manželským dvojlůžkem a částečně oddělené části pro děti, kde jsou další 2 lůžka nebo jsou rodinné pokoje, které tvoří jen jedna větší místnost, kde je manželské dvojlůžko a další 2 lůžka).

Vybavení pokoje
Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou (na vyžádání minibar, konzumace za poplatek), balkónem nebo teráskou s výhledem do zahrady, na areál nebo vnitrozemí. Trezor na pokoji (za poplatek cca 15€/týden). Minibar (na vyžádání, konzumace se hradí extra). V jednolůžkových a rodinných pokojích bývá obvykle jen sprchový kout. Některé pokoje mohou být propojené - rodinné (na vyžádání). Hotel nabízí ještě pokoje typu superior pro max. 3 osoby, které jsou jen na vyžádání, jejich popis a cenu Vám rádi sdělí. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Upozorňujeme, že v pokojích s jednou přistýlkou nelze ubytovat navíc též infanta (dítě do 2 let věku).

Stravování
Formou ALL INCLUSIVE (viz popis): O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu Snídaně (07:30-09:30), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:30) formou švédského stolu. Včasná snídaně (05:00-07:30) na vyžádání, stejně tak pozdní večeře (21:30-00:30) - na vyžádání den předem do 22:00 hodin na recepci Během obědů a večeří neomezená konzumace rozlévaných místních nealkoholických nápojů (vody, sody, další nealko) a točeného piva,místního vína Neomezenou konzumaci rozlévaných místních nealkoholických nápojů (voda, soda a další nealko dle nabídky hotelu, ledový čaj, filtrovaná káva, čaj) a místních alkoholických nápojů (točené pivo, víno, ouzo, raki, brandy) od 10:00-23:00 v baru u bazénu a v baru Mediterra Zmrzlinu (kopečkovou), sušenky nebo koláčky od 13:00-17:00 Lehké občerstvení ve formě snacků (sandwiche) od 14:30-17:00 V případě strávení dne mimo hotel je možné vyžádat si balíček (minimálně den předem na recepci do 20:00 hodin) Konzumace po 23:00 hodin se hradí extra, v ceně all inclusive není zahrnuto stravování v restauraci Elia a La Veranda.

Shrnutí
Komplex s mnoha bazény a pestrými aktivitami pro děti.

Pláž
Menší písečná pláž v uměle vytvořené zátoce chránící i před případnými vlnami je hned před hotelem, přes málo frekventovanou silnici. Vstup do moře je zde pozvolný. Na pláž se sejde po několika schodech. V blízkosti pláže (vedle supermarketu) je sprcha, toaleta je u hotelového bazénu, cca 50 m

Vzdálenosti
Pláž: cca 20 m Centrum: cca 700 m

Sport a zábava
V areálu je celkem 7 úžasných bazénů (5 bazénů pro dospělé, některé i s částí pro děti a další výhradně dětské bazény, některé s atrakcemi - skluzavky, pirátská loď s tobogánem a další dětské vodní radovánky), dětské hřiště, dětský klub Jumbo (v cizím jazyce). Slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži před hotelem zdarma. V okolí se nachází i další větší veřejné pláže (od 250-600 m), zde se však plážový set hradí (cca 6-8€/set/den). Elektrické hry (za poplatek cca 0,50-2€/hra), air hockey (cca 1€/hra), dětská autíčka, kolotoč (cca 0,50€), 2 kulečníky (cca 2€/hra), tenis (zdarma, poplatek za noční osvětlení), stolní tenis (zdarma), volejbal, plážový volejbal, minifotbal, minigolf - zdarma, šipky (zdarma). Venkovní divadlo. Hotel pro své hosty pořádá obvykle v hlavní sezóně animační programy pro děti i dospělé (cca 6x týdně, v cizím jazyce). Nově otevřené malé Spa centrum v hotelu Stella Village a větší Spa centrum & wellness v hotelu Stella Palace (procedury a masáže za poplatek).
Pláž
Menší hotelová pláž cca 10 m od hotelu a větší veřejná písečná pláž cca 170 m.

Poloha
Tento rozlehlý hotelový komplex skládající se z několika menších budov se nachází v krásné a udržované zahradě v klidnější části letoviska Analipsis, cca 700 m od jeho centra s bary, tavernami a obchůdky. Od letiště je hotelový komplex vzdálený cca 20 km. Oficiální kategorie 3*.

Vybavení
K hotelovému vybavení a službám patří vstupní hala s recepcí, mini market, bar, TV místnost, restaurace, trezory, volejbal, basketbal, venkovní bazény s terasou se slunečníky a lehátky, dětské bazény s atrakcemi, hřiště, WiFi, Internetový kout.

Ubytování
V komplexu se nachází celkem 200 pokojů, které disponují vlastním sociálním zařízením s WC a vysoušečem vlasů, klimatizací, TV, telefonem, trezorem a balkonem nebo terasou.

Pro děti
Dětský bazén s atrakcemi, dětské hřiště, postýlka na vyžádání.

Služby na poplatek
Lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži, trezor, masáže, WiFi, Internet, tenis.

Stravování
All Inclusive: bufetové snídaně, bufetové obědy, bufetové večeře, místní alkoholické a nealkoholické nápoje, občerstvení během dne. Přesné časy a rozsah All Inclusive jsou k dispozici na vyžádání v recepci hotelu a mohou se během sezony měnit.

Poloha

Nákupní možnosti, restaurace, taverny a bary jsou v blízkosti hotelu
Centrum města Hersonissos cca 4 km
Autobusová zastávka cca 100 m
Letiště Heraklion cca 17 km

Pláž

Písčitá pláž leží cca 100 m od hotelu
Je oddělena místní komunikací
Pozvolný vstup do moře
Lehátka a slunečníky zdarma
Plážové osušky na vratnou zálohu

Ubytování

Standardní pokoj
Individuální klimatizace (20. 5.– 20. 10.)
Koupelna se sprchou nebo vanou, WC
Vysoušeč vlasů
Telefon
SAT-TV
Minilednička zdarma
Dětská postýlka na vyžádání zdarma
Balkon nebo terasa
Rodinný pokoj
Je prostornější

Popis

Recepce
3 restaurace a 2 bary
Konferenční místnost
Několik bazénů pro dospělé s oddělenou částí pro děti
Skluzavky
Lehátka a slunečníky zdarma

Internet

Wi-Fi ve všech veřejných prostorách hotelu, včetně pokojů, zdarma

Sport a zábava

Zdarma: animační programy, basketbal, plážový volejbal
Za poplatek: kulečník, elektronické hry, fitness centrum, služby wellness centra, masáže, sauna, minigolf, tenis

Stravování

All Inclusive: snídaně, oběd a večeřeformou bufetu, odpolední snack a zmrzlina, neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10.00–23.00)

WWW stránky hotelu
www.stellavillage.gr
Poloha a popis:
Stella Village Hotel 3*+ vítá návštěvníky z celého světa na pobřeží Středozemního moře v oblasti Analipsis. Hotel se nachází pouhých 10 minut jízdy autem od centra města Hersonissos, jednoho z nejznámějších letovisek pro bujarý noční život. V blízkosti hotelu se nachází obchůdky se suvenýry a taverny. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie i pro klienty, kteří chtějí navštívit hlavní město Heraklion, které se nachází pouhých 20 minut autem.

Vybavení hotelu:
Hotel disponuje: - 24 hodinovou recepce s lobby - místnost pro ukládání zavazadel - internetový koutek v hlavní budově (za poplatek) - televizní místnost - 2 velké bazény pro dospělé - lehátka a slunečníky u bazénu zdarma - 2 bazény pro děti - mini klub - dětské hřiště - restaurace - bary - minimarket - Spa centrum

Vybavení pokoje:
V hotelu si můžete vybrat z těchto pokojů: Dvoulůžkoý pokoj s možností přistýlky Dvoulůžkový pokoj Superior s možností přistýlky Rodinný pokoj (1 místnost) pro 2 - 4 osoby Jednolůžkový pokoj Pokoje jsou vybaveny: - koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením - trezor ( za poplatek) - klimatizace (za poplatek) - SAT/TV - vysoušeč vlasů - telefon - Wi- Fi připojení (za poplatek) - chladnička - mini bar (za poplatek) - balkón nebo terasa

Pláž a plážový servis:
Menší hotelová písečná pláž se nachází cca 50 metrů (pouze přes místní komunikaci). Na této pláži jsou lehátka a slunečníky zdarma. Větší pláž je cca 200 metrů od hotelu. Na veřejné pláži jsou lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Mini klub, dětské hřiště, 2 dětské bazény. Mezinárodní animační tým (absence českého zaměstnance) poskytují klientům celodenní zábavný program pro všechny věkové kategorie. Tématické večery s živou hudbou, soutěže, show a divadelní představení jsou pořádány v rámci animace cca 6 krát týdně.

Sport a zábava:
Tenisový kurt, fotbalové hřiště, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, petanque, lukostřelba, animační programy (bez českého animátora).

Služby v ceně:
Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do programu all inclusive získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek:
Pronájem tenisových kurtů, internet, Wi- Fi připojení, trezor, klimatizace, minimarket, služby Spa centra. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA. Fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Popis:
Hotelový komplex se skládá z hlavní budovy a několika dvoupodlažních budov rozprostřených v zahradě.  Je situovaný 700 m od typické krétské vesničky Analipsis. Ke koupání můžete využívat menší hotelovou pláž v uměle vytvořené zátoce, která je oddělena pouze místní komunikací,  nebo veřejnou širokou pláž vzdálenou cca 170 m.

Informace k ubytování:
dvoulůžkové pokoje s možností přistýlkyrodinné pokoje až pro 4 osoby (2 oddělené místnosti)sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana, fén)SAT/TV, telefon, rádio, klimatizace, lednicetrezor (za poplatek 15 €/týden)balkon nebo terasa

Vybavení a služby:
vstupní hala s recepcíTV místnost, Wi-Fi ve společných prostorách zdarmabar, restaurace, bar u bazénu2 velké bazény, dětské bazény se skluzavkami (lehátkaa slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, osušky na kauci)dětské hřiště, miniklub, animační programy, stolní tenis, tenis, minigolf, volejbal, basketbalza poplatek: billiard, sauna, jacuzzi, Wellness, masáže

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.Cena zahrnuje:
letenku Brno - Heraklion - Brno vč. všech poplatkůletenku Ostrava - Heraklion - Ostrava vč. všech poplatkůletenku Praha - Heraklion - Praha vč. všech poplatkůletenku Bratislava - Heraklion - Bratislava vč. všech poplatkůtransfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpětubytováníall inclusive službyslužby delegáta v místě pobytu

Cena nezahrnuje:
pobytovou taxu. Upozorňujeme, že je v Řecku od ledna 2018 nově zavedena místní pobytová taxa. Pobytová taxa je placená klienty přímo v místě pobytu, a to na recepci hotelu či u majitele ubytování.
Výše poplatku se liší pro jednotlivá ubytovací zařízení:
0,50 € za noc ve studiích či apartmánech všech kategorií
0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotelycestovní pojištění – informace o pojištěnífakultativní výlety k zakoupení v místě pobytuvolitelné příplatky – vyšší kategorie ubytování (pokoje s výhledem na moře, Superior, a jiné) nebo rozšíření stravystravu a nápoje na palubě letu, nadváhy zavazadel, rezervace míst v letadle – informace k letecké dopravě
Popis
Hotelový komplex se nachází v klidném prostředí krásné zahrady nedaleko centra letoviska Analipsi (Řecko, Kréta). Hotel disponuje vlastní malou pláží oddělenou pouze příjezdovou komunikací, velká veřejná písečná pláž pak leží 150 m od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu i na soukromé pláži zdarma. V areálu se nachází 2 velké bazény a 3 bazény pro děti (1 se skluzavkami). K vybavení patří hala s recepcí (W-Fi zdarma), 2 restaurace, bary, minimarket, amfiteátr, 2 tenisové kurty, volejbalové hřiště, stolní tenis, basketbal, badminton a aerobik. Kulečník, masáže a vodní sporty na pláži jsou za poplatek. Hotel pořádá denní a večerní animační programy. Pro děti je zde miniklub a dětské hřiště. Díky vodním atrakcím zaručuje hotel rodinám s dětmi pohodovou dovolenou.

Ubytování
Prostorné dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky nebo rodinné pokoje se 2 přistýlkami (2 místnosti), klimatizace, lednice, TV/SAT, rádio, telefon, sejf (15 €/týden), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Stravování
All inclusive: Snídaně (07.15−09.30), oběd (12.30−14.30) a večeře (18.45−21.30) formou bufetu. V barech u bazénů jsou během dne podávány místní alkoholické a nealkoholické nápoje, káva (10.00−23.00). Odpolední snack−sušenky, koláče, zmrzlina (13.00−17.00) a sendviče (14.30−17.00).

Cena zahrnuje
• leteckou přepravu tam i zpět • ubytování příslušné kategorie na 7, 10/11 nocí s vyznačenou stravou • letištní taxy a palivový příplatek • transfery letiště/hotel/letiště • činnost stálého delegáta

Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)

Doprava
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, Prahy a Ostravy - sobota/středa.

Způsob prodeje
na vyžádání
Poloha
Stella Village se nachází na soukromé pláži v Analipsi, přibližně 17 km od letiště Heraklion. Hotel se skládá z hlavní budovy a několika dalších dvoupatrových budov rozprostřených do hotelové zahrady. Cca 500 m od hotelu se nachází centrum vesničky Analipsi, město Hersonissos je vzdáleno 4 km. V blízkosti hotelu cca 400 m jsou nákupní možnosti.

Vybavení Hotelu
V hlavní budově hotelu mají hosté k dispozici recepci, která je otevřena 24 hodin denně. Dále je k dispozici společenská místnost se SAT/TV a videohry, mini market, Wi-Fi připojení ve všech společných prostorech hotelu, restaurace a bar. Ve venkovním areálu hotelu se nachází několik bazénu, opalovací terasa s lehátky a slunečníky k dispozici zdarma. Osušky k bazénu a na pláž jsou taktéž zdarma. I pro menší hosty hotelu se v zahradě nachází 3 bazény, dětské hřiště, mini club.

Vybavení pokoje
Ubytování je poskytováno ve standardních dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky pro dítě nebo dospělou osobu. Za příplatek je možné vyžádat rodinné pokoje, ubytování až pro 4 osoby. Každý pokoj má stejné vybavení, ke kterému patří vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC a fén), klimatizace, telefon, trezor (za poplatek), SAT/TV, mini lednice a balkon nebo terasa.

Pláž & plážový servis
Přímo u hotelu se nachází soukromá pláž. Pláž je písečná s pozvolným vstupem do moře, vhodné pro děti. Osušky, slunečníky a lehátka k dispozici zdarma. Pár metrů od soukromé pláže se nachází delší veřejná pláž, zde je plážový servis za poplatek.

Sport & Fitness
Venkovní bazény, stolní tenis (vyžadována vratná kauce), biliard (za poplatek), šipky, šachy, tenisové kurty (vratná kauce), mini golf (vratná kauce), volejbal, zábavné programy, tradiční krétský program – za poplatek, Spa centrum, vnitřní bazén, posilovna, dětské bazény, dětské hřiště, mini club a dětské animace.

Stravování
All inclusive
All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře, lehké občerstvení během dne, místní rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje v místech a časech určených hotelem. U večeře je vyžadováno formální oblečení (dlouhé kalhoty u mužů).
Základní informace: Řecko / Kréta / Analipsis. Tento rodinný hotel se nachází pouhých pár metrů od písčité pláže, v letovisku Analipsis, které je vzdálené 4 kilometry od města Hersonissos. V dostupné vzdálenosti od hotelu naleznete nejrůznější archeologické památky. Hotel je svou polohou vhodný pro klienty, kteří touží po klidném prostředí vhodném k odpočinku, ale také pro ty, kteří chtějí objevovat krásy starobylého Řecka.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou, snack bar, připojení k internetu (za poplatek), Wi-Fi v lobby (zdarma), minimarket, TV koutek, 5 bazénů se sladkou vodou (lehátka a slunečníky zdarma), 3 dětské bazény, dětské hřiště, miniklub (pro děti ve věku 4–12 let),

Vybavení pokojů: Standardní pokoj 1 prostornější místnost, individuálně ovladatelná klimatizace (za poplatek), telefon, lednička, vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), trezor (za poplatek), balkon nebo terasa,

Vzdálenosti: pláže: u pláže, letiště: 20 km, centra: Analipsis cca 700 m / Hersonissos 4 km, nákupních možností: cca 700 m,

Pláž: písčitá, lehátka a slunečníky zdarma,

Informace ke stravování: All Inclusive:, Hlavní restaurace: 7.30–9.30 snídaně formou bufetu, 9.30–10.00 pozdní kontinentální snídaně, 12.30–14.30 oběd formou bufetu, 19.00–21.30 večeře formou bufetu. U snídaně filtrovaná káva, čaj, voda, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno, Bar: 10.00–23.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno, alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva, čaj, Snack bar: 10.00–23.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno, alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva, čaj, 13.00–17.00 zmrzlina, 14.30–17.00 lehké občerstvení, Upozornění: výše uvedené časy a místa se mohou změnit,

Zábava: animační programy, plážový volejbal, biliard, minigolf, stolní tenis, minifotbal, tenisový kurt,

Základní informace: Řecko / Kréta / Analipsis. Tento rodinný hotel se nachází pouhých pár metrů od písčité pláže, v letovisku Analipsis, které je vzdálené 4 kilometry od města Hersonissos. V dostupné vzdálenosti od hotelu naleznete nejrůznější archeologické památky. Hotel je svou polohou vhodný pro klienty, kteří touží po klidném prostředí vhodném k odpočinku, ale také pro ty, kteří chtějí objevovat krásy starobylého Řecka.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou, snack bar, připojení k internetu (za poplatek), Wi-Fi v lobby (zdarma), minimarket, TV koutek, 5 bazénů se sladkou vodou (lehátka a slunečníky zdarma), 3 dětské bazény, dětské hřiště, miniklub (pro děti ve věku 4–12 let),

Vybavení pokojů: Standardní pokoj individuálně ovladatelná klimatizace (za poplatek), telefon, lednička, vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), trezor (za poplatek), balkon nebo terasa, Ubytování za příplatekPokoj Superior – novější,

Vzdálenosti: pláže: u pláže, letiště: 20 km, centra: Analipsis cca 700 m / Hersonissos 4 km, nákupních možností: cca 700 m,

Pláž: písčitá, lehátka a slunečníky zdarma,

Informace ke stravování: All Inclusive:, Hlavní restaurace: 7.30–9.30 snídaně formou bufetu, 9.30–10.00 pozdní kontinentální snídaně, 12.30–14.30 oběd formou bufetu, 19.00–21.30 večeře formou bufetu. U snídaně filtrovaná káva, čaj, voda, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno, Bar: 10.00–23.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno, alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva, čaj, Snack bar: 10.00–23.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno, alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva, čaj, 13.00–17.00 zmrzlina, 14.30–17.00 lehké občerstvení, Upozornění: výše uvedené časy a místa se mohou změnit,

Zábava: animační programy, plážový volejbal, biliard, minigolf, stolní tenis, minifotbal, tenisový kurt,

Popis
V hotelu se nachází vstupní hala s recepcí, restaurace, a´la carte restaurace (asijská), bar, venkovní bazén, vnitřní bazén, dětský bazén, spa centrum, turecké lázně, sauna, jacuzzi, masáže, salón krásy, fitness centrum, tělocvična, aerobik, aqua aerobik, tenisové kurty, stolní tenis, fotbal, mini fotbal, lukostřelba, mini golf, šipky, biliard, plážový volejbal a fotbal, půjčovna motorových vozidel, animační programy, obchody, živá hudba, prádelna, služby lékaře, konferenční místnost, wifi internetové připojení

Stručné Informace
Vzdálenost od letiště: 17 km  Nejbližší město: Hersonissos (4 km) Typ pláže: Písčitá Vzdálenost od pláže: 200 m

Poloha
17 km od mezinárodního letiště Heraklion, 4 km město Hersonissos

Pláž
Písčitá pláž 200 m od hotelu, ručníky, slunečníky a lehátka zdarma

Ubytování
Klimatizace, TV/SAT, lednice, telefon, trezor, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů

Sport A Zábava
spa centrum, turecké lázně, sauna, jacuzzi, masáže, salón krásy, fitness centrum, tělocvična, aerobik, aqua aerobik, tenisové kurty, stolní tenis, fotbal, mini fotbal, lukostřelba, mini golf, šipky, biliard, plážový volejbal a fotbal, půjčovna motorových vozidel, animační programy, obchody, živá hudba

Služby Za Poplatek
spa centrum, salón krásy, turecké lázně, sauna, jacuzzi, masáže, vybavení na tenis, jízda na koni, biliard, prádelna, služby lékaře, obchody, půjčovna motorových vozidel, hlídaní děti

Pro Děti
Mini klub (4-12), dětský bazén, hřiště, dětské postýlky, dětské židle v restauraci, animace, mini disko

Url
Při více informací: www.stellavillage.gr

Dodatečné Informace
Od 1. 1. 2018 bude zavedena povinná tzv. turistická taxa, která se týká všech osob cestujících na některý z řeckých ostrovů. Výše této taxy je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii zařízení (hotel, apartmán, aj.), kde jsou klienti ubytováni. Turistická taxa musí být vybírána v hotovosti v místě pobytu, přímo v ubytovacích zařízeních. Hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 3* - 1,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 4* - 3 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 5* - 4 EUR/pokoj/den.
Poloha objektu:
Hotel v klidné poloze na okraji vesnice Analipsis. Rušné centrum letoviska Chersonissos cca 4 km.

Vybavení hotelu:
Hlavní budova a několik vedlejších 2patrových budov, vstupní hala s recepcí, restaurace, lobby bar, TV místnost, minimarket. V zahradě 2 bazény pro dospělé, 3 bazény pro děti (z toho jeden s atrakcemi pro děti), bar u bazénu, terasa na slunění, lehátka a slunečníky zdarma.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna (vysoušeč vlasů), WC, klimatizace, lednička (na vyžádání), trezor za poplatek, TV/sat., telefon a balkon. FR: viz DR, prostornější.

Zábava:
Animační program pro děti i dospělé. Zábavné večery s živou hudbou.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Malá hotelová písečná pláž, lehátka a slunečníky zdarma. Větší, veřejná pláž cca 150 m, lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Zdarma: tenis, basketbal, fotbalové hřiště, plážový volejbal, badminton. Za poplatek: masáže.

Program All Inclusive:
Miniklub, dětské hřiště, dětská postýlka zdarma, bazén se skluzavkami.

Další informace:
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10.00–23.00 hod.) Zmrzlina, káva a čaj Odpolední snack

Další ubytovací kapacity v letovisku Analipsi

Hotel Stella Village není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Analipsi se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Analipsi: Anthoula Village, D&D Resort, Elysium Boutique, Europa Beach, Insula Alba Resort & Spa, Kasapakis Apartments, Stella Island Luxury Resort & Spa, Stella Palace.