Hotel Panorama Sea View, Anissaras

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Anissaras

Strava Bez stravy, Snídaně

Ceny za osobu od 9.340 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 35%

Vybavení
Pláž
cca 800 - 1000 m od pláže

Poloha
Komplex 5 budov se skládá ze studií a apartmánů v překrásné a rozlehlé zahradě se středomořskou vegetací. Nachází se v mírném kopci v klidné části letoviska Anissaras, cca 1,5 km od města Hersonissos s mnoha bary, kavárnami, restauracemi a obchody. Od letiště v Heraklionu je hotel vzdálen cca 17 km.

Vybavení
K hotelovému vybavení patří recepce, zahrada, parkoviště, restaurace, bar, vekovní bazén s lehátky a slunečníky, půjčovna kol, hřiště, trezory.

Ubytování
Hotelové pokoje disponují vlastním sociální zařízením s WC a vysoušečem vlasů, klimatizací, sat Tv, ledničkou, kuchyňským koutem s varnou deskou, WiFi, balkonem nebo terasou.

Služby za poplatek
Lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži, klimatizace, WiFi.

Stravování
Vlastní stravování Snídaně: bufetové snídaně

Další ubytovací kapacity v letovisku Anissaras

Hotel Panorama Sea View není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Anissaras se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Anissaras: Aldemar Cretan Village, Aldemar Royal Mare, Anissa Beach & Village, Annabella Village Resort & Spa, Anna Maria Village, Aquis Bella Beach, Bella Beach, Classic Apartments, Comfort Malievi, Cretan Garden, Galini, Kosta Mare Palace Resort & Spa, Mitsis Laguna Resort & Spa, Mitsis Serita Beach, Mylos Apartments Clever, Oceanis, Villa Marina, Zorbas Village.