Hotel Bali Blue Bay, Bali (Kréta)

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Bali (Kréta)

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Bali Blue Bay - vybavení

u pláže
Vybavení:
Tento oblíbený hotel nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, kde se podávají snídaně, bar, terasu s nádherným výhledem na moře, TV koutek. Na střeše hotelu se nachází bar, bazén se sluneční terasou s nádherným výhledem na moře.
Zdarma: Wi-Fi (v recepci), slunečníky a lehátka u bazénu, dětská postýlka (nutno předem objednat).

Ubytování:
Pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, trezorem (za poplatek) a chladničkou. Většina pokojů má výhled na moře. Možnost jedné přistýlky.

Stravování:
Rozšířené kontinentální snídaně jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci.

Pláž:
Malé romantické písčité pláže s pozvolným vstupem do moře jsou vzdáleny cca 100 m od hotelu. Na nejbližší pláž vede cesta z kopce nebo po schodech. Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži za poplatek.

Další ubytovací kapacity v letovisku Bali (Kréta)

Hotel Bali Blue Bay není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Bali (Kréta) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Bali (Kréta): Atali Village, Athina, Bali Beach Hotel & Village, Bali Mare, Bali Star, Bali Star Resort Boutique, Blue Horizon, Elpis, Evita, Filion Suites Resort & Spa, Lisa Mari, Ormos Atalia, Sofia Mythos Beach, Troulis, Xidas Garden, Zoe.