Hotel Kournas Village, Georgioupolis

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Georgioupolis

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 12.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha
Hotel se nachází přímo na nádherné pláži několik metrů od našeho oblíbeného resortu Mare Monte Beach. Tato oblast je významná svojí písčitou pláží a pozvolným vstupem do moře.


Vybavení
Hlavní budova, několikapatrové bungalovi vystavěné v krétském stylu, recepce, minimarket, Wi-Fi, pool bar, beach bar, restuarce, taverna, bazén, lehátka slunečny (zdarma), amfiteátr pro večerní show, TV, hřištzě na volejbal, billiard, tenisové kurty, basketbalové hřiště.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 nebo 2 přistýlek. Rodinné pokoje s možností 3 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny kouplenou, fénem, TV, telefonem, ledničkou, trezorem (za poplatek), balkónem nebo terasou.

Informace o stravování
All inclusive: All inclusive obsa¨hu celodenní stravování formou bufetu, snacku a drinků. Snídaně 07:30 - 10:00 hod., obědy 12:30 - 14:30 hod., večeře 19:00 - 21:30 hod. Teplé a studené snacky jsou podávány ve snack baru u bazénu a beach baru na pláži 10:00 - 18:00 hod. Kleinti mají výběr z několika druhů alkoholických nápojů a nealka 10:00 - 24:00 hod.
Doporučení pořadatele
Velice pěkný hotelový komplex, který vystavěný v krétském stylu a je vhodný jak pro páry, tak rodiny s dětmi.

Další ubytovací kapacity v letovisku Georgioupolis

Hotel Kournas Village není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Georgioupolis se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Georgioupolis: Anemos Luxury Grand Resort, Apollo, Eliros Mare, Ermioni Beach, Fereniki Resort & Spa, Georgioupolis Resort Aqua Park and SPA, Mare Monte Beach, Mythos Palace, Pilot Beach Resort, Vantaris Beach, Vantaris Corner, Vantaris Palace.