Hotel Vantaris Corner, Georgioupolis

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Georgioupolis

Strava Polopenze, All inclusive

Ceny za osobu od 11.980 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 5%

Vybavení
Poloha objektu:
V klidné lokalitě cca 3 km od Georgioupolis a cca 15 km od Rethymna. Letiště Chania cca 45km od letiště, 500 m od autobusové zastávky, 5 km k jedinému sladkovodnímu jezeru na ostrově.

Vybavení hotelu:
Bazén, dětský bazén, terasa na slunění, lehátka a slunečníky zdarma. Veškeré další vybavení v sesterském hotelu Vantaris Beach: vstupní hala s recepcí, restaurace, bar s terasou, minimarket. Venku bazén, dětské brouzdaliště.

Vybavení pokojů:
[ST]: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), telefon, rádio, TV/sat., trezor (za poplatek), klimatizace,  lednice, balkon nebo terasa.[AP]: viz ST, oddělená ložnice.

Zábava:
Zábavní a nákupní možnosti v blízkosti hotelu. Občasné animace v hotelu Vantaris beach.

Stravování:
Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupit all inclusive. Vše podáváno v hotelu Vantaris Beach cca 450m od hotelu.

Sportovní vyžití:
Písečná pláž cca 600 m od hotelu (přes pobřežní komunikaci). Lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Zdarma: tennis, stolní tenis, plážový volejbal. Za poplatek: tělocvična, fitness, vodní sporty na pláži.

Program All Inclusive:
Dětská postýlka za poplatek (na vyžádání), dětské hřiště, brouzdaliště.

Další informace:
Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (11.00-23.00 hod.) Odpolední snack (11.00-17.00 hod.) Káva, čaj, zákusek )15.30-17.00 hod.) zmrzlina pro děti (12.00-15.30 hod.)

Platební karty:
Hotel akceptuje domácí zvířata (na vyžádání) Klienti budou ubytování v hotelu Vantaris Garden 450 m od centrální budovy Vantaris Beach.

Další ubytovací kapacity v letovisku Georgioupolis

Hotel Vantaris Corner není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Georgioupolis se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Georgioupolis: Anemos Luxury Grand Resort, Apollo, Eliros Mare, Ermioni Beach, Fereniki Holiday Resort & Spa, Georgioupolis Resort Aqua Park and SPA, Hydramis Palace, Kournas Village, Mare Monte Beach, Mythos Palace, Pilot Beach Resort, Vantaris Palace.