Hotel Vantaris Palace, Georgioupolis

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Georgioupolis

Strava Polopenze, All inclusive

Ceny za osobu od 11.790 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 27%

Vybavení
Poloha objektu:
V klidné poloze cca 3 km od Georgioupolis a cca 15 km Rethymna.

Vybavení hotelu:
Hlavní budova a několik vedlejších budov. Recepce, restaurace, bar s terasou, zlatnictví, minimarket, vnitřní bazén. Venku bazén s oddělenou částí pro děti, terasa na slunění, lehátka a slunečníky zdarma.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, TV/sat., lednička, trezor za poplatek, terasa nebo balkon. DRSS: viz DR, strana k moři. DRSV: viz DR, výhled na moře. JS: viz DR, prostornější. JSPP: viz JS, privátní bazén. FR: viz DR, 1 větší místnost, opticky rozdělená.

Zábava:
1x týdně řecký nebo mezinárodní večer.

Stravování:
Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Sportovní vyžití:
Přímo u písečné pláže, lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Za poplatek: tenis, sauna, jacuzzi, horská kola, vodní sporty na pláži, fitness, stolní tenis, plážový volejbal.

Program All Inclusive:
Dětské hřiště, dětské brouzdaliště, dětská postýlka za poplatek (na vyžádání).

Další informace:
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Snack (11.00–17.00 hod.) Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (11.00–24.00 hod.) Káva, čaj a zákusek (15.30–17.00 hod.) Zmrzlina pro děti (12.00–15.30 hod.)

Platební karty:
Doba transferu z letiště Chania cca 50 min., z letiště Heraklion cca 120 min.
Základní informace: Řecko / Kréta / Kavros. Příjemný hotelový komplex, skládající se z hlavní budovy a několika vedlejších menších bloků, leží u písečné pláže na klidném místě v blízkosti Georgioupolis. Rušnější letovisko Rethymno je vzdáleno 18 kilometrů. Hotel je součástí čtyř sesterských hotelů. Hotel je ideálním výchozím bodem pro poznávání ostrova, jediné sladkovodní jezero na Krétě je vzdáleno cca 5 km. Toto příjemné ubytování doporučujeme všem, kteří chtějí strávit klidnou a odpočinkovou dovolenou, stejně tak, jako rodinám s dětmi.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, minimarket, připojení k internetu (za poplatek), Wi-Fi v lobby (zdarma), vnitřní bazén, venkovní bazén s oddělenou částí pro děti (lehátka, slunečníky a osušky zdarma), dětské hřiště,

Vybavení pokojů: Standardní pokojindividuálně ovladatelná klimatizace, telefon (za poplatek), TV se satelitním příjmem, minilednice, trezor (za poplatek), vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), Wi-Fi (za poplatek), balkon nebo terasaUbytování za příplatekPokoj s bočním výhledem na moře, Pokoj s výhledem na moře, Ubytování za příplatekPokoj s bočním výhledem na moře, Pokoj s výhledem na moře, Pokoj blíže k moři – stejné vybavení jako standardní pokoj, Rodinný pokoj – 2 místnosti oddělené posuvnými dveřmi,

Vzdálenosti: pláže: na pláži, letiště: Heraklion cca 100 km, centra: Georgioupolis 3,5 km, nákupních možností: v místě,

Pláž: písečná, lehátka a slunečníky za poplatek, osušky zdarma,

Informace ke stravování: Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu,

Zábava: stolní tenis (vybavení za poplatek), tenisový kurt (osvětlení a vybavení za poplatek), volejbal,

Poloha objektu
rozlehlejší hotelový areál je zasazen v klidnější části vesničky Kavros, mezi posledními hotely u silnice. Areál je ideální pro dovolenou s dětmi, všude vládně příjemná a opravdu přátelská atmosféra. V letovisku lze navštívit několik obchůd-ků, restaurací a barů, k dispozici je i lékárna. Do rušnějšího letoviska Georgioupolis, vzdáleného cca 3 km, lze dojít příjemnou procházkou po pláži (cca 30 minut) nebo silnici nebo pohodlně dojet autobusem veřejné dopravy. Autobusem se lze dostat i do Chanie (cca 4,30€) či Rethymna (cca 2,70€), zastávka je cca 200 m od hotelu. Taxi do Rethymna vy-chází na cca 27€/cesta a do Chanie cca 55€/cesta. Individuálně doporučujeme navštívit sladkovodní jezero Kournas (cca 5 km). Oblast kolem Kavrosu je známá velkým množství zeleně a pěknou krajinou - na severozápadě jsou vysoké skály a na severu mohutná hradba pohoří Lefka Ori s výškou přes 2 400 m. V letovisku jezdí výletní vláček - doporuču-jeme využít a pro děti je zde Fun Park (www.funparkkavros.com).

Popis objektu
hotelový komplex je tvořen hlavní budovou a 7 dvoupodlažními vedlejšími budovami. Celkem se zde nachází 246 poko-jů (1-, 2lůžkových s možností až dvou přistýlek - obvykle rozkládací lůžko a rodinné pokoje se čtyřmi pevnými lůžky s výhledem do vnitrozemí). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály, malou chladničkou, terasou s výhledem do vnitrozemí. Pokoje s výhledem na moře mají balkón nebo terasu. Boční výhled a výhled na moře jsou za příplatek - viz ceny na našem webu. Trezor na pokoji (za poplatek cca 2€/den). Nadstandardní pokoje (typu junior suite s vlastním bazénem) jsou na vyžádání, jejich popis a cenu Vám rádi sdělíme. Jednolůžkové pokoje a promo pokoje mají terasu a výhled pouze do zahrady nebo vnitrozemí. Dětská postýlka na vyžádání (za poplatek cca 5€/den).

Vybavení
vstupní hala s recepcí, salónek, 3 výtahy, půjčení automobilů, zajištění výletů, hotelový bar, bar na pláži/taverna, hlavní restaurace, snack a grill restaurace, minimarket/novinový stánek, knihkupectví, klenotnictví, internetový koutek (za po-platek cca 3€/hodina), internetová místnost (cca 1€/den), prádelna (na vyžádání, za poplatek). Pěkná zahrada, parkoviš-tě. Plážové osušky zdarma (vratná záloha cca 10€/kus, při ztrátě osušky si hotel účtuje cca 6€/kus). Wifi v prostoru recepce a vstupní haly zdarma. Wifi na pokoji za poplatek (cca 1€/den pro 2 připojení).

Stravování
formou polopenze nebo za příplatek ALL INCLUSIVE (viz popis) - ceny viz náš web. Snídaně a večeře - švédský stůl.

Program all inclusive
All inclusive zahrnuje:
O přesném rozsahu stravy a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu
Snídaně formou švédského stolu (07:30-10:00), obědy formou bufetu (12:30-14:30), večeře formou švédského stolu (19:00-21:00). U večeří je obvykle 1x za týden řecká živá hudba a folklórní vystoupení taneční skupiny
Lehké občerstvení v baru na pláži: sendviče, pizza, hranolky, ovoce (11:00-17:00), salátový bar (12:30-15:30), kopečko-vá zmrzlina (11:00-15:20)
Odpolední filtrovanou kávu, čaj, sušenky nebo koláčky (15:30-17:00)
Neomezenou konzumaci místních rozlévaných místních nealkoholických a místních alkoholických nápojů (voda, nealko nápoje, točené pivo, víno, ouzo, raki, filtrovaná káva, čaj) v baru na pláži (11:00-18:00)
Neomezenou konzumaci místních rozlévaných nealkoholických a místních rozlévaných alkoholických nápojů (filtrovaná káva, čaj, voda, limonády a další nealko, točené pivo, víno, ouzo, raki, brandy, rum, vodka, tequila, cca 5 druhů koktej-lů - Tequila sunrise, Pina colada, Sex on the beach, Blue Lagoon, San Frnacisco) v hlavním hotelovém baru (18:00-23:00)
Nápoje po 23:00 se hradí extra

Sport a zábava
venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, vnitřní bazén (nevyhřívaný, přístupný obvykle od 10:00-16:00), slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek (cca 6€/set/den), dětské hřiště, herna (za poplatek), tenisový kurt (zdarma v případě vlastního vybavení, osvětlení a vybavení /2 rakety + míčky/ za poplatek - cca 4€/hodina/ 2 rakety a cca 4€/hodina/osvětlení), stolní tenis (cca 1€/hodina), kulečník (za poplatek cca 2€/hra), malé fitcentrum (cca 2€/osoba/den), jacuzzi, sauna, pára a masáže - na vyžádání, za poplatky (sauna, pára - cca 5€/osoba/hodina/služba), hřiště na plážový volejbal (zdarma), k zapůjčení horská kola (za poplatek), vodní sporty na pláži (cca 50 m, za poplatek). Osušky na pláž za vratný depozit. Hotel organizuje obvykle jednou za dva týdny folklórní představení s živou hudbou a tancem. Vodní sporty na pláži (nedaleko od hotelu) - za poplatek.

Výhody
hned u pěkné pláže

Pláž
přímo u pláže

Poloha
luxusní komplex nabízející až 120 pokojů různých kategorií Vantaris Palace se skládá z hlavní budovy a několika dvoupatrových budov rozkládající se v překrásné zahradě, přímo u dlouhé, písčité pláže. Komplex se nachází v těsné blízkosti vesničky Kavros - Kournas v regionu Georgioupolis, mezi městy Chania a Rethymno. Od letiště v Heraklionu je hotel vzdálen cca 100 km. Oficiální kategorie 5*.

Vybavení
lobby a recepce s 24 hodinovým servisem, restaurace, bar, bar u bazénu, venkovní a vnitřní bazén, whirlpool, sauna, masáže, prádelna, směnárna, kavárna, posilovna, mini market, TV koutek, stolní tenis, tenisový kurt, vodní sporty na pláži a řecké večery.

Ubytování
hotel nabízí až 120 pokojů nejrůznějších kategorií, jako jsou dvoulůžkové pokoje, junior suity, suity s vlastním bazénem, rodinné pokoje a mnoho dalších. Pokoje až pro 4 osoby jsou vybavené koupelnou s WC a vysoušečem vlasů, telefonem, sat TV, trezorem, klimatizací, radiem, mini barem a balkonem nebo terasou.

Služby za poplatek
lehátka a slunečníky na pláži (cca 7 EUR/den), prádelna, masáže, sauna, posilovna, vodní sporty na pláži, trezor.

Pro děti
dětské hřiště, dětský bazén, postýlka na vyžádání.
Poloha
hotelový areál nabízí luxusní podmínky pro strávení krásné rodinné dovolené přímo na pláži (nutné projít zahradou). Hotel tvoří hlavní budova a několik vedlejších objektů s 225 pokoji obklopenými zahradou s bazénem. Do letoviska Georgioupolis cca 3 km, letiště Chania cca 40 km a město Rethymno cca 15 km. Mezinárodní letiště v Heraklionu vzdáleno cca 95 km.


Vybavení
vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, minimarket, bazény, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek, plážové osušky za vratný depozit, dětské hřiště, tenisové kurty, stolní tenis, wellness centrum.


Ubytování
pokoje mají koupelnu/ WC, fén, klimatizaci, telefon, TV, miniledničku, trezor (za poplatek), balkon nebo terasu.


Informace o stravování
All inclusive: plná penze formou bufetu vč. nápojů k jídlu (nealkoholické nápoje, pivo, víno); nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby 11.00-23.00 hod. (pivo, víno, ouzo, rakija, brandy, rum, vybrané místní koktejly, káva, čaj, nealkoholické nápoje); odpolední káva a čaj 15.30-17.00 hod.


Doporučení pořadatele
Kvalitní hotel v zahradě přímo u pláže s pozvolným vstupem, milý personál, chutná kuchyně.

Další ubytovací kapacity v letovisku Georgioupolis

Hotel Vantaris Palace není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Georgioupolis se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Georgioupolis: Anemos Luxury Grand Resort, Eliros Mare, Fereniki Resort & Spa, Mare Monte Beach, Mythos Palace, Pilot Beach Resort, Vantaris Beach, Vantaris Garden & Corner.