Hotel Grand Hotel Holiday Resort, Hersonissos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Hersonissos

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha
Grand Hotel Holiday Resort se nachází na severním pobřeží Kréty, necelé 3 kilometry od letoviska Hersonissos, s nímž má autobusové spojení, zastávka se nachází 30 metrů od hotelu. Písčito-oblázková pláž je v dosahu 300 metrů. Bungalovy obklopené zahradou a vynikající služby hotelu poskytují skvělé zázemí rodinám s dětmi.

Vybavení hotelu
V areálu jsou tři velké sladkovodní bazény, jeden z nich se skluzavkami pro děti. Kromě dětského bazénu je v hotelu i pěkné hřiště, dětský klub organizuje zajímavé aktivity, nabízí se vysoké židličky v restauraci a dětské postýlky bez poplatku. Lehátka se slunečníky v areálu hotelu jsou pro klienty bez poplatku, stejně jako plážové osušky. Stravování poskytuje hlavní bufetová restaurace Dionysos, je tu také pizzerie, à la carte restaurace Aegean, dva bary u bazénu, snack bar a lobby bar. Příznivci aktivní dovolené si mohou zahrát tenis, stolní tenis, fotbal nebo plážový volejbal, využít fitness centrum či zacvičit aerobik. Můžete si také zahrát šipky, kulečník, videohry anebo obří šachy. Na pláži možnost vodních sportů. Relaxaci nabízí wellness centrum s vnitřním bazénem, sauně a jacuzzi, které poskytuje masážní i kosmetické služby . Animační tým připravuje denní a večerní program pro děti i dospělé. V části veřejných prostor je wifi zdarma, internetový koutek za poplatek. Vybavení doplňuje minimarket a klenotnictví.

Ubytování
Klimatizované dvoulůžkové bungalovy s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, lednička, trezor a balkón nebo terasa. Hotel nabízí i prostorné rodinné bungalovy pro 4 osoby. Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku.

Stravování
Polopenze, možnost dokoupení all inclusive

Program all inclusive zahrnuje
Brzkou kontinentální snídani od 05.00 do 07.00 hodin na vyžádání, kontinentální snídani od 07.00 do 07.30 hodin, bufetovou snídani od 07.30 do 10.30 hodin Oběd od 13.00 do 15.00 hodin formou bufetu v hlavní restauraci.Večeři od 18.30 do 22.00 hodin formou bufetu, kuchařská show, 2x týdně tematické večeře řecká a italská à la carte restaurace po předchozí rezervaci 1x týdně od 19.30 do 22.30 hodin, není zahrnuto v programu all inclusive.Snack od 10.30 do 18.00 hodin v pool baru: koláče, hot dog, sendviče, hamburgery, hranolky, zmrzlina, čerstvé saláty.Vodu, nealko a místní alko nápoje (ouzo, raki, likéry, brandy), káva, frappe, čaj od 10.30 do 18.30 hodin v hlavní pool baru, od 12.00 do 16.00 hodin Aqua pool bar, od 19.30 do 22.30 hodin Wine bar, od 18.00 do 22.30 hodin Lobby bar.

Popisy pokojů
Dvoulůžkový pokoj Standard Klimatizované dvoulůžkové pokoje typu bungalov o rozloze cca 27 m² s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, lednička, trezor a balkón nebo terasa. Max.obsazenost 2 dospělí a 1 dítě.Dvoulůžkový pokoj Superior Klimatizované dvoulůžkové pokoje typu bungalov o rozloze cca 30 m² s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, lednička, trezor, internetové připojení a balkón nebo terasa. Max.obsazenost 2 dospělí a 1 dítě.Rodinný pokoj Klimatizované rodinné bungalovy o rozloze cca 35 m² s oddělenou ložnicí a obývacím pokojem s možností až dvou přistýlek formou rozkládací pohovky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, lednička, trezor, balkón nebo terasa. Max.obsazenost 2 dospělí a 2 děti.

Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu Praha - Heraklion- Praha s váhovým limitem zavazadla 15 kg, letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,transfery, služby delegáta,základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Další ubytovací kapacity v letovisku Hersonissos

Hotel Grand Hotel Holiday Resort není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Hersonissos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Hersonissos: Agrabella, Albatros Spa Resort, Aldemar Knossos Royal, Amazones Village Suites, Amuse, Anatoli Apartments, Anesis Blue Boutique, Annabelle Beach Resort, Annabelle Village, Antinoos, Ariadni Palace, Armava, Arminda, Asterias Village, Astra Village, Athina Inn Apart, Blue Island, Central Hersonissos, Creta Maris, Diamond Apartments & Suites, Diamond Village, Dimico, Dimitra, Elgoni, Elmi Suites, Eri Beach & Village, Eri Sun Village (ex. Aqua Sun), Evelyn Beach, Golden Beach, Happiness, Haris Apartments, Harma Boutique, Heronissos, Hersonissos Blue, Hersonissos Maris, Hersonissos Palace, Hersonissos Sun, Hersonissos Village, Chrysalis, Ilios, Iliostasi Beach, Imperial Belvedere, Iro, Kassavetis, King Minos Palace, Krits, Lyttos Beach, Manos Maria, Maragakis, Marianna, Marietta, Mari Kristin, Mari Kristin Beach, Marni Village, Mediterraneo, Melpo, Mitsis Serita Beach, Nana Beach, Nana Princess, Nancy, Nikolas Villas, Oasis Beach, Oceanis, Palatia Village, Palmera Beach, Pela Maria, Piskopiano Village, Porto Plazza Hotel (Ex. Dimitrion Central), Porto Village Resort, Royal Belvedere, Semiramis Village, Senses Blue Boutique, Sergios, Silva Beach, Simple Averino, Simple Blue Bay, Simple Marieta, Smartline Village Resort & Waterpark, Star Beach, Stella Paradise, Thalia, The City, Velisarios, Venus Mare, Zorbas.