Hotel Harma Boutique, Hersonissos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Hersonissos

Strava Polopenze

Ceny za osobu od 12.890 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Nedávno zrekonstruovaný hotel se nachází v centru letoviska Hersonissos, které je plné restaurací a taveren, které podávají nespočet ojedinělých ostrovních delikates. Co by kamenem dohodil od krásné pláže nabízí moderní, prostorné pokoje. Harma Boutique Hotel nabízí ubytování pro každou věkovou kategorii a je vhodný jak pro mladé páry, tak i pro rodiny s dětmi. Hotel se nachází 28 km od letiště Heraklion.

Vybavení hotelu:
Třípodlažní hotel disponuje 24 hodinovou recepcí s TV místností. Bar s bazénem nabízí celodenní relaxační opalování, osvěžující koktejly a nakonec restauraci se slunečnou terasou. Hned vedle hlavní budovy se nachází vedlejší anexová budova.

Vybavení pokoje:
Hotelové pokoje jsou stylově zařízené a hosté mají k dispozici několik variant dvoulůžkových pokojů. S celkovým nebo částečným výhledem na moře nebo výhledem do zahrady a na město, všech 58 pokojů s vlastním příslušenstvím má vlastní koupelnu, jsou plně zvukotěsné a klimatizované. Navíc jsou všechny pokoje vybaveny 32 "LED TV, lednicí a kávovarem / čajem, vysoušečem vlasů a wifi připojením. DBL SSV - Dvoulůžkový pokoj typu Classic s manželskou postelí s bočním výhledem na moře, v anexu vedle hlavní budovy je nabízen s manželskou postelí King size a může být také zdarma vybaven dětskou postýlkou (pro děti do 3 let) ). Pokoje mají rozlohu jsou 18 m² a mohou se nacházet v přízemním, prvním a druhém patře anexové budovy. Pokoj je vybaven trezorem. DBL - Tento typ pokoje má rozlohu 18 m² a nachází se v přízemí anexové budovy s terasou. Pokoj lze zdarma vybavit také dětskou postýlkou (pro děti do 3 let). Pokoj je vybaven trezorem. DBL CV - Dvoulůžkový pokoj typu Classic s manželskou postelí se nachází v hlavní budově s výhledem na město. Pokoj má rozlohu 18 m² a má vlastní koupelnu, manželskou postel velikosti King, 32''LED LED a balkon. DBL SV - Dvoulůžkový pokoj typu Classic s manželskou postelí a výhledem na moře nabízí nádherný výhled na Krétské moře. Tento pokoj se nachází v prvním a druhém patře hlavní budovy a má 18 m² a je vybaven manželskou postelí velikosti King, vlastní koupelnou a balkonem.

Pro děti:
Dětská postýlka na vyžádání.

Sport a zábava:
Mini Gym s výhledem na moře.

Služby v ceně:
Nabídku služeb, které jsou v ceně, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek:
Klimatizace, trezor, lehátka a slunečníky na pláži cca 6€/ set (2 lehátka a slunečník), Kompletní nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně a jsou za poplatek, obdržíte po příjezdu na recepci hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE DůležIté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Hersonissos

Hotel Harma Boutique není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Hersonissos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Hersonissos: Agrabella, Albatros Spa Resort, Aldemar Knossos Royal, Amazones Village Suites, Amuse, Anatoli Apartments, Anesis Blue Boutique, Annabelle Beach Resort, Annabelle Village, Antinoos, Ariadni Palace, Armava, Arminda, Asterias Village, Astra Village, Athina Inn Apart, Blue Island, Central Hersonissos, Creta Maris, Diamond Apartments & Suites, Diamond Village, Dimico, Dimitra, Elgoni, Elmi Suites, Eri Beach & Village, Eri Sun Village (ex. Aqua Sun), Evelyn Beach, Golden Beach, Happiness, Haris Apartments, Heronissos, Hersonissos Blue, Hersonissos Maris, Hersonissos Palace, Hersonissos Sun, Hersonissos Village, Chrysalis, Ilios, Iliostasi Beach, Imperial Belvedere, Iro, Kassavetis, King Minos Palace, Krits, Lyttos Beach, Manos Maria, Maragakis, Marianna, Marietta, Mari Kristin, Mari Kristin Beach, Marni Village, Mediterraneo, Melpo, Mitsis Serita Beach, Nana Beach, Nana Princess, Nancy, Nikolas Villas, Oasis Beach, Oceanis, Palatia Village, Palmera Beach, Pela Maria, Piskopiano Village, Porto Plazza Hotel (Ex. Dimitrion Central), Porto Village Resort, Royal Belvedere, Semiramis Village, Senses Blue Boutique, Sergios, Silva Beach, Simple Averino, Simple Blue Bay, Simple Marieta, Smartline Village Resort & Waterpark, Star Beach, Stella Paradise, Thalia, The City, Velisarios, Venus Mare, Zorbas.