Hotel Knossos Royal, Hersonissos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Hersonissos

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Knossos Royal - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace, fitness, wellness
Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, několik restaurací, lobby bar, bar u bazénu, dětská restaurace, bazén, dětský bazén s toboganem, TV místnost a minimarket. Hotel pořádá denní a večerní animační programy pro děti i dospělé, pro děti je k dispozici dětské hřiště a dětský klub.
Zdarma: Wi-Fi (v recepci), slunečníky a lehátka u bazénu, minigolf, stolní tenis, plážový volejbal, dětská postýlka (nutno předem objednat).
Za poplatek: tenisový kurt, squash, fitness, biliár a potápěčské centrum.

Ubytování:
Komfortní pokoje v bungalovech s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (vana nebo sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (zdarma), rádiem a chladničkou. Pokoje jsou s výhledem do zahrady, výhled na moře za příplatek. Možnost jedné přistýlky. Na vyžádání a za příplatek rodinný pokoj nebo bungalov situovaný blíže k moři.

Stravování:
Polopenze. Snídaně a večeře jsou podávány formou bohatého bufetu. Možnost dokoupení all inclusive.

Pláž:
Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu, při vstupu do moře místy kameny. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA, vodní sporty za poplatek.

Další ubytovací kapacity v letovisku Hersonissos

Hotel Knossos Royal není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Hersonissos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Hersonissos: Acropolis, Agrabella, Albatros Spa Resort, Amazones Village Suites, Anatoli Apartments, Annabelle Beach Resort, Annabelle Village, Ariadni Palace, Armava, Arminda, Asterias Village, Astra Village, Central Hersonissos, Creta Maris, Diamond Apartments & Suites, Diamond Village, Dimico, Dimitra, Elgoni, Elmi Suites, Eri Beach & Village, Eri Sun Village (ex. Aqua Sun), Evelyn Beach, Galini Chersonissos, Golden Beach, Grand Hotel Holiday Resort, Heronissos, Hersonissos Maris, Hersonissos Palace, Hersonissos Village, Chrysalis, Ilios, Iliostasi Beach, Imperial Belvedere, Iro, Kassavetis, King Minos Palace, Lyttos Beach, Manos Maria, Maragakis, Marianna, Mari Kristin, Mari Kristin Beach, Marni Village, Mediterraneo, Melpo, Mitsis Serita Beach, Nana Beach, Nana Princess, Nancy, Nikolas Villas, Oceanis, Palatia Village, Palmera Beach, Pela Maria, Piskopiano Village, Porto Plazza Hotel (Ex. Dimitrion Central), Porto Village, Porto Village Resort, Royal Belvedere, Semiramis Village, Sergios, Silva Beach, Simple Friday, Smartline Village Resort & Waterpark, Star Beach, Thalia, Velisarios, Zorbas.