Hotel Oasis Beach, Hersonissos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Hersonissos

Strava Polopenze

Ceny za osobu od 11.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Oasis Beach - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace
Poloha:
Elegantní moderní hotel Oasis Beach je postaven cca 250 m od moře. Tento hotel prošel nedávno kompletní rekonstrukcí a momentálně nabízí ubytování ve 40 pokojích, které jsou komfortně a moderně zařízené. Hotel je rozdělen do 3 celků, které jsou rozmístěné v zahradě plné záhonů a květin o rozloze 5 000 m2. Centrum letoviska Anissaras je vzdáleno cca 10 minut.

Vybavení hotelu:
Recepce, trezor, Wi-Fi v lobby baru, internetový kout (za poplatek), TV místnost, restaurace, bar, bar u bazénu, bazén, billiard, tenisový kurt, herní místnost a parkoviště.

Vybavení pokoje:
Pokoje pro 2 - 3 osoby jsou moderně a pohodlně vybaveny, mají SAT/TV, klimatizaci (za poplatek), mini chladničku, vlastní sociální zařízení (hydromasážní sprcha), fén, telefon a balkón či terasu.
Poloha a popis:
Elegantní moderní hotel Oasis Beach je postaven cca 250 m od moře. Tento hotel prošel nedávno kompeltní rekonstrukcí a momentálně nabízí ubytování ve 40 pokojích, které jsou komfortně a moderně zařízené. Hotel je rozdělen do 3 celků, které jsou rozmístěné v zahradě plné záhonů a květin o rozlohe 5 000 m2. Centrum letoviska Anissaras je vzdáleno cca 10 minut. Jedná se o ideální místo pro rodiny s dětmi, klienty, kteří hledají odpočinek a relaxaci, ale i ty, kteří hledají zábavu a vzrušení v průběhu jejich dovolené Letiště u Herakliou se nachází necelých 40 minut jízdy, Crete Golf Club a Aquaworld Aquarium se nachází 10 minut jízdy od hotelu. TENTO HOTEL JE POUZE PRO DOSPĚLÉ!

Vybavení hotelu:
Recepce, lobby, trezor, Wi-Fi v lobby (zdarma), internetový kout (za poplatek), TV místnost, snídaňová terasa, restaurace, bar, bar u bazénu, bazén, billiard, tenisový kurt, herní místnost a parkoviště (zdarma).

Vybavení pokoje:
Pokoje pro 2 osoby, s možností přistýlky, jsou moderně a pohodlně vybaveny, mají SAT/TV, klimatizaci (za poplatek), mini chladničku, vlastní sociální zařízení (hydromasážní sprcha), fén, telefon a balkón či terasu.

Pláž a plážový servis:
Písečná pláž je vzdálena cca 250 metrů od hotelu přes místní komunikaci. Na pláži jsou lehátka a slunečníky za poplatek. Je zde také možnost vodních sportů a školy potápění obojí za poplatek.

Pro děti:
TENTO HOTEL JE POUZE PRO DOSPĚLÉ!

Sport a zábava:
Hotel zajišťuje hostům širokou škálu zařízení pro zábavu a volný čas. V hlavním areálu se nachází společenská místnost s TV se satelitním příjmem, internetový kout, šipkami a kulečníkem. Na rozdíl od hlavního baru a restaurace hotel má bar u bazénu s otevřenou terasou pro další relaxaci a pohodlí. Hotel pořádá tématické programy denní a i večerní, včetné krétského večeru, Lobster and fish night, Karaoke, atd...Dále se nabízí služby pro milovníky vody - díky úzké spolupráci Šipky, biliár, vodní sporty na pláži, biliár, herní místnost, škola potápění (za poplatek).

Služby v ceně:
Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do programu all inclusive získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek:
Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Poznámka:
TENTO HOTEL JE POUZE PRO DOSPĚLÉ!

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, leteckou dopravu včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravu dle uvedení, pojištění CK proti úpadku a služby delegáta.

Další ubytovací kapacity v letovisku Hersonissos

Hotel Oasis Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Hersonissos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Hersonissos: Abaton Island Resort & Spa , Acropolis, Agrabella, Albatros Spa Resort, Aldemar Knossos Royal, Amazones Village Suites, Amuse, Anatoli Apartments, Anesis Blue Boutique, Annabelle Beach Resort, Annabelle Village, Antinoos, Aqua Sun Village (Ex Eri Sun), Ariadni Palace, Armava, Arminda, Asterias Village, Astra Village, Athina Inn Apart, Blue Island, Central Hersonissos, Creta Maris, Diamond Apartments & Suites, Diamond Village, Dimico, Dimitra, Elgoni, Elmi Suites, Eri Beach & Village, Evelyn Beach, Galini Chersonissos, Glaros Beach, Golden Beach, Happiness, Haris Apartments, Harma Boutique, Heronissos, Hersonissos Blue, Hersonissos Maris, Hersonissos Palace, Hersonissos Sun, Hersonissos Village, Chrysalis, Ilios, Iliostasi Beach, Imperial Belvedere, Iro, Kassavetis, King Minos Palace, Krits, Lyttos Beach, Manos Maria, Maragakis, Marianna, Marietta, Mari Kristin, Mari Kristin Beach, Marni Village, Mediterraneo, Melpo, Memory, Mitsis Serita Beach, Nana Beach, Nana Princess, Nancy, Nikolas Villas, Oceanis, Palatia Village, Palmera Beach, Pela Maria, Piskopiano Village, Porto Plazza Hotel (Ex. Dimitrion Central), Porto Village Resort, Royal Belvedere, Semiramis Village, Senses Blue Boutique, Sergios, Silva Beach, Simple Averino, Simple Blue Bay, Simple Marieta, Smartline Village Resort & Waterpark, Star Beach, Stella Paradise, Thalia, The City, Velisarios, Venus Mare, Zorbas.