Studio / Apartmán Dia Apartments, Hersonissos

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Hersonissos

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Studio / Apartmán Dia Apartments - vybavení

bazén, připojení k Internetu
Poloha a popis:
Dia Apartments nabízí útulná studia a partmány, která se nachází v kliedné části na předměstí známého letoviska Hersonissos, u atraktivního letoviska Piskopiano, které je vzdáleno cca 500 m. Živé centrum Hersonissosu je od Dia Apartments cca 700 m. Obchody, obchůdky, restaurace, taverny, bary, atd., jsou v okolí od 200 metrů dále. Mezinárodní letiště u hlavního města Heraklion je vzdáleno 23 km.

Vybavení hotelu:
Recepce 24h, sejf, Wi-Fi, snack bar, bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, sluneční terasa, pool bar, TV.

Vybavení pokoje:
Studio pro 2 osoby je jedna místnost, je vybaveno klimatizací (za poplatek), kuchyňským koutem (včetně základního vybavení) s varnou konvicí a lednicí, kávovarem, TV, koupelnou, WC, fénem, balkonem nebo terasou s výhledem na bazén a okolí. Apartmán pro 2 - 4 osoby má 2 místnosti, je vybaven klimatizací (za poplatek), kuchyňským koutem (včetně základního vybavení) s varnou konvicí a lednicí, kávovarem, TV, koupelnou, WC, fénem, balkonem nebo terasou s výhledem na bazén a okolí. Mezonet pro 4 osoby je jedna místnost typu open plan, 2 postele jsou v patře, 2 v dolní části pokoje. Je vybaven klimatizací (za poplatek), kuchyňským koutem (včetně základního vybavení) s varnou konvicí a lednicí, kávovarem, TV, koupelnou, WC, fénem, balkonem nebo terasou s výhledem na bazén a okolí - na vyžádání!

Pláž a plážový servis:
Hosté mohou využít pláže s jemným pískem, která je vzdálena cca 1,2 km od hotelu. Ve vodě jsou kamenná plata. Slunečníky a lehátka jsou za poplatek.

Pro děti:
Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby v ceně:
Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu, získáte po příjezdu.

Služby za poplatek:
Klimatizace 7€/den, sejf 3€, Wi-Fi. Kompletní nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu a jsou za poplatek, obdržíte po příjezdu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Hersonissos

Studio / Apartmán Dia Apartments není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Hersonissos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Hersonissos: Abaton Island Resort & Spa , Acropolis, Agrabella, Albatros Spa Resort, Aldemar Knossos Royal, Amazones Village Suites, Amuse, Anatoli Apartments, Anesis Blue Boutique, Annabelle Beach Resort, Annabelle Village, Antinoos, Aqua Sun Village (Ex Eri Sun), Ariadni Palace, Armava, Arminda, Asterias Village, Astra Village, Athina Inn Apart, Blue Island, Central Hersonissos, Creta Maris, Diamond Apartments & Suites, Diamond Village, Dimico, Dimitra, Elgoni, Elmi Suites, Eri Beach & Village, Evelyn Beach, Galini Chersonissos, Glaros Beach, Golden Beach, Happiness, Haris Apartments, Harma Boutique, Heronissos, Hersonissos Blue, Hersonissos Maris, Hersonissos Palace, Hersonissos Sun, Hersonissos Village, Chrysalis, Ilios, Iliostasi Beach, Imperial Belvedere, Iro, Kassavetis, King Minos Palace, Krits, Lyttos Beach, Manos Maria, Maragakis, Marianna, Marietta, Mari Kristin, Mari Kristin Beach, Marni Village, Mediterraneo, Melpo, Memory, Mitsis Serita Beach, Nana Beach, Nana Princess, Nancy, Nikolas Villas, Oasis Beach, Oceanis, Palatia Village, Palmera Beach, Pela Maria, Piskopiano Village, Porto Plazza Hotel (Ex. Dimitrion Central), Porto Village Resort, Royal Belvedere, Semiramis Village, Senses Blue Boutique, Sergios, Silva Beach, Simple Averino, Simple Blue Bay, Simple Marieta, Smartline Village Resort & Waterpark, Star Beach, Stella Paradise, Thalia, The City, Velisarios, Venus Mare, Zorbas.