Hotel Gouves Maya Resort, Kato Gouves

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Kato Gouves

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Gouves Maya Resort - vybavení

bazén, klimatizace
Poloha:
Moderní hotel se nachází v letovisku Gouves nedaleko centra s obchůdky, bary a restauracemi. V areálu je zahrada obklopující bazén pro děti i dospělé, bar a restaurace. Nádherná písečná pláž je na dosah jen pár desítek metrů od areálu. Hosté mají k dispozici kvalitní koncept All inclusive a animační programy během dne i večera. Doporučujeme klientům všech věkových kategorií i rodinám s dětmi. POLOHA HOTELU: centrum letoviska Gouves cca 500 m, letiště Heraklion cca 15 km

Vybavení hotelu:
K vybavení hotelu patří: vstupní hala s recepcí, TV místnost, internet (za poplatek), hlavní restaurace, italský koutek, pool bar, venkovní bazén, dětský bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětské hřiště, miniclub, animační programy

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní koupelna, WC, fén, TV/SAT, telefon, rádio, klimatizace (za poplatek), bezpečnostní schránka (za poplatek), balkon nebo terasa
Poloha objektu
Rozlehlý hotelový areál, který vznikl spojením hotelů Gouves Bay a Maya, je situován v turistické části na periferii velmi poklidného letoviska Gouves. Jeho okolí je příjemné a relaxační s možností procházek. Malý přístav v zátoce, kde je možnost klidného koupání i za větrného počasí, je cca 500 m. Hotel je obsazován především italskou klientelou. Centrum, kde se nacházejí obchody s potravinami a suvenýry, šperky, keramikou, oblečením, restaurace, bary a taverny, je od hotelu vzdáleno cca 12 minut chůze. V Gouvesu je též lékárna, bankomat, poštovní schránka, zdravotní středisko. Gouves patří k tradičním letoviskům na ostrově, dnes už je prakticky součástí velké turistické oblasti, poblíž střediska Chersonisos, Analipsi a Kokkini Hani. Z Kato Gouves (Dolního Gouvesu) jezdí linkové autobusy ze zastávky 13 (od hlavní silnice, cca 300 m) v cca 15-30 minutových intervalech (během dne, v sezóně je spojení obvykle až do půlnoci) do Heraklionu (jízdenka stojí cca 2,30€). Taxi vyjde na cca 1,50€/1 km. Jízdenky se kupují u řidiče, zpět na autobusových nádražích nebo v trafice. Doporučujeme individuálně navštívit Krétské akvárium - Crete Aquarium v Gournes (www.cretaquarium.gr), cca 4,5 km, mezi letovisky Kokkini Hani, Gouves a Gournes. Vstupné v sezóně 2015 - dítě do 5 let zdarma, děti do 17 let, studenti a osoby nad 65 let 6€ a dospělé osoby 9€, otevřeno bývá denně od 09:30-21:00, audioprůvodce - 3€/osoba. Dále můžete navštívit nový park Dinosauria (www.dinosauriapark.com), který je otevřen vždy denně od 09:30-19:30 hodin. Cesta trvá cca 50 minut chůzí kolem moře. Akvárium lze navštívit i autobusem, ze zastávky 13 do zastávky 9. Dalším tipem jsou projížďky výletním vláčkem (jezdí zhruba každé 2 hodiny) - přes letoviska Gouves, Gournes, Kokkini Hani, Vathianos Kambos, délka cca 75 minut, cena 9€/osoba a cca 5€/děti (sleva při opakované vyjížďce cca 2€). Zastávka je cca 500 m od hotelu. Poblíž hotelového areálu se nachází malý kostelíček, kde každou neděli probíhá mše, v sobotu zde bývají svatby a jsou odtud krásné pohledy na západ slunce.

Popis objektu
V hotelovém komplexu, který tvoří 4 budovy, je celkem 145 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny, které se skládají z ložnice a obývacího pokoje, kde jsou další 2 lůžka nebo přistýlky. Hotel nabízí též ubytování až pro 6 osob - 2 ložnice a obývací pokoj s dalšími 2 lůžky nebo přistýlkami). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV (velmi omezený příjem programů, obvykle jen řecký nebo italský), chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, zahradu, areál, letovisko, okolní zástavbu nebo na moře. Některé přízemní pokoje mohou mít snížený podhled. Trezor na pokoji (za poplatek cca 13€/týden, cca 16-17€/11-12 dnů). Rodinné pokoje se nachází převážně v přízemí a mají terasu. Některé pokoje mohou být propojené, rodinné v přízemí a prvním patře (na vyžádání). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení
Vstupní hala, recepce, výtah (jen v jedné budově), konferenční místnost, internetový koutek (za poplatek cca 0,50€/8 minut, cca 1€/16 minut), bar u bazénu, vnitřní restaurace s venkovním posezením a TV se satelitním příjmem, terasa s výhledem na moře, velká zahrada a parkoviště. Wifi v prostoru recepce zdarma.

Stravování
Formou ALL INCLUSIVE (viz popis).

Program all inclusive
All inclusive zahrnuje:
O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu
Snídaně (07:30-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:30-21:15) formou pestrého bufetu. U obědů a večeří bývá obvykle zmrzlina (kopečková), různé dezerty, sladkosti nebo ovoce
LeLehké občerstvení ve formě sladkých koláčků a slaných snacků (11:00-12:00 a 16:30-17:30)
Neomezenou konzumaci rozlévaných místních nealkoholických nápojů (voda, ovocné šťávy, džusy, cola, sprite, lemon, filtrovaná káva) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, bílé a červené víno, ouzo, raki, brandy) od 10:30-23:00
Hotel upozorňuje, že nezajišťuje balíčky v případě výletů, pronájmu auta a dalších individuálních aktivit

Sport a zábava
2 bazény, 2 dětské bazény, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), malé dětské hřiště, stolní tenis u bazénu (zdarma), kulečník (za poplatek cca 2€/hra), stolní hokej a další hry (za poplatek cca 0,50-1€/hra), plážový volejbal v zahradě (zdarma), masážní křeslo (cca 2€/5 minut). Miniklub pro děti (cca 2x týdně v italském jazyce), jednoduché animační programy pro dospělé (obvykle jen v italském jazyce, obvykle cca 6x týdně v hlavní sezóně). Hotel pořádá nepravidelně řecký večírek během hlavní sezóny. Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 6€/set/den).

Výhody
Velmi chutná strava

Hotelový resort vznikl spojením hotelů Gouves Bay a Maya. Svou polohou je ideálním místem pro romantické procházky letoviskem Gouves a je vhodný pro klienty, kteří mají rádi oblázkové pláže (80m od areálu) i pláže písečné (cca 220m). Nejen rodiny s dětmi mohou individuálně navštívit Krétské Akvárium či Dinosauří park. Autobusová zastávka v blízkosti hotelu zajišťuje dopravu do Heraklionu i dalších letovisek. Další možností je využít výletní vláček (cca 500m od hotelu) a užít si 75min okruh přes letoviska, Gouves, Gournes, Kokkini Hani. Vřele doporučujeme.  

PLÁŽ Pláž je dostupná přes pobřežní komunikaci. Slunečníky a lehátka jsou na pláži za poplatek.  

UBYTOVÁNÍ Útulné dvoulůžkové pokoje se nachází ve 4 hotelových budovách. Lze doplnit jednou přistýlkou, či na vyžádání zajistit pokoj se dvěma přistýlkami pro početnější rodinu. Na vyžádání rodinné pokoje až pro 5 osob.  

VYBAVENÍ POKOJŮ Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, fénem, klimatizací, telefonem, SAT/TV, chladničkou a balkónem nebo teráskou. Trezor a wifi připojení  je za poplatek.  

STRAVOVÁNÍ

ALL INCLUSIVE – snídaně, oběd, večeře formou pestrého bufetu (u obědů a věčeří zmrzlina/dezert). Během dne v určitých hodinách možnost sladkých snacků. Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje zdarma od 10:30-23:00.  

VYBAVENÍ HOTELU Areál disponuje dvěma bazény, dětským bazénem a dětským hřištěm, posilovnou, stolním tenisem, hřištěm na volejbal. V hotelu se nachází vstupní hala s recepcí, internetový koutek za poplatek, konferenční místnost, restaurace, parkoviště, velká zahrada a terasa s výhledem na moře.    
Pláž
cca 150 m od pláže

Poloha
hotelový komplex skládající se ze dvou budov Maya Beach a Gouves bay se nachází v blízkosti písčité pláže v letovisku Gouves, 500 m od centra Kato Gouves s obchody a restauracemi, 20 km od hlavního města Heraklion a 15 km od letiště. 25 km od hotelu je golfové hřiště. Oficiální kategorie: 3*.

Vybavení
recepce, internetový kout, TV místnost, restaurace, bazén s mořskou vodou, plážový volejbal, stolní tenis, šipky, animace.

Ubytování
hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky a čtyřlůžkové pokoje. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, mini ledničkou, telefonem, trezorem, rádiem, TV a balkónem nebo terasou.

Služby za poplatek
lehátka a slunečníky na pláži (cca 7 EUR/den), klimatizace (cca 6 EUR/den), trezor (cca 2 EUR/den), internet.

Pro děti
dětský bazén, dětské hřiště.

Strava
All inclusive: bufetové snídaně (07:30 – 10:00), bufetové obědy (152:30 – 14:30), bufetové večeře (19:30 – 21:30), občerstvení (10:0 – 11:30 a 16:30 – 17:30), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 23:00).
Popis:
Rozlehlý hotelový komplex je tvořen 4 budovami a je situován v turistické části klidnějšího letoviska Gouves. Oblázkovo-kamenité pobřeží (při vstupu do vody možnost výskytu kamenných plat) je vzdáleno 20 m od hotelu. Ke koupání doporučujeme využít krásnou písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře, která je ve vzdálenosti cca 150 m od hotelu. Pobřeží i pláž jsou v dosahu přes silnici. Centrum, kde se nacházejí restaurace, bary a obchůdky je od hotelu vzdáleno cca 10 minut chůze.

Informace k ubytování:
dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýleksociální zařízení (WC, sprcha, fén; sprchový kout a toaleta odděleny od pokoje skleněnou stěnou)SAT/TV, lednice, klimatizace, trezor (za poplatek cca 1,5 €/den)balkon nebo terasa

Vybavení a služby:
vstupní hala s recepcí, Wi-Fi v prostoru recepce zdarmavnitřní restaurace s venkovním posezením, bar u bazénuvelká zahrada, terasa s výhledem na moře2 bazény, 2 dětské bazény (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma; na pláži za poplatek)dětské hřiště, stolní tenis, plážový volejbal v zahraděminiklub (cca 2× týdně), lehké animační programy pro dospělé

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.Cena zahrnuje:letenku Brno - Heraklion - Brno vč. všech poplatkůletenku Ostrava - Heraklion - Ostrava vč. všech poplatkůletenku Praha - Heraklion - Praha vč. všech poplatkůtransfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpětubytováníall inclusive službyslužby delegáta v místě pobytu
Popis
Hotelový komplex 4 budov a bungalovů v zahradě, který vznikl spojením dvou hotelů – Maya & Bay. Nachází se jen 150 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, oddělené od hotelu místní komunikací. Centrum letoviska Gouves (Řecko, Kréta) s mnoha bary, obchody se suvenýry a tavernami je vzdálené cca 1,5 km. Klientům je k dispozici hala s recepcí s Wi -Fi připojením zdarma, internetový koutek za poplatek, restaurace s venkovním posezením, snack bar u bazénu, bazén a dětský bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Hosté si mohou zahrát stolní tenis a plážový volejbal, za poplatek kulečník a stolní hokej. Tento hotel díky krátké vzdálenosti od letiště a jeho službám doporučujeme především rodinám s dětmi.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (1 místnost) nebo rodinné pokoje pro 4 osoby (2 místnosti), klimatizace (za poplatek), lednice, kuchyňský kout, telefon, rádio, sejf (za poplatek), fén, koupelna, balkon nebo terasa. Dětská postýlka zdarma.

Stravování
All inclusive: Snídaně (07.30−09.30), obědy (12.30−14.30) a večeře (19.30−21.30) formou bufetu. Během dne lehké občerstvení - káva, čaj a sušenky, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.30−23.00).

Cena zahrnuje
• letištní taxy a palivový příplatek
• ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou
• leteckou přepravu tam i zpět
• transfery letiště/hotel/letiště
• činnost stálého delegáta

Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)

Příplatky
Rodinný pokoj (2 místnosti ): 4× cena dospělý

Doprava
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy.

Příbuzné produkty
Hotel Gouves Maya Resort***+ - 7 nocí

Způsob prodeje
na vyžádání

Další ubytovací kapacity v letovisku Kato Gouves

Hotel Gouves Maya Resort není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kato Gouves se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Kato Gouves: Adonis Apartmens, Aphrodite Beach, Apollo, Astir Beach, Blue Aegean, Blue Sky Beach, Club Lyda, Cosmi, Depandance Anelin Clever, Despo, Despoina Apartments, Diogenis Blue Palace, Elpida Apartments, Erato, Fotis Studios, Gouves Bay, Gouves Sea and Mare, Gouves Water Park Holiday Resort, Grecotel Amirandes, Hara Ilios, Island, John Mary, Kaissa Beach, Kaissa Beach, Kalia Beach, Kleanthi, Klio, Kri Kri Village, Kritzas Beach, Lavris Hotel & Bungalows, Magda, Maya Beach, Nirever Apartments CLEVER, Palatium, Pallatium, Rena, St. Constantin, Sweet Memory Apartments, The Island, Villa Maria.