Hotel John Mary, Kato Gouves

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Kato Gouves

Strava Bez stravy

Ceny za osobu od 8.530 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 37%

Vybavení
Pláž
cca 30 m od pláže

Poloha
jednoduchý rodinný hotel s apartmány v zahradách se nachází v těsné blízkosti pláže v jednom z nejznámějších letovisek Gouves, 17 km od letiště v Heraklionu. Doporučujeme spíše pro nenáročné klienty. Oficiální kategorie: A.

Vybavení
recepce, wi fi zdarma u bazénu, trezory, půjčovna aut, bar u bazénu, 2 bazény, občasný mix gril BBQ s řeckou hudbou, kulečník.

Ubytování
hotel nabízí apartmány až pro 4 osoby. Apartmány jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, kuchyňkou se základním vybavením, ledničkou, SAT TV, telefonem, trezorem, hudbou a balkónem.

Služby za poplatek
lehátka a slunečníky na pláži (od 7 EUR/den), klimatizace (6 EUR/den), trezor (2 EUR/den).

Pro děti
dětské hřiště, dětská postýlka na vyžádání.

Strava
Vlastní strava: vlastní strava.

Další ubytovací kapacity v letovisku Kato Gouves

Hotel John Mary není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kato Gouves se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Kato Gouves: Adonis Apartmens, Aphrodite Beach, Apollo, Astir Beach, Blue Aegean, Blue Sky Beach, Club Lyda, Cosmi, Depandance Anelin Clever, Despo, Despoina Apartments, Diogenis Blue Palace, Elpida Apartments, Erato, Fotis Studios, Gouves Bay, Gouves Sea and Mare, Gouves Water Park Holiday Resort, Grecotel Amirandes, Hara Ilios, Island, Kaissa Beach, Kaissa Beach, Kalia Beach, Kleanthi, Klio, Kri Kri Village, Kritzas Beach, Lavris Hotel & Bungalows, Magda, Maya Beach, Nirever Apartments CLEVER, Palatium, Pallatium, Rena, St. Constantin, Sweet Memory Apartments, The Island, Villa Maria.