Hotel St. Konstantin, Kato Gouves

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Kato Gouves

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha:
Hotelový areál, s oficiální kategorií pěti hvězd postavený v krétském stylu a s přátelskou atmosférou, se skládá z hlavní budovy a několika dalších patrových budov v klidném letovisku Kato Gouves. Centrum střediska s obchody je vzdáleno cca 1 km, první obchody a bary 200m od hotelu. Vzdálenost od hlavního města Heraklion a od letiště cca 19 km. Hotel je ideální jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi.

Vybavení hotelu:
Hlavní budova s recepcí a posezením v Lobby hotelu a několika pokoji, další pokoje jsou v ostatních patrových budovách hotelu, dvě budovy mají výtah, restaurace s vnitřním i venkovním posezením, A´la Carte restaurace (červen-září podle počasí), hlavní bar, snack bar u bazénu, (malá knihovna v Lobby), internetový koutek (za poplatek), wifi v celém hotelu (za poplatek), 2 venkovní bazény, 1 dětský bazén, 1 vnitřní bazén, lehátka a slunečníky u bazénů zdarma, dětské hřiště a dětská herna, místnost s projektorem na filmy (kino), parkoviště pro hotelové hosty (zdarma), menší fitness, hotelová kaple.

Pokoje:
Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, a rodinné pokoje v krétském stylu, jsou vybaveny satelitní plochou TV i s hudebními programy, telefonem, lednicí, rychlovarnou konvicí, trezorem (za poplatek), individuálně řízenou klimatizací, koupelnou se sprchovým koutem či vanou, fénem, zásuvkou na holicí strojek a balkonem nebo terasou. Jsou k dispozici také Superior pokoje vybavené moderním nábytkem. Na vyžádání lze zajistit dětská postýlka (zdarma)

Stravování:
Formou all inclusive zahrnující plnou penzi formou bufetů, snídaně, večeře a obědy podávané v hlavní restauraci Estia (speciální menu pro děti), snack občerstvení během dne podávané v hlavním baru s restaurací Kalypso, dále pool bar Dionysos . V rámci all inclusive programu možnost využití barbecue restaurace Asteria ve večerních hodinách. Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby od 10.30. do 22.45.

Sport a zábava:
Denní a večerní animační program 6 dní v týdnu, včetně animátora Čedoku (od poloviny června do 7.září 2016), stolní tenis, billiard (za poplatek), posilovna (zdarma), sauna (za poplatek), SPA s masážemi a procedurami (za poplatek).

Pláž:
Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře 100 m od hotelu. Slunečníky a lehátka za poplatek. Hotelové ručníky k bazénu či na pláž (za poplatek). Možnost vodních sportů na pláži Kato Gouves.
Popis:
Hotelový areál St. Konstantin s oficiální kategorií pěti hvězd postavený v krétském stylu s typickou přátelskou atmosférou, se skládá z hlavní budovy a několika dalších patrových budov a leží v klidném letovisku Kato Gouves. Centrum střediska s obchody je vzdáleno cca 1 km, první obchody a barycca 200 m od hotelu. Vzdálenost od hlavního města Heraklion a od letiště cca 19 km. Pokoje jsou zařízené v krétském stylu. Hotel ležící nedaleko písečné pláže s pozvolný vstupem do moře je ideální jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi.

Vybavení hotelu:
cca 100 m od písečné pláže hlavní budova s recepcí a posezením v Lobby dvě budovy mají výtah restaurace s vnitřním i venkovním posezením A´la Carte restaurace (červen-září podle počasí), hlavní bar, snack bar u bazénu (malá knihovna v Lobby), internetový koutek (za poplatek), wifi v celém hotelu(za poplatek) 2 venkovní bazény, 1 dětský bazén, 1 vnitřní bazén, lehátka a slunečníky u bazénů zdarma, na pláži za poplatek htelové ručníky k bazénu či na pláž (za poplatek) dětské hřiště a dětská herna místnost s projektorem na filmy (kino) parkoviště pro hotelové hosty (zdarma) menší fitness hotelová kaple denní a večerní animační program 6 dní v týdnu, včetně animátora CK Čedok stolní tenis, billiard (za poplatek) posilovna (zdarma) sauna (za poplatek), SPA s masážemi a procedurami (za poplatek) vodní sporty na pláži Kato Gouves

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkový pokoj Standard - koupelna se prchou a WC, fén, satelitní plochá TV i s hudebními programy, telefon, lednice, rychlovarná konvice, trezor (za poplatek), individuálně řízená klimatizace, zásuvka na holicí strojek a balkon nebo terasa. Možnost 2 přistýlek. Jsou k dispozici také rodinné pokoje v krétském stylu a Superior pokoje vybavené moderním nábytkem na vyžádání. Dětská postýlka možná také po vyžádání (zdarma).

Další ubytovací kapacity v letovisku Kato Gouves

Hotel St. Konstantin není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kato Gouves se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Kato Gouves: Adonis Apartmens, Aphrodite Beach, Apollo, Astir Beach, Blue Aegean, Blue Sky Beach, Club Lyda, Cosmi, Depandance Anelin Clever, Despo, Despoina Apartments, Diogenis Blue Palace, Elpida Apartments, Erato, Fotis Studios, Gouves Bay, Gouves Sea and Mare, Gouves Water Park Holiday Resort, Grecotel Amirandes, Hara Ilios, Island, John Mary, Kaissa Beach, Kaissa Beach, Kalia Beach, Kleanthi, Klio, Kri Kri Village, Kritzas Beach, Lavris Hotel & Bungalows, Maya Beach, Nirever Apartments CLEVER, Palatium, Pallatium, Rena, St. Constantin, Sweet Memory Apartments, The Island, Villa Maria, Villa Marie Kelly.