Studio / Apartmán Cosmi Apartments, Kato Gouves

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Kato Gouves

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Studio / Apartmán Cosmi Apartments - vybavení

bazén, klimatizace
Poloha a popis:
Studia a aprtmány Cosmi se nacházejí cca 300 m od nejbližší pláže v Kato Gouves. V blízkosti se nachází obchůdky, restaurace, taverny a bary. Waterpark a pláž Sarandaris je odsud vzdálena cca 10 km. Toto rodinné ubytování je vhodné pro klidnější dovolenou. Mezinárodní letiště Heraklion je vzdáleno pouhých 15 km, hlavní město Heraklion cca 18 km a zámé letovisko Hersonissos cca 7 km.

Vybavení hotelu:
Recepce/bar, bazén s oddělenou částí pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, pool bar.

Vybavení pokoje:
Studia pro 2 nebo 3 osoby a apartmány pro 4 osoby mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci (za poplatek), sejf (za poplatek), kuchyňský kout se základním vybavením, chladničku, balkon nebo terasu s výhledem na bazén nebo okolí.

Pláž a plážový servis:
Pláž je písčitá, místy s kamínky. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek, stejně tak vodní sporty a další služby, které jsou na plážích poskytovány.

Pro děti:
Dětský bazén - oddělená část.

Služby v ceně:
Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu, získáte po příjezdu.

Služby za poplatek:
Klimatizace 6€/den, sejf 3€/den. Kompletní nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu a jsou za poplatek, obdržíte po příjezdu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Kato Gouves

Studio / Apartmán Cosmi Apartments není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kato Gouves se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Kato Gouves: Adonis Apartmens, Aphrodite Beach, Apollo, Astir Beach, Blue Aegean, Blue Sky Beach, Club Lyda, Cosmi, Depandance Anelin Clever, Despo, Despoina Apartments, Diogenis Blue Palace, Elpida Apartments, Erato, Fotis Studios, Gouves Bay, Gouves Sea and Mare, Gouves Water Park Holiday Resort, Grecotel Amirandes, Hara Ilios, Island, John Mary, Kaissa Beach, Kaissa Beach, Kalia Beach, Kleanthi, Klio, Kri Kri Village, Kritzas Beach, Lavris Hotel & Bungalows, Magda, Maya Beach, Nirever Apartments CLEVER, Palatium, Pallatium, Rena, St. Constantin, Sweet Memory Apartments, The Island, Villa Maria.