Studio / Apartmán Palatium, Kato Gouves

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Kato Gouves

Strava Bez stravy

Ceny za osobu od 9.470 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 35%

Vybavení
Pláž
cca 200 m od pláže

Poloha
Tento rodinný apartmánový hotel Pallatium Apartments je vystavěn v letovisku Gouves, jen cca 100 m od jeho samotného centra s obchody, bary a restauracemi a cca 200 m od písčité pláže. Hotel se nachází cca 200 m od písčité pláže. Od letiště je hotel vzdálen cca 25 km.

Vybavení
K hotelovému vybavení patří vstupní hala s recepcí a lobby, TV kout, zahrada, restaurace, bar, venkovní bazén s terasou pro slunění se slunečníky a lehátky, stolní tenis, kulečník, vodní sporty na pláži.

Ubytování
Apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s WC, kuchyňským koutem, klimatizací, TV a balkonem nebo terasou.

Služby za poplatek
Vodní sporty na pláži, lehátka a slunečníky na pláži, klimatizace, kulečník.

Stravování
Vlastní stravování

Další ubytovací kapacity v letovisku Kato Gouves

Studio / Apartmán Palatium není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kato Gouves se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Kato Gouves: Adonis Apartmens, Aphrodite Beach, Apollo, Astir Beach, Blue Aegean, Blue Sky Beach, Club Lyda, Cosmi, Depandance Anelin Clever, Despo, Despoina Apartments, Diogenis Blue Palace, Elpida Apartments, Erato, Fotis Studios, Gouves Bay, Gouves Sea and Mare, Gouves Water Park Holiday Resort, Grecotel Amirandes, Hara Ilios, Island, John Mary, Kaissa Beach, Kaissa Beach, Kalia Beach, Kleanthi, Klio, Kri Kri Village, Kritzas Beach, Lavris Hotel & Bungalows, Magda, Maya Beach, Nirever Apartments CLEVER, Pallatium, Rena, St. Constantin, Sweet Memory Apartments, The Island, Villa Maria.