Studio / Apartmán Pallatium, Kato Gouves

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Kato Gouves

Strava Bez stravy

Ceny za osobu od 8.090 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 35%

Vybavení
Poloha:
Pallatium Apartments se nachází v malém klidném letovisku Gouves. Centrem letoviska je unikátní staré město a pobřeží je lemováno pěknou písečnou pláží, také se zde nachází nespočet kaváren, barů a restaurací. Ve městě najdete malé butiky a obchůdky se suvenýry. Ubytování v Pallatium apartments je ideální pro páry a rodiny s dětmi, jež hledají flexibilní ubytování, které poskytuje komfortní zázemí pro relaxační a klidnou dovolenou.

Vybavení pokoje:
Každý apartmán je vybaven klimatizací, TV, telefonem kuchyňským koutem a balkonem.
Pláž
cca 200 m od písčité pláže

Poloha
Tento rodinný apartmánový hotel Pallatium Apartments je situován v letovisku Gouves, jen cca 100 m od jeho samotného centra s obchody, bary a restauracemi. Hotel se nachází cca 200 m od písčité pláže. Hotel je vhodný jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi, kteří vyhledávají skromnější ubytování mimo resorty. Od letiště je hotel vzdálen cca 25 km.

Vybavení
K hotelovému vybavení patří vstupní hala s recepcí a lobby, lounge, TV kout, zahrada, restaurace, bar, venkovní bazín s terasou pro slunění se slunečníky a lehátky, stolní tenis, billiár, vodní sporty na pláži.

Ubytování
Každý hotelový apartment je vybaven vlastním sociálním zařízením s WC, klimatizací, TV a kuchyňským koutkem, balkonem nebo terasou.

Služby za poplatek
Vodní sporty na pláži, lehátka a slunečníky na pláži, klimatizace, billiár.

Stravování
Vlastní stravování

Další ubytovací kapacity v letovisku Kato Gouves

Studio / Apartmán Pallatium není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kato Gouves se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Kato Gouves: Adonis Apartmens, Aphrodite Beach, Apollo, Astir Beach, Blue Aegean, Blue Sky Beach, Club Lyda, Cosmi, Depandance Anelin Clever, Despo, Despoina Apartments, Diogenis Blue Palace, Elpida Apartments, Erato, Fotis Studios, Gouves Bay, Gouves Sea and Mare, Gouves Water Park Holiday Resort, Grecotel Amirandes, Hara Ilios, Island, John Mary, Kaissa Beach, Kaissa Beach, Kalia Beach, Kleanthi, Klio, Kri Kri Village, Kritzas Beach, Lavris Hotel & Bungalows, Magda, Maya Beach, Nirever Apartments CLEVER, Palatium, Rena, St. Constantin, Sweet Memory Apartments, The Island, Villa Maria.