-

Dovolená Leptokaria - hotely

Cavo Olympo Luxury Resort And Spa

Náhled objektu Cavo Olympo Luxury Resort And Spa, Leptokaria, Olympská riviéra, Řecko
Vybavení:
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Leptokaria a na ubytování v hotelu Cavo Olympo Luxury Resort And Spa budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Olympské riviéře, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Funtazie Klub Poseidon Palace

Náhled objektu Funtazie Klub Poseidon Palace, Leptokaria, Olympská riviéra, Řecko
Vybavení:
Turisty vyhledávaný Hotel Funtazie Klub Poseidon Palace je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Leptokaria prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Olympské riviéře příjemný čas relaxace

Olympian Bay

Náhled objektu Olympian Bay, Leptokaria, Olympská riviéra, Řecko
Využijte aktuální možnosti a poleťe na ubytování do hotelu Olympian Bay, kde si můžete v resortu Leptokaria na Olympské riviéře bez omezení užívat skvělého času plného slunce, příjemně vyhřátého moře, rozpálených páží a především spousty pohody a odpočinku

Dovolená Leptokaria - informace

Městečko Leptokaria leží na Olympské riviéře. Již několik let se rozvíjí díky turistickému a tak není divu, že je dnes z Leptokarie letovisko nabízející nejrůznější vyžití pro každého návštěvníka, který se rozhodne trávit dovolenou zrovna na Leptokárii. Po celý rok zde žije okolo 7.000 stálých obyvatel, kteří jsou ke svým návštěvníkům velmi přátelští.

Dovolená Leptokaria - fotografie

Dovolená na Leptokarii každoročně přiláká tisíce turistů různých národností. I přesto si centrum Leptokarie do dneška zachovalo svůj původní řecký ráz. Máte možnost spatřit na lavičkách před domem posedávající dědečky a babičky a spoustu Řeků mířících do místního kostela k pravidelným modlitbám.

V Leptokarii najdeme písečné pláže s oblázky což může činit problém při vstupu do moře. Takže pokud si chcete vzít sebou boty do vody uděláte jedině dobře. Přes den bývají pláže dosti přeplněné a samotní Řekové vám prozradí, že nejlepší čas na koupání se v moři je ráno za východu slunce a nebo ve večerních hodinách. Řekové žijí spíše večerním životem. Obchody otevírají mezi 8 – 9 hodinou a v poledne striktně dodržují siestu. Večer pak můžete využít některého z barů či diskoték a kdo má radši klidnější dovolenou ten se může vydat na romantickou procházku po městě.

Kam jinam na Olympské riviéře na dovolenou?

Leptokaria není jediným místem, kde se dá prožít na Olympské riviéře příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Řecka i na následujících místech: Litochoro, Mesagala, Nei Pori, Neos Panteleimon, Olympic Beach, Paralia, Pierie, Platamonas.

Další sekce katalogu Leptokaria, Olympská riviéra

Dovolená se slevou na poslední chvíli v letovisku Leptokaria, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Leptokaria. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Leptokaria jsou prezentovány v sekci Leptokaria first minute.