Hotel Votsalakia Beach, Amoopi

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Amoopi

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis:
Rodinný hotel v tradičních modrobílých barvách, který se skládá ze 4 dvoupatrových budov, leží v letovisku Amoopi asi 50 m od krásné oblázkovo-písečné pláže s pozvolným vstupem do moře a s křišťálově čistou vodou (lehátka a slunečníky za poplatek). Pobřeží letoviska je členité, pláže jsou písečné i oblázkové a jsou zde podmínky i pro šnorchlování. Vzdálenost do městského přístavu a centra města je cca 6 km (autobusová zastávka u hotelu). Doporučujeme milovníkům koupání a potápění.

Informace k ubytování:
dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýleksociální zařízení (WC, sprcha, fén)telefon, SAT/TVlednice (za poplatek cca 3 €/den)klimatizace (za poplatek cca 6 €/den)trezor (za poplatek cca 1 €/den)balkon nebo terasavýhled na moře za příplatek (platí pouze pro pokoje s jednou přistýlkou)

Vybavení a služby:
vstupní hala s recepcí, TV místnostWi-Fi ve společných prostorách zdarmarestaurace, snack bardětské hřiště, zahrada, minimarket

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.Cena zahrnuje:letenku Praha - Karpathos - Praha vč. všech poplatkůtransfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpětubytovánísnídaně/ polopenzeslužby delegáta v místě pobytu

Další ubytovací kapacity v letovisku Amoopi

Hotel Votsalakia Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Amoopi se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Karpathosu i v následujících objektech střediska Amoopi: Albatros, Lakki Beach.